Zavřete oči, odcházím…

Je čas, je čas, Středozem mne volá! Ano, už je to konečně tady a já dnes mizím dokončovat poslední přípravy, aby v pátek mohla vypuknout první dřevárna, kterou organizuju jako hlavní org (tedy jeden ze dvou:)). V mých pomatených třinácti letech, kdy jsem psala vysněné příběhy ze Středozemě, by mě nikdy nenapadlo, že budu tak blízko svému snu a vážně se ocitnu ve Středozemi, kterou sama vytvořím, i když jen jako hru pro přerostlé děti:) Takže vydržte (opět) moji nepřítomnost, až opadně nervozita a starosti kolem MPPčka, zas se budu naplno věnovat všemu, co jsem kvůli bitvě zanedbávala. Juhůůůů, těším se!!!:)

8 komentáře “Zavřete oči, odcházím…

  1. Až mám chuť se na to jet podívat, když už budu v sobotu co by šutrem dohodil od Brna 🙂 Nu ale já jedu na trochu jinou bitvu, tak si to užijte a doufám, že z toho bude pořádný report, jsem na to zvědavá 🙂

  2. To ještě neproběhlo ? Připadala mi ta akce navrhnutá jak před věčností 🙂 ) Ale i tak…že vás baví ztrácet čas hrami, když v Česku nikdo neví jak to se státem dopadne. No rozhodně růžově ne. Ani mně z těchto důvodů moc nebaví hrát hry. Snad jen šachy jo.

  3. Lukáši lukáši, ty si prostě vždycky usíš rejpnout, nechápu. Proč se zabývat politikou, s tim stejně nic neuděláš, lepší je si užívat života 🙂[4]:
    Přeju ti to Lúmenn, pořádně si to užij a podle svého snu 😉 (snad ti do toho ten druhý nebude moc kecat :D)
    A nezapomeň se o svou radost pak rozdělit i s námi 🙂

  4. [5]: však já si užívám taky…tím, že chodím taky sem 🙂 )

    Mimochodem kdyby si to tak řekl každej že s politikou nehne…skutečně by se nikdy nic nezměnilo. Tak dělej jak myslíš…voliči (tedy pokud ti je alespoň osmnáct samozřejmě).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.