Z (internetové) nuly (internetovým) hrdinou

Ano, ano, už je to tak…Lúmennce se vymstilo, že přispívá do internetových diskuzí a dokonce si v nich dovolí prosazovat svůj názor. No, vymstilo, jak se to vezme…to se teprve brzy uvidí, jestli se mi na blogu vyrojí hory komentářů „zajebaná gothická pipko“, které ani nebudu stačit banovat a nebo jestli si moje stránky najdou pár nových stálých čtenářů. A o čem to ta Lúmenn sakra pořád mele?
Přečtěte a uvidíte. A ačkoli internetové zkratky nepoužívám, na tohle se nedá říct nic víc než LOL

15 komentáře “Z (internetové) nuly (internetovým) hrdinou

 1. Na tvůj blog a na tvoje "inteligentní články" se nedá říct nic víc než LOL. Běž si na ty svoje literární soutěže "zajebaná gothická pipko", jak se označuješ, aspoň vím s kým mám tu čest.
  Jinak ty komentáře od zakomplexovaný krávy jako seš ty mě fakt dokážou pobavit xD
  Jináč to tvoje urážení na každým blogu, čemu ty říkáš "přispívání do diskuzí" odpovídá inteligenci 5 letý holky.

 2. neni nad to, kdyz chce nekdo nekoho urazit a puzije v te urazce nejakou sounaleznost k subkulture.. ty blbej metalisto, ty zajebana gotycko, ty tupej hiphopere, ty ubohej emari.. nj, at ziji lide s fantazii 😀

 3. onni: v pohodě:D pan sucubus je velký umělec s bohatou slovní zásobou, který na kritiku ve stylu "tvá povídka ujde, ale chtělo by to vylepšit" reaguje dnes celý den soustavným urážením všeho co napíšu;) btw. co jsi říkala na článek?:)

 4. já jsem akorát reagoval na to, že mi opravuješ chyby a já našel ve tvým článku na 8 řádku hned asi 3 hrubý chyby, toť vše xD
  A to co si mi psala na blog, rozhodně nevyznělo jako "tvá povídka ujde, chce vylepšit"

 5. V tomhle článku ne, ale v předchozích ano. Mně akorát připadá zbytečný se starat o pár drobných chybek v textu, který má úplně jinej smysl, což jsem se ti smažil vysvětlit u mě na blogu.

 6. ja tuhle mademoiselle proste zeru 🙂
  jen tak dal, jen houst a houst, cim vic se do toho vosiho hnizda bude pichat, tim lip 🙂

 7. bubak: to bylo na mě? 🙂 Tak to tě asi zklamu, vosí hnízdo mě už začíná nudit:)
  sucubus: a já se ti zase snažím vysvětlit, že tu nejde o tvoje hrubky, těch je tam minimu, jde o tom, že ta povídka je nic moc i bez chyb

 8. Mně zase připadaj tvoje povídky nic moc, takže každýmu se líbí něco jinýho. Já si je budu psát dál i když se ti nelíběj, protože je to můj styl a takovýhlech povídek už jsem napsal desítky a že se někomu nelíběj za to nemůžu. A čet jsem, že ti vadí, že ti píšu na blog, mně to vadí taky, což takhle se přestat navštěvovat navždy?!

 9. lum, k clanku jsem se vyjadrila na konkretnim blogu 😉
  ja ti nevim clovece, my dve sme se toho nahadaly uz taky dost, ale ty nase hadky (myslim mezi nama dvema, ne kdyz se do toho vlozily treti osoby) mi prisly obcas aspon trochu konstruktivni, ze jsme po case k necemu dosly, tohle.. tohle jsou jen obycejne plky, kde se lide hadaji o preklepech a gramatickych chybach.. normalne byhc s ekoukla, co na tom blogu radovana a tady pana sucubuse resis, ale na to jsem moc unavena a dnes byl v praci frmol.. jeslti se budu v patek v praci nudit, tak treba kouknu a pak se vyjadrim 😀

 10. sucubus: u nas ale je kazdy den jinak, ale zrovna dneska byl frmol strasny, to vis, po svatcich si lide vzpomneli ze jim nefungujou kompy..
  hele, spojeni "nesmyslna hadka" ctu (i pouzivam) nejak moc casto na to, abyhc byla tak naivni, ze jsou ty hadky az tak nesmyslne, aby vubec nebyly, takze vlastne vetsina tech hadek k necemu nejspis je, jinak by uz opravdu davno skoncily a zadne uz nwzacinaly 😉

 11. Tak jsem se rozhodla, že sem přece jen něco napíču, protože tento článek se mě tak "trochu" týká. Zjistila jsem tedy, že chodíš i na jiné blogy, které jsou úplně mimo tvé zájmy a je tedy jasné, že tvé komentáře na oněch blozích budou způsobovat jen neshody a nedorozumění. A toto jsem také chtěla vyjádřit v onom článku, který jsem napsala na Radovanovu blogu. Tento tvůj postoj mě zaujal už o trochu dříve (Kalužu si dobíráš teda fest a rozhodně se ho nesnažím hájit), ale v článku o dobru a zlu mě napadlo napsat článek, aby ses trochu chytila za nos… A proto, že Radovanův blog má určitý styl, snažila jsem se, aby ten článek do toho stylu také zapadl. Rozhodně jsem tě nechtěla nějak poškodit nebo ti ublížit. Ovšem jestli se tak stalo, tak se ti tady upřímně a hluboce omlouvám (bez ironie). Toť vše.

 12. Therasia: ne nedotkla ses mě ani mi neublížila, jen jsi mě pobavila, to je vše:) Jsem zvyklá, že moje názory jsou pro některé těžko stravitelné ale nebojím se je obhajovat ani tak:) Měj se fajně a věř mi že mě tvoje omluva velice potěšila, dokázala jsi tím, že jsi opravdu ta inteligentní dívka/žena za jakou jsem tě považovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.