Stručně a jasně o prasečí chřipce

Včera mi přišla moc pěkná prezentace o prasečí chřipce, která shrnuje všechny dosud známé údaje a bojuje proti matení lidí, dezinformacím a lžím, které nám (jak je jejich dobrým zvykem) předkládají média.
Prezentaci si můžete stáhnout na serveru uloz.to
(Přes ulož.to můžete stahovat i pokud na něm nemáte založený účet. Stačí sjet na stránce
trochu níž a najdete kolonku FREE download. Opíšete kód a kliknete na velký zelený
čudlík s nápisem STÁHNOUT FREE. Je to jednoduché a taky relativně rychlé – prezentace má cca 4MB)
S tématem souvisí i tyto starší články:

9 komentáře “Stručně a jasně o prasečí chřipce

  1. Názor mám.Mně stačí,že můj muž je voják,cpou do nich povinně všechno možný očkování a očkovat na ptačí chřipku jim přišlo rozkazem.Trest – hodnost dolu,finance dolu.Hold někam tu vakcínu musej nacpat,když o ni nikdo nestojí…Zatím se ještě neví,no…

  2. Všichni se z tý prasečí chřipce asi zblázní. Chřipka jako chřipka… Před tím zas šíleli z ptačí chřipky. Nějaká nová nemoc tady bude vždycky. I na obyčejnou chřipku lidi dneska umíraj, tak nevim proč všichni tak vyváděj. Ať se očkuje kdo chce a nenutí to někomu, kdo o to nestojí.

  3. Zdravím. To že někdo informuje o "prasečí chřipce, nejsou žádné manipulace či nějaké zvláštní lži, ale jen snaha o dobré varování před takovou nemocí. A je na každém člověku zvlášť jak to bude vnímat. Jen říkám že je mnohdy lepší raději více varovat před nemocí a zabránit propuknutí takové nemoci, než "kašlat" na to a podcenit příchod takové nemoci. Myslím to dobře.

  4. [5]: brouku, nejdřív si o tom něco přečti a pak suď probohy:D Před obyčejnou chřipkou nás taky nikdo nevaruje a umírá na ni 100x víc lidí než na tu slavnou pandemickou prasečí:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.