Za krásami Jižních Čech

…tak přesně tam se teď vydávám:) Rodinná dovolená není sice úplně přesně způsob, jakým bych si přála prožívat prázdniny, ale kupodivu se na odpočinek se ségrou, tátou, jeho přítelkyní a dvěma otravnými malými kluky docela těším – po všech těch šílenostech, co v posledních dnech zažívám to bude doslova balzám na duši.
Kromě odpočinku v lesích Šumavy si tam taky plánuju utřídit myšlenky, přijít na to, co je pro mě důležité, které city má cenu živit a které ne, kvůli komu se trápit a koho objímat, zda raději nezůstat nějakou dobu úplně sama a nebo zda neotevřtí své srdce lásce naplno. Jsem pořád hrozně zmatená a rozhodnutí, které jsem nedávno udělala pálí víc, než si kdo dokáže představit.
Inu dovolená mému tělu i mysli prospěje a už se na ni těším. Pro vás to znamená další větší pauzu v mém blogování, měla jsem v plánu přednastavit nějaké články, ale nějak nebyl ani čas, ani myšlenky.
Zajímavé je, že 25.srpna tenhle blog oslaví už čtvrté narozeniny a zatím stále přemýšlím, jestli je jen tak přejít a nebo je nějak významněji uctít. Kromě toho plánuju samozřejmě na příští týden další díl Blázince, ke kterému snad zase pořádný kus dopíšu během válení se u Lipna:)Kromě Blázince tam chci sepsat nějaké články, sehnat zajímavé lesní zážitky, nafotit nějaké šílenosti se ségrou a prostě kromě dovolenkování se zase pověnovat chudáčkovi blogu, který mou šílenou momentální vztahovou situací trpí skoro stejně, jako já sama.
Užívejte si poslední týdny prázdnin, radujte se, milujte a buďte prostě šťastní. Jo a taky jeďte příští víkend na punkový fesťák Pod parou do Moravské Třebové, kde budou hrát Barbar Punk:) A nebo prostě jen užívejte léta dle vašich představ. Snad se vrátím s novou nadějí, novou vírou a jasným cílem v hlavě i srdci. A novými články:)
Vaše pocity zmítaná a na dovolenou se těšící Lúmennka

9 komentáře “Za krásami Jižních Čech

  1. Užij si to. To je na dovolených myslím podstatný. myšlenky nech v úschovně. Bude pro Tebe lepší, když si vyčistíš palici. Teda, cítím to tak. A šťastnou cestu.

  2. Tak se měj v mém kraji dobře…;)..bydlím v Jižních Čechách, tak mě zaujal název!=)…Jestli můžu doporučit nějaké pěkné místo blízko Lipna, bylo by to městečko Stožec! Je tam krásně a jsou tak i stezky pro in-line brusle a kola. Měj se krásně a užij si to!…

  3. Já jsem taky trávila dovolenou v jižních čechách 🙂 a asi bych si to i zopakovala. 😀 Šumava je opravdu krásná,a rozhodně se tam dobře přichází na jiné myšlenky… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.