Zpět v civilizovaném světě:)

Pomalu ale jistě se zase vracím do reality, takže jakékoli články, jež by se daly nazvat rozumnými, čekejte během zítřka. Pátek, ten nádherně sluníčkový den, jsme proflákali s Mamutem a Liz, kromě (vyhláškou zakázaného) hraní v Myšině jsme odpoledne vyrazili do Mariánského údolí koupat se do rybníka, blbli jsme ve vodě, večer povídali, popíjeli a volali Řimbabům (ehm…interní humor:)).
V sobotu jsme pak půl dne spali, večer šli z Liz v tom největším slejváku ven (muhehe, to byla plavecká procházka Brnem:D) a vše zakončili večerem v Drakkaru, kde kamarádi slavili narozeniny a my se bavili klasickým barbařím způsobem – dělali jsme hrozný hluk, z Liz zpívali Schrei od Tokio Hotel, smáli se blbostem a celý rozjezd pak štvali huhláním v „elštině“ (kdo zná Pár pařmenů, asi tuší:)) a ve rádoby vietnamštině a japonštině.
„Watašiwa honšu hókaidóóó, yuri yaoi korobi mašta…“ ..a tak všelijak podobně. A dnešní den, krásný, teplý, letní a skvělý jsem opět věnovala úletům ve fantazijních světech a posloucháním zážitků mé ségry, která se dnes vrátila z Irska. Po tom všem mi počítač připadá jako španělská vesnice, nehledě na to, že můj noťásek si hoví v Brně na kolejích a já okupuju Finnův počítač. A finn se za chvíli vrátí a bude se dožadovat svého domovského práva, takže já jdu uklidit nebohým hnijícím potkanům, dám si druhou večeři a půjdu spát. Zítra patrně nashledanou…:)
Vaše snící a léta si užívající Lum

3 komentáře “Zpět v civilizovaném světě:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.