Nový světový řád a konspirační teorie

Problémy 21.století. Zase tu máme nové téma týdne a s ním velice, velice zajímavé věci, o nichž se dá mluvit. Chudoba, války, hladomor, živelné katastrofy, nemoci. To vše jsou stále problémy světa, ale ty zde byly odnepaměti. Vždycky někde někdo válčil, vždycky někde někdo umíral hlady. Je to smutné, ale je to tak. Nic nového pod sluncem.
Nyní je ale třetí tisíciletí a lidé se stále více ptají sami sebe: „Kdo jsme? Kam směřujeme?“. Hledají smysl, pátrají po informacích, svět se kolem točí ve zběsilé rychlosti a informací je tolik, že je ani nestačíme vnímat. Máme se lépe, než kdy v historii. A přesto se něco děje. Média mlčí a poku ne, pak křičí do světa, že je to nesmysl. Lež. Konspirace. Ale ono se něco děje. Svět jak ho známe se mění. A pokud to nezastavíme, už nikdy nebude stejný.

Někdo si myslí, že jsem aktivista, snílek, konspirátor. Jako by všechna tahle slova byla něčím negativním. Ale aktivita je důležitá a konspirační teorie nejsou často jen teorie, ale je to jasná praxe, na kterou se jen zatím nepřišlo a nebo jsou důkazy nejasné.
A to je největší problém 21.století – lidé mají tuny informací, ale neumí s nimi naložit, ví, že si s nimi vláda vytírá zadek, ale nevědí, jak jim v tom zabránit. Nůžky mezi bohatými a chudými se rozevírají do naprosto absurdních čísel, bují korupce a lobby a na světě již téměř neexistuje vlivná firma, která by nepatřila některé z obrovských gigantických nadnárodních korporací, jež ovládají svět svojí mocí, intrikami a hlavně penězi.
Ano, i ty jsou problémem 21.století. Je jich tolik a přece jich 80% neexistuje, jsou jen v počítači, kryté přísliby, vytištěné největší soukromou společností světa, která si hraje na Americkou centrální banku. Mocnosti se přou o ropu a kontrolu nad ní, ceny energií stoupají do závratných výšin, vše je neskutečně drahé a běžní lidé na to přestávají mít, zato těm největším firmám se tyto náklady odpouští a jejich zisky rostou.
Na tohle mi hodně lidí neřekne nic. Ne, že by se mnou nesouhlasili, ale prostě nemají názor a je jim to jedno. Jak někomu může být jedno, že ho někdo okrádá o peníze? Jak někomu může být jedno, že se mu za zády schvalují smlouvy na sledování obyvatelstva? Bohové, my už nejsme lidi, my jsme jen loutky, které věří, že si scénář píší samy.
Víte, miluju, když přijde nějaký chytrák a tvrdí mi, že si tohle všechno vymýšlím a že na nás vláda nechce použít žádné vydírací prostředky, že nás nechce sledovat, určovat nám, co si máme myslet, nechce nám ovládat životy a brát nám i zbytky toho, co ještě máme. Že vládu si volíme sami a nejsou to veliké vlivné korporace, jimž patří celý svět.
To mi chcete říct, že někdo fakt věří médiím? Společnostem jenž jsou vlastněny buď vládami států nebo jednou z několika obrovských firem, které určují, na co se lidé na celém světě budou dívat? Že někdo tvrdí, že konspirační teorie nejsou pravda a jsou to jen výmysly zfanatizovaných bláznů? Tak se na to pojďme podívat…
Ve 20.století bylo mnoho tzv. konspiračních teorií nakonec potvrzeno a ukázalo se, že vlády a korporace skutečně manipulují s lidmi. V tomto století se lidé brání, nechtějí věřit aktivistickým blbcům, jako jsem třeba já a přitom jsou od pravdy takový malý kousíček. Leží jim přímo před nosem a oni nevidí, tak jako ji neviděli lidé před dvaceti, třiceti, padesáti lety. Až budou v našem důchodě odtajněny některé dokumenty, bude už pozdě si říkat – „voni měli tehdá pravdu!“
Zdroj údajů a citací zde. Citace jsou kurzívou, můj text normálně.
20. století:
Experiment se syfilidou z Tuskegee
V letech 1932-1972 probíhala série experimentů na asi 400 syfilidou nakažených černých občanech Spojených států. Ke studii byli vybráni chudí, prostí a nevzdělaní – většina z nich ani o své chorobě nevěděla. Americká Veřejná zdravotní služba těmto pacientům slíbila bezplatnou léčbu. Ve skutečnosti jim ale dávali jen aspirin. Účelem tohoto „experimentu“ bylo pozorovat progresivní rozvoj choroby na reprezentantech černé rasy a provést vědeckou pitvu zemřevších účastníků této studie. V důsledku toho zemřelo 28 lidí přímo na syfilis, 100 zemřelo v důsledku komplikací přímo spojených s touto chorobou, 40 žen bylo nakaženo pacienty bez jejich vědomí a narodilo se 19 dětí s touto chorobou už vrozenou.
Tu smutnou pravdu o Experimentu z Tuskegee v roce 1997 potvrdil prezident Bill Clinton, který se oficiálně a veřejně omluvil těm osmi přežívajícím účastníkům těchto studií.
21.století:
Kospirační teorie věří, že lidé jsou napadáni záměrně modifikovanými chorobami, jako je AIDS, SARS nebo ptačí a prasečí chřipka a jsou zkoumány jejich reakce. Další teorie mluví o tom, že je dávno léčitelná rakovina a existují pro to vědecké studie a důkazy, stejně jako důkazy o tom, že chemoterapie škodí zdraví a rakovinu neléčí, naopak pacienty zabíjí. Přesto se dále léčí starými, nefunkčními metodami. Proč? Konspirační teoretici věří, že farmaceutické firmy s miliardovými zisky si nepřejí zdravou populaci, protože na té by nevydělávali peníze. Proto mnoho doktorů neléčí, ale udržuje pacienta nemocného, jen s potlačenými příznaky – mnohdy to netuší ani sami lékaři.
20.století:
Operace Northwoods
V roce 1997 byly v důsledku vraždy J.F. Kennedyho odtajněny stovky stránek dokumentů nazvaných „Operace Northwoods“. V 60. letech připravovaly Spojené státy válku s Kubou. K rozpálení válečné mašinérie bylo zapotřebí veřejné podpory. Proto ministr obrany předložil dokument nazvaný „Ospravedlnění americké vojenské intervence na Kubu,“ a v tom měli celou řadu zajímavých provokací, takových jako teroristické útoky včetně vyhazování vojenských základen do povětří, zakládání požárů, únos letadla, „přistání“ kubánských vojsk, bombové útoky a i potopení člunu plného ozbrojených Kubánců.
Ty útoky pod falešnou vlajkou měla provádět v ohromném rozsahu CIA tak, aby se občané Spojených států cítili ohroženi Fidélem Castrem a vláda měla záminku k zahájení války. Avšak tento plán nebyl nikdy realizován, jelikož prezident Kennedy se sešel s generálem Lymanem Lemnitzererem a plán operace odmítl. Tenkrát to ještě nevyšlo…
21.století:
Velice slavná a mnoha lidmi odsuzovaná konspirační teorie mluví o tom, že atentát na WTC 11.září 2001 byl jenom záminka proto, aby se vyvolal celosvětový boj s „terorismem“, který rozpoutal jak válku o ropu, tak masivní špehování obyvatelstva v USA a postupně a pomaloučku i v dalších částech světa. Důkazy jsou nezvratné a jasné, přesto o tom média nepíší, přesto jsou lidé, kteří tomu věří, odsuzováni jako pomatenci.
20.století:
V říjnu 1990 probíhal konflikt mezi Irákem a Kuvajtem, hlavně kvůli ropným polím, jelikož Saddám Hussain Kuvajťany obvinil, že tyto zdroje ukradli. 10. října se oči celého světa obrátily k patnáctileté dívce jménem Nayira, která hrozně plakala, když vyprávěla o nelidských zločinech páchaných iráckými vojáky. Tato mladá Kuvajťana byla svědkem zabití více než 300 miminek v nemocnici. Tato dramatická výpověď dojala srdce diváků a povedlo se jí vyvolat ohromnou podporu pro zapojení Spojených států do tohoto konfliktu a pro vypuknutí Války v Zálivu.
Když se usadil prach z bitev, tak se někdo podíval na Nayiru důkladněji. Rychle bylo jasné, že to před miliony diváků fňukající děvčátko byla dcera šejka Saud Nasser Al-Saud Al-Sabah – kuvajtské velvyslance ve Spojených státech a člena královské rodiny. To dítě předali machrům na PR (propagandu) ze společnosti Hill & Knowlton, kde prošla intenzivním kurzem herectví. Muselo to zafungovat – šéfové společnosti podepsali s kuvajtskou královskou rodinou kontrakt za 11,9 milionu dolarů. Úkol byl jednoduchý – přesvědčit USA, aby proti Iráku požili vojsk. Nayira lhala. Tentokrát to vyšlo …
21.století:
Záminek pro útoky na Irán, Irák, na Sýrii, na Afghánistán jsou mraky. Porušování lidských práv, zkoumání jaderných zbraní, sezasováni diktátora. Proč nikdo nedělá vojenskou intervenci do Severní Koreje? Protože ta nemá žádné bohatství, které by se dalo ukrást, ta je bezcenná. Ale do Saddáma Hussajna se každý trefuje, každý se pere aby mohl jeho zemi, narvanou ropou, zabrat pro sebe.
Záminka se vždycky najde. Ale vždycky jde jenom o peníze. A média mlčí a lidé poslouchají jako hodné ovečky. Béé.
20.století:
MK-Ultra
V mnohých konspiračních teoriích jsou fragmenty „Velkého bratra“, který využívá spousty různých vymývání mozků veřejnost. Ukázalo se, že hraní si s lidskou myslí si opravdu před dobrým půl stoletím prováděla CIA! V 60. letech díky reportérům NY Times vyšly na světlo podrobnosti o MK-Ultra, a ty byly zaměřené na zkoumání lidských schopností dostat se pod kontrolu pomocí určitých chemikálií, podprahových poselství, elektrických impulsů a psychoaktivních látek. Sám tento projekt se skládal z četných sub-projektů. Např. MK-Search byl zaměřen na vytvoření séra perfektní pravdy, které by mohlo být použito na chycených ruských špionech.
Rovněž se spustili do výzkumu praktického použití LSD. Experimenty prováděli na prostitutkách, vězních a lidech s duševní chorobou. Často bez jejich vědomí nebo svolení. Při jednom takovém experimentu dávali drogy sedmi dobrovolníkům po 77 dnů … Mezi látkami, s nimiž CIA pracovala byly také amfetaminy, psilocybin a mescalin. Experimentovali rovněž s hypnotickými seancemi. Když byly uvolněny informace o MK-Ultra veřejnosti, byla zřízena řada vyšetřovacích komisí a tento výzkum byl formálně a veřejně odsouzen.
Často se říká, že tento slavný projekt byl jedním z faktorů, který vyústil do generace hnutí hippie. Ken Kesey – autor „Přelet nad kukaččím hnízdem“ se jako dobrovolník účastnil jednoho z těchto experimentů připravených CIA. Účinek LSD na lidskou mysl tomuto spisovateli natolik učaroval, že se stal jedním z prvních proponentů užívání psychodelitických drog v kontextu s tvořivostí. Dalším z členů psychodelitických experimentů byl Robert Hunter z Vděčně mrtvý…

21.století:
„Prej nás očipujou, hahaha, to je ale hovadina.“ Myslíte ve světle předchozích faktů, že je to opravdu tak nemožné? Kontrolovat lidskou mysl je sen každého vládce, který se tak stane neomezeným. Totalitní systémy vždy využívali šikovnou propagandu a mnoho lidí na ni naletělo, ale vždy se našel nějaký odboj, nějaký „konspirační teoretik“, který lidem otevíral oči. Co kdyby se do všech myslí zasela absolutní poslušnost? Nebude třeba chléb a hry, žádná mediální masáž, jen ovladač a dostatek drog. Experimenty se prováděli už před šedesáti lety…vážně je někdo ještě tak naivní, že věří, že teď už jsou vlády hodné a na lidech nic nezkoumají?


Nevěřte médiím. Nevěřte mně. Nevěřte nikomu. Věřte jen své intuici a svému srdci. A ta moje a věřím, že i ta vaše, vám říká, že něco je špatně, že svět kolem nás by měl vypadat jinak. Měl by být hezčí, barevnější a lidé by se měli mít líp. Nedostatek je umělý, nenávist je jen zdánlivá. Svět může být krásné místo. Makejte na tom každý den. Není potřeba hned dělat revoluce, někdy stačí se jen ráno v šalině usmát na spolucestující a večer místo televize hrát s rodinou deskovku. Věřme, doufejme, žijme a až někdo bude za sto let psát o problémech dvaadvacátého století, jediné, co bude moci napsat je, že občas prší a občas svítí slunko, ale jinak je svět vážně fajn.

25 komentáře “Nový světový řád a konspirační teorie

 1. Médiám sa nedá veriť, veď už fakt že väčšinu najväčších svetových médíí vlastní šesť židovských spoločností, hovorí za všetko. Okrem Židov, cirkví a iluminátov, o ktorých sa už všeobecne vie, je to dokonca celé prelezené ještírkami z pekiel, reptiliánmi a Anunnaki, američanmi a tajnými vládnimi organizáciami, proste šialencami ktorí vládnu svetu. Pomocou haarpových technológíí manipulujú s počasím, zatiahli slnko a pripravili pre nás sneženie, aby sme mali depresie.
  http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/radarove-kruhy-v-nemecku-vyrabeji-snezeni

  A možno len my sme posadnutý konšpiračnými teóriami. Veď napríklad podľa Vesmírnych lidí sme už mali byť očipovaný a nič sa v tomto smere zatím nedeje.

  Ešte som našiel takú zaujímavú symboliku s dvojičkami WTC: Otevři si Word a udělej následující:
  – napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první vlétlo do dvojčat)
  – označ tyto písmena, změň velikost písma na 48 a typ písma na Wingdings(1)

  Btw. môj koment neni myslený ako urážka židov, cirkví, ani nikoho.

 2. [4]:Názory jako má Lúmenn beru, v článku je spousta zajímavých věcí, ale ještírci, ufoni a reptiliáni…fakt? 😀 Pardon, to mi přijde jak Benda z Vesmírných lidí…To v mých očích dělá i ze zajímavé konspirace na které by mohlo něco být nesmysl…Mimochodem, najednou připravujou sněžení…jinak, že v únoru hodně sněží je opravdu překvapivé, ty jo :-O 😀

 3. Jo a ještě k tomu sněžení…neví teda někdo, proč sněžilo třeba v pravěku, když ještě chemtrails neexistovaly? 😀 To řídil v tom přípdě kdo? 😀

 4. [5]:  Uznávam, že s tými ještírkami som to prehnal, a priznávam že ani sám na ufónov neverím. O reptiliánoch som sa dozvedel od Alue, ona vraj jedného videla vteleného do človeka, na youtube sú videá s ľuďmi ktorí sú údajne reptili tak neviem, možno niečo na tom bude. Ostatné čo som napísal mám overené, a to so snežením- u nás bolo posledných niekoľko zím prakticky bez snehu, takéto sneženie koncom februára pamätám naposledy snáď ešte z detstva. Kedysi bolo sneženie normálka ale nie dnes v dobe globálneho oteplovania.

 5. Projevem globálního oteplování jsou i výkyvy počasí, tzn., že jedna zima může být mírná a další zase dlouhá.
  Jako fakt by mě nenapadlo, že za sněžením v únoru (jaro má být až za měsíc) bych hledala nějaké radary 🙂

 6. Dobrý článek…

  Co se týče počasí, chemtrails a haarp jsou tak trochu mimo… ovlivňování počasí se zkoušelo, to jo, ale efekt nic moc, jde totiž o to, že klima je složené z mnoha procesů, které na sebe navazují a jsou propojené… kdyby někdo ovlivňoval v takové míře počasí, jak tvrdí konspirační teoretici, tak tu v něm máme hodně velký chaos… je to jao efekt motýlích křídel – motýl mávne někde a jinde poté vznikne hurikán – pokud by to někdo vyvolával, pak by nemohl ovlivnit výsledek a tedy by to bylo nepoužitelné jako zbraň ani jako pokus…

  O počasí mám dost ze – http://zmeny-klimatu.blog.cz/

 7. [9]:   Lenže oni nemajú len jeden haarp, majú ich viac rozmiestnených po celom svete, chemtrails je tiež po celom svete, takže to počasie môžu ustrážiť a celkom dobre ovládať. Amíci to majú holt vymakané. V každom prípade chemtrailis aj haarp existuje, a američania sa pokúšajú o modifikáciu počasia, ako som už písal mám to overené, do akej miery sa im to darí je už vec druhá.

  Jo a tu je ešte niečo o tých ufónoch,
  http://www.eiaktivity.sk/2012/typologia-mmimozemstanov-preco-nie
  ja teda tomu všetkému neverím, dávam to sem len ako zaujímavosť ale aj tak, nedá sa úplne vylúčiť možnosť, že tu tí reptoši a kadejakí ufóni sú, schovávajú sa v tajných podzemných základniach a manipulujú s ľudstvom.

 8. [8]: Ne, že bych zpochybňovala globální oteplování, taky to má vliv a že v únoru sněží samozřejmě divný není. V počasí samozřejmě jsou výkyvy, ale někteří historikové tvrdí, že je v tom i přirozené střídání dob ledových a meziledových… Počasí se mění i v dlouhodobějších cyklech, než je nějakých dvě stě tři sta let, po který to měří meteorologové v Klementinu.

 9. Problém je, že lidé před pravdou raději zavírají oči a lidé, kteří jim řeknou pravdu jsou označeni za konspirační blázny.
  Historie se opakuje zas a znova a zas a znova nejsme schopni se poučit z vlastních chyb. Invaze Američanů na Kubu ve 20. století a invaze Američanů na Blízký východ v 21. století, vyvýjení a testování nových nemocí. Není jen náhoda, že dnes vzniká tolik různých smrtících chorob, na které ještě neexistují žádné léky, je to způsob, jak z lidí vytáhnout co nejvíce peněz. Spousta lidí mi nevěří,když říkám, že vládnoucí elita chce lidstvo výrazně zredukovat a přeživší sloučit pod jednu vlajku a jeden jazyk, přitom stačí jen mít otevřené oči- 11. září, nejdříve ptačí a poté i prasečí chřipka, pokusy o monitorování a zablokování konspiračních a protivládních stránek, jedy v jídle, místo vitamínů nám doktoři předepisují naprosto neúčinné léky, věznění nevinných civilistů na Quantanamu,v Polsku i v USA. Ve vězeních nekončí teroristé, ale lidé, kteří věděli příliš mnoho  a stali se hrozbou. V médiích nikdy neřeknou pravdu ani část pravdy, vše je monitorováno a informace, které by lidem skrze media měly být poskytnuty
  jsou záměrně ututlány. Jediné, co se ve zprávách dozvíme je, kolik zase napadlo sněhu, kolik bylo bouraček a kdo vytuneloval další banku…
  Ptačí chřipka, prasečí, všechno to byla lež, Bill Gates řekl "Vakcíny měly zredukovat svět!"

 10. Konspiračních teorií je bohužel až moc dneska. Je mi jasný, že se něco děje, to snad ví (nebo přinejmenším tuší) každej. Otázka je jen jak hodně.
  Ale i přesto jsem optimista. V každé historické době se někdo na vrchu snaží ovládat ty dole. A pořád žijem.

 11. Ještě k té KLDR. Myslím, že to není tak jednoduché, že tam "nenaběhnou", protože "tam nic není". Ale je jistý, že mají atomové zbraně a ten režim je tak nevyzpytatelný, že nikdo nemůže vědět, co je napadne. A navíc už tam Američani přece byli, v 50. letech.
  Každopádně některý lidi bych tam posílala minimálně na výlet. Hlavně ty, co se jim stýská po "starém dobrém" bolševismu :-/

 12. Jsem trochu starší generace, je mi rovných pade a docela mne potěšilo, když jsem zde zjistil, že těmi "konspiračními" teoriemi se zabývají i mladí… Snad budete mít víc na srdci vztahy a duši, než prachy a moc. To se naší generaci, procházející fázemi komunizmu, kapitalizmu do moderního otrokářského řádu nepodařilo… Good luck, L.

 13. [16]:  Veď do KLDR sa už normálne chodí na výlety, z KLDR sa stala turisticky atraktívna krajina. A je tam krásne, mestá sú tam krajšie než u nás, žiadne autá, vačšinu krajiny tvorí príroda.
  Z KLDR neni treba mať obavy, ich vojenské technológie sú biedne, slovensko či česko by v pohode porazili ale američania keby chceli zrovnajú KLDR so zemou. Ale nezaujímajú sa o ňu pretože tam fakt nič neni, žiadne bohatstvo čo by sa dalo ukradnúť. Jedine že by tam ťažili drevo, stromov je tam požehnane 🙂

 14. Nechci říkat nevěřím, ale ráda bych viděla důkazy, nebo alespoň zdroje. Konspiračních teorií jsou tuny a tuny, od toho, co píšeš ty, přes mimozemské základny a unášení lidí za účelem genetické manipulace, a "důkazy" většinou bývají buď chabé, anebo naprosto nesmyslné. Jeden takovýto konspirační teoretik prezentoval fotku bezzsrstého lenochoda jako výsledek genetického křížení mimozemšťanů s lidmi. Že se snaží nadnárodní korporace vytřískat co nejvíc peněz z lidí a jejich neštěstí, vím i bez konsporačních teorií, že růžné invaze USA mají i jiné pozadí než to, co se uvádí, tomu věčím taky, ale tou¨mu, že jsou na nás údajně pouštěny různé epidemie ptačích prasečích chřipek…to je na mě vážně moc ujeté. Když si člověk vezme, kolik náhod vedlo k tomu, že ve středověku málem na mor vyhybula evropská civilizace, a kolik náhod se vyskytovalo v dobách, ve kterých nebyly prostředky na zásahy v takovémto měčítku jako dnes, nevidím důvod, proč by to stejně nefungovalo i dneska a za všemi novými epidemiemi by musel stát člověk.

 15. A tie konspirace že do sveta bol zámerne vypustený vírus vtáčej a prasačej chrípky, a že vakcíny majú zredukovať ľudstvo, mi príde tiež ujeté. Veď na obyčajnú bežnú chrípku vo svete zomriera viac ľudí.

 16. Ach jo a já už jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí. To, že se něco děje, to vím. Taky tak trochu tuším, odkud vítr vane. Ale že se lidé chovali v 20. letech jako takováto hovada…? To možná ani nechci vědět, co dělají teď. Jak se to jednou provalí, to se budeme pořádně divit. A doufám, že se budeme pořádně divit, že nebudeme už zahnáni do jedné ohrádky a obojkem na krku…

 17. [18]: Aha, tak to já se mezi lidma, kteří by toužili jet do KLDR na dovču moc nepohybuju, takže to je pro mě novinka 🙂 Viděla jsem nějaký videa a fotky Pchjongjangu a moc krásné mi to nepřišlo, ale to je asi otázka vkusu 🙂 Ještě jsi zapomněl dodat, že tam všichni mají práci a neexistují tam bezdomovci, nechápu proč do takové skvělé zaslíbené země lidi neodchází po tisících, kam se hrabe nějaké zaostalé Česko 😀
  Jinak souhlasím s Miou. Lenochod mě rozsekal 😀 Ale když jim to lidi žerou :-O :-/ Škoda, že mě totéž nenapadlo napsat k fotce třeba svýho psa, jej, to bych měla návštěvnost a lidi by mě chválili, jak jsem to pěkně odhalila :-DDD

 18. No, to bylo neskutečně skutečně zajímavé. A tak mám neustále pocit, že tu není něco v pořádku, médiím nedůvěřuji, na zprávy se ani nedívám – protože to je cílené zhoršování nálady divákům – politikům také nedůvěřuji. Ale je fakt, že jsem měla za to, že státníci už se vzdali nároků na absolutní moc. No, máme tu problém, ale těžko ho řešit. Těžko řešit něco tak gigantického. Že mlůžeme být šťastnější a začít při tom usebe, to jsem psala na svém blogu také a měla jsem s tím ambiciózní plán povzbudit čtenáře, aby změnili sebe a pak se povede k lepšímu vlivem toho změnit i okolí. Ale chtíč po moci a penězech, to tu přežívá přes tisíce let a jen tak nezemře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.