Uživatel Lúmennka má narozeniny!:)

Už je to tak, Lum dneska dovršila „absolutní dospělosti“ – jak říkám, prostě dospělejší už být nemůžu:) Takže ode dneška na otázku na věk budu odpovídat „jednadvacet“.
Zní to děsně, ale naštěstí si dětství nosím v duši a v občance ho tak nutně mít nepotřebuju:)
A z toho důvodu dneska vyrážíme na naši chatu, kde to hodláme oslavit, společně s bandou kamarádů a taky s Muzzugem, který je o devět dní starší než já (a zase mi to celou dobu bude dávat vyžrat, grr…:D). Držte palce mým játrům i naší chatě, ať to ve zdraví přežije:)
Krásné užívání víkendu přeje ode dneška jednadvacetiletá Lúmennka:)

50 komentáře “Uživatel Lúmennka má narozeniny!:)

 1. Vše co mělo být vyřčeno již bylo a já se přidávám k velkému zástupu abych také pogratuloval.

  Ale dosti formalit… Vše nejlepší a cokoliv si jen můžeš přát…ale pozor ceste teprve začíná 🙂

 2. [19]: A proč narcis?
  Vždyť celý blog nepíše jenom o sobě, tak si snad může na svém vlastním webu oznámit narozeniny.
  Jestli s tím máš problém, bež si léčit komplex méněcennosti.

  Všechno nejlepší Lum, 21 je krásný věk 🙂

 3. Vím že je to potřetí co ti přeju, ale trojka je dobré číslo, proto ti tentokráte popřeju trochu netradičně =)

  Aź andělé provázejí cestu tvou,
  černá koťata stráží tvůj krok,
  Jsme s tebou Lúmenn,
  ať půjdeš světlem či tmou.
  Všechno nejlepší Lúmennko =)

 4. Lúmenn, ty na Lukášově blogu obhajuješ Lukáše, že když řekne, že vlastní názor je drzost a tráva je červená, tak má  jako autor blogu pravdu? Se mi to nějak nezdá…

 5. [42]:Myslíš že by u Lúmennčina nicku nebyla její ikonka? To si jen pan Mistr musí nějak nahrqazovat to, že všechny odradil tím jak je nesnesitelný =)Ale tohle je Offtopic debata, takže všichni co něco chcete a nepatří to k tématu článku, tak se ptejte Lum, nebo Mě v rubrice "Vy se ptáte, já odpovídám" nebou nás na mailu =)
  Díky

 6. [43]: Ony se na tom jeho blogu ikonky u komentářů neukazujou vůbec u nikoho [nebo je možná vidí jenom registrovaní členové? Nevím, já blog nemám.]; ale každopádně už víme, že už pár dní se tohle děje, a z těch komentářů se většinou nechá poznat, které jsou zfalšované.

 7. [46]: pohoda, jen spamujte, já na olymp nic nenapsala už od pátku, takže cokoli novějšího není ode mě:) Prostě už mě to nebaví, pořád dávat najevo, kdo je kdo, ať si pan Lukáš vylíže prdel

 8. [47]: Jojo a nejen to ať si vylíže. Já už tam taky několik dní nebyla, mě ty jeho kidy nezajímají, stejně na to ani nemám čas.
  Každý svého štěstí strůjce.

 9. Koukám že tohle jsem přehlédla.. tak dodatečně vše nejlepší Lum. Za sebe můžu říct, že 21 je věk sice hezký, ale cítím se stejně jako ve dvaceti nebo sedmnácti. No ne je to horší… tuhle jsem zapomněla kolik že mi vlastně je 😀 už stárnu, tak doufám, že tě to též nepotká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.