…uživatel Lúmennka byl dočasně nedostupný

Stal se zázrak. A tím zázrakem nemyslím to, že jsem zas tady:) Zázrak je v tomto případě fakt, že na tomto (a ani na druhém, kdybyste chtěli být puntičkáři) blogu nepřibyl poslední týden ani řádeček. Pro puntičkáře zmiňované v předchozí větě nutno dodat, že toto také není úplně přesné,m v pondělí ráno jsem vypotila týdenní novinky a Finn se postaral o jarní snění, ale i tak. Tohle se mi prostě často nestává. Zas mě napadla přesnější formulace – ale stává a v poslední době pořád více;)
Minulý týden byl prostě jako jeden hodně dlouhý den, který se rozjel v pondělí, prosvištěl sedmi dny a zastavil se až dnes, kdy se neděle už sklání k podvečeru. Vždycky jsem se smála vám všem a tak trochu vám i nevěřila, když jste psali, že nestíháte psát na blog. To se mě nemůže stát, holedbala jsem se, to snad ani není možné, aby člověk neměl chvilku sednout ke komplu. A vidíte – je to možné. Ba je to snadnější, než jsem si myslela…

Proč jsem na vás tedy neměla čas ani náladu? (to, že nemám čas bych kruci ještě spolkla, ale že na své milované blogování nebudu mít ani náladu, to mě tedy vskutku nenapadlo ani ve snu:))
Pondělí jsem zasvětila škole a brigádničení – dvě hoďky ve škole, rychle na oběd a hopky k tátovi do E.ONu, kde jsem seděla nějakých osm hodin. Kdo by pak měl náladu na něco víc, než na sprchu a postel, takže jsem tak akorát zkoukla seriál a hurá hají.
V úterý jsem byla nějaká mrtvá, děsně mě bolelo břicho a žaludek mě trápil, což jsem nakonec svedla na hamburger s pěkně hnusnou tatarkou od našich šikmookých spoluobčanů. Celý den se tak nějak vlekl, školu jsem sotva přežila a když jsem odpoledne zalezla do peřin, že si zdřímnu, zavolala mi ségra, která měla tento týden jarňáky, že je teda v Brně i s kamarádem Maješkem a jestli teda někam dem. A tak jsme šli – vyhrabala jsem se s postele, ségra mě obdarovala výbornou tabletkou na můj zlobivý žaludek a šlo se na Špilas, kde je výstava Zlato Inků.
Jak výšlap, tak i výstava stály za to, večer jsme završili pizzou a já se totálně ušmatlaná a unavená doplazila na koleje, četla si a usnula jak mimino.
Středa začla školou už na osmou hodinu ranní, pokračovala čtyřmi hodinami na brigádě a skončila s Liz, kterážto měla taky jarní prázdníny, na pivu. Ale milá Lizinka nakonec nejela domů, jak měla v plánu a tak jsme pozvali Barbary a chlastalo se až do dvou do rána. Původně jsme měli jít na punkový koncert do klubu Metro, ale nějak jsme se zakecali a zdrželi v PaterLordu a na místo koncertu došli až po desáté. Pořád vybírali vlezné, celou stovku a to se nám za ani ne čtvrtinu koncíku rozhodně platit nechtělo. Místo toho jsme půl hodiny sháněli červenou fixku (oslovovat kolemjdoucí v noci v Brně a žádat je o červenou fixu byla fakt děsná sranda, doporučuju:D) a tou jsme pak zfalšovali razítko. Sotva jsme se tedy dostali do Metra, kapela zahrála poslední píseň a koncert byl u konce. Takže jsme to zapíchli v Brooklynu, pořešili milion věcí a druhým rozjezdem hurá na kutě (větší podrobnosti tu z lásky a úcty (nejen) ke své drahé přítelkyni Liz raději zmiňovat nebudu;) Ona ví;)).
Ve čtvrtek se mi (není divu) moc nechtělo vstávat a když jsem se konečně vykopala, že s Liz zajdeme na oběd a pak do školy, posedla nás smůla v podobě revizora. Dvě zastávky Liz potřebovala jet načerno, aby nemusela dávat za lístek u řidiče třicet korun a mohla si ho koupit v automatu levněji a to se jí krutě vymstilo. Ušetříte nějakou desetikačku a utratíte litr, no není to k nezaplacení? Pokud si tohle někdy ten tlustý pán v modré kšiltovce přečte, tak že ho pozdravuju a doufám, že si ty peníze pořádně užil, zlomyslnec jeden vysmátý.
Kromě téhle hrůzy se ve čtvrtek už nic moc nedělo, prostě škola, kavárna a tak. Zato pátek, ten teda byl. Pokud jste byli v pátek odpoledne v Brně a viděli bandu magorů, co táhnou městem rakev a řvou hesla ve stylu „Svoboda už není, chcípla ve vězení“, tak to jsme vážení byli my:) Večer se akce sdružení „Resistance and Recession“ překlenula v koncert Barbar Punku, který by stál určitě za to, kdyby po „předskakujících“ kapelách nedojela policie, že už je pozdě a máme to skončit. Kluci tak odehráli asi tři písničky a hospoda se zavřela. Tímto pozdravuju i ty dva štíhlé pány v modrých placatých čepicích a vzkazuju jim, že kdyby každý policajt byl tak slušný jako oni, hned by se tu žilo líp. Sice jste nás vykopli z koncertu, ale byli jste milí a v pohodě. Děkujem:)
Páteční akce skončila sobotní cestou vlakem domů a je logické, že jsem si ani nebrala noťas, protože táhat ho po koncertě a po hospodách by skončilo asi špatně – pro něho, samozřejmě. A tak hajal na koleji a čekal, až se k němu vrátím a napíšu tenhle článek.
A to jsem udělala a asi ho zavřu a půjdu si číst…ale ne, to bych vám, kteří jistě celý týden trnete hrůzou, kde jsem, udělat nemohla. Takže snad vyplodím ještě něco zajímavého a slibuju, že se pokusím se polepšit. Jsem zvědavá, kdy mi to přestanete věřit.
Vaše zasněná Lúmennka věčně v pohybu:)

80 komentáře “…uživatel Lúmennka byl dočasně nedostupný

 1. Znáááme.. taky nestíhám:D u noťase sice dřepim skoro pořád, ale odesílám maily do redakce, přihlášky nebo tvořím maturitní otázky. To tvoji ,,žroutí času" se mi zdají přecijen příjemnější.. nj, vy vysokoškoláci jste za vodou 😉

 2. Svoboda už není… 😀 krása. A rakev je věc ještě krásnější 😀 toho revizora bych nejradši nakopala do zadku… u nás je jich poslední dobou požehnaně, je to zlomyslné, má to blbé kecy a to to ještě platíme. Příště zkombinovat rakev a revizora 🙂

 3. Ahoj Lúmenn. Tento text se zčásti týká něčeho jiného a z části je k tomuto článku. Takže chci říct toto. Odpusť mi že jsem byl někdy k tobě přísnější. Nemyslel jsem to tak špatně jak to vypadalo. Je to způsobené tím že nejsem celkově spokojený se zvyky mezi lidmi (přestože jsou lidé na své chování mezi sebou více-méně zvyklí…já si na to nezvyknu…ale u tebe věřím v tvé dobré jádro – prostě věřím že nejsi špatná jako někteří jiní – bohužel jsme se ale dostali tady na internetu do méně příjemných situací na základě série nedorozumění které byli jen zčásti pravdivé). Je to na delší povídání, ale nejsem tak špatný, jak mě někteří záměrně očerňují (nemuselo by mi na tom záležet, ale jak říkám…nejsem ten špatný).

  Další věc… K tvému článku…žiješ (na můj vkus) docela rušný, až snad (řekněme) trochu přeplněný život. Já osobně bych na tvém místě trochu ubral ze svých nároků (po pravdě řečeno tvůj způsob života je pro mě takový moc rychlý, se střídajícími situacemi…pro mě je to nepohodlné až nepříjemné. (úsměv)

 4. [6]: Jestli ty Lúmm tak trochu nezávidíš, že žije aktivní život. Ty tak akorát sedíš u netu a pak máš čas vymýšlet takové hovadiny a navážet se do druhých. Sorry, musela jsem.

 5. [8]: Neomlouvej se…tvá slova na mě nemají vliv, ale zajímavější je to jak přemýšlíš hned v tom zápornějším smyslu ("že ty tak trochu závidíš Lum, že žije aktivní život" – kdybys mě skutečně znala tak bys tak nemluvila o mně – ale asi platí že "podle sebe, soudím tebe, co?). Já jsem tady projevil dobrou vůli a za část svého jednání přísného jednání jsem se omluvil ale jedním dechem jsem zdůraznil že se nikdy neztotožním s touto "kulturou chování" (tak jest a tak zůstane) – a to myslím pouze pozitivně (v dobrém). Já vím o pomluvách které o mně kolují (už asi rok) ale stále trvám na tom, že na internetu jednám tvrdě jenom proto, že se bráním tomu, co se mi nelíbí (proto jsem přísný a působím tak jak působím – jinak by každý v soukromí musel potvrdit že já v jádru jsem hodně citlivý člověk).

 6. ty jo 🙂 akční týden 🙂 já mám poslední dobou také věcí až nad hlavu, a když se chci dostat na blog, je to vždy jen na úkor jiných věcí 😀  jak popiusuješ ten páteční koncert, to muselo bejt  úžasný. nejen díky kapele. (tu bych taky   ráda viděla na živo, taková jejich hudba má dobrej náboj a to nemluvím o textexh… jen tedy bohužel pochybuji, že budou hrát někde v okolí :()

 7. to neni fer! proc sem ja krava taky nesla do brna? tady se skoro nikdy nic nedeje, zadnej poradnej koncert a kdyz uz, tak zrovna, kdyz mi to absolutne nesedi:( ach jo:D

 8. [6]: pokud jsou ta slova od srdce, tak za ně děkuju. Nemyslím si, že jsi nějaký špatný člověk, jen máš vlastnosti, kterým moc nerozumím – arogancí počínaje a nedůvěrou v lásku konče. Ale nemám důvod k tobě chovat nějakou nenávost či co, občas mě sice strašně štvou tvé kecy, ale jinak nemám problém:)

  [10]: jak jsi přišel na to, že jezdím načerno?:) Já mám už půl roku šalinkartu, kámoška ale není z Brna a tak si lístky musela kupovat – no a proč si ho nemohla koupit se dočteš v článku. Vadí mi důsledné dodržování zákonů do posledního puntíčku, stejně jako s tím razítkem – platit za to, že vidím z koncertu tři minuty stejně, jako lidi, co se koukají na celý koncík ti přijde víc v pořádku, než sehnat lihovku a udělat si kolečko?:)

 9. [10]: Protože chodí na výšku, pracuje, má hafo koníčků, setkává se s přáteli ? 🙂 Že se do mě opře Lukáš jsem čekala, ale že se chytne ještě někdo další… V klidu, lidi. 🙂

 10. [15]: To je toho, já také chodím na výšku (jestli FSI VUT považuješ za vysokou školu). Na koníčky žel při studiu matematiky a fyziky nemám čas a přátele nemám a je mi to upřímně úplně jedno, protože se bez nich obejdu.

  [13]: Zákony jsou zákony. Jestli Ti nepřipadají legitimní, to je jen Tvůj problém. Kdo nemá peníze, nechť chodí pěšky. Koneckonců, já také chodím pěšky do školy, i když je to téměř 6 km. Pár kroků nikoho nezabije.

 11. [16]: Ale ale, nač ta jízlivost ? Nechtěla jsem se hádat. Nevím, proč takto břitký tón. Nenutím TEBE osobně vztahovat si na sebe komentář adresovaný Lukášovi a následne se zpovídat, kde studuješ a zda máš nebo nemáš přátele. Howh, za sebe končím kontraproduktivní diskusi.

 12. [13]: Jistě, že jsem si to přečetl.

  "Dvě zastávky Liz potřebovala jet načerno, aby nemusela dávat za lístek u řidiče třicet korun a mohla si ho koupit v automatu levněji a to se jí krutě vymstilo."

  Volte Jyrku a budete mít i ty rohlíky zdarma.

 13. [13]: Ahoj Lúmenn. Jsem rád že jsi moje slova přijala docela příjemně a dobře…jen ještě něco upřesním. Cituji tvá slova: "…jen máš vlastnosti, kterým moc nerozumím – arogancí počínaje a nedůvěrou v lásku konče." Povím toto – ty se dívíš, když nejsem celkově spokojený s touto kulturou ? A navíc když mi vadí když mi někdo jako "…" (byť by měl někdy i pravdu) psal více jak rok komentáře o kterých jsem mu říkal že mi vadí (a on dále pokračoval s vědomím že mi to vadí)? Myslím že arogance je na místě jestliže mi něco na internetu dělá zle (ty rozumíš tomu spojení "jestliže mi něco dělá zle", že? Takže sice jsem rád že necítíš "zlo", ale na straně druhé kdybys viděla do mého nitra (které už více jak dva roky se snažím nejen tobě  ukázat v tom pravém světle a ne v tom co se snaží uživatel "…" a jemu podobní záměrně nastiňovat), tak bys věděla že ta moje arogantnost a nedůvěra je jen OBRANNÝ MECHANISMUS nutný k mému působení zde na internetu (protože doma se schovám, ale na internetu se nemůžu schovat). Řeknu to ve zkratce znovu takto: pokud já naznám že mi něco tady na internetu nedělá dobře (a například někdo jako uživatel "…" a podobní pokračují dále) potom je na místě obranný mechanismus v podobě aroganace tady na internetu (takže se komentáře odstraňují ve velkém a v komentářích nediskutuji a nemám slitování) – jiná možnost na netu není (zdůrazňuji že pro mě – a ano – já jsem divný – tím se netajím…ale pokud se do mě bude "strefovat" – tak pozná mou arogantnost = obranný mechanismus). Očekávám tvá slova o pozitivním myšlení Lúmenn…já věřím v dobré myšlení…ale tady na internetu jiná varianta než průběžné odstraňování komentářů a alespoň mírná arogance, nemůže už být více blíže tomu pozitivnímu myšlení (v jiných případech by jejich "diskuze" byla pořád dokolečka a dokolečka a vedla by ke "zlu" v podobě ještě arogantnějších diskuzí (Lúmenn – já se nezměním…slyšíš? – ani oni ne…koneckonců více jak dva roky se mě snažili dokazatelně změnit – nějak…takže proč o tom teď dlouho píšu?
  Je to jednoduché…z nich všech, tobě ještě v jádru věřím, proto jsem musel zdůraznit že kdybys mě skutečně znala tak bys chápala proč jsem arogantní tady na internetu (v normálním světě se tak nechovám…jenže v normálním světě se před – pro mě drzými lidmi – můžu schovat domů…tady na netu to nejde.) Děkuju za čas ale takto dlouhý komentář (po dlouhé době) byl nutný napsat.

 14. [25]: no já chápu, proč to děláš, jen já osobně bych reagovala jinak, to je celé. Většinou se snažím každému, byť i sebeprovokativnějšímu člověku vysvětlit svůj postoj a proč píšu to, co píšu. A s většinou lidí se i shodnu a pokud ne, naštěstí se mi daří se rozcházet v dobrém i když spolu nesouhlasíme.
  Víš, arogance je obranný mechanismus, ale nemyslím si, že je dobrý. Ale pokud ti vyhovuje – prosím, používej ho, ale asi se shledáš s více nechápavými reakcemi. Být vstřícný a milý i na největší provokatéry jim totiž vypálí rybník mnohem líp – "…" a všichni ostatní na tvém webu CHTĚJÍ abys byl arogantní a hnusný na ně, protože je to vtipné, působí to komicky a oni se tím baví. Kdybys to nedělal, obránil by ses mnohem účiněji, protože by ztratili důvod se ti smát. Ber to jako dobře míněnou radu;)

 15. Já bych zprominutím vnikla do debaty mezi Lukášem a Lum. U Lukáše mi strašně vadí, jak se nadřazuje nad ostatní a není schopný přijmout sebemenší kritiku nebo jen jiný názor. Nemá argumenty, jen se opakuje a nedokáže své postoje vysvětlit.
  Na některých blozích je dokonce sprostý jak dlaždič 🙁

 16. [26]: A protože vím, co nejvíce uživatel "…" chce, tak většinou takové (pro mě drzé) komentáře přímo a bez čtení odstraňuji. Tím se nevysiluju vůbec. A o to abych se nevysiloval – o to jde nejvíc. Mimochodem tou arogantností lze chápat více věcí (ne jen to jestli a jak odpovím ale právě i to že takovému člověku vůbec třeba neodpovím a navíc takový komentář třeba druhý den odstraním). Takže to je také arogance (a po pravdě řečeno je to daleko účinnější než se zdlouhavě byť i s překrásným obsahem a slovy bavit – na to já nemám chuť a někdy ani čas – prostě je nejlepší to co dělám – jednou denně pročistit ty "slinty" od provokatérů, radši to ani nečíst a je to v pohodě).

  Ty si nemyslíš že arogance je dobrý obranný mechanismus – já si to v jádru také nemyslím…ale tady na internetu se  s mnohými lidmi už dva roky nemůžu domluvit jinak než slovy "odpal" (například) …takže já vím co mi chceš tím říct…ale ty nevíš jak to bylo těžké (ty dva roky) s provokatéry (polopatě řečeno – s lidmi kteří mi dělali zle) – v současnosti jak říkám…rovnou mažu komentáře a maximálně napíšu něco jako "odpal" a podobně (věř mi že jsem zkoušel cestu dobroty a pozitivního myšlení ale jsou na internetu lidé kteří nechtějí pozitivní cestou jít a chtějí si vynutit hádky…to je příklad uživatele "…" – ten nechce jít pozitivní cestou ani náhodou – ten chce člověk "dusit" – snažil se o to více než rok)

 17. Tyhle vytížené týdny znám, poslední dobou i kvůli škole prostě na psaní není tolik času, jako by jsem chtěla. Ale tak.. je vidět že sis moc užila.. a je škoda že jsem Tě neviděla s rakví v Brně, no už abych tam byla na škole 😀

 18. [33]: Dávej si pozor Lukáši. Nejeden mazaný vlk skončil tak, že ho nenažraní a kolektivně (ne)myslící mravenci ohlodali na kost. Přeji Ti, aby to nebylo Tvým osudem. Až budeš příště "lovit v mraveništi", tak si zachovávej určitý "odstup".

 19. [31]: a jsi si vědom, že na tu aroganci ti tebou tak "oblíbení" provokatéři čekají? Že je to to, co chtějí? Že se baví tvými povýšenými reakcemi? Uvědomuješ si, že přilíváš každou arogantní nadutou poznámkou olej do ohně a místo aby ses bránil akorát provokuješ k útokům? Myslím, že ten, kdo je zaslepený jsi tu ty:)

  [36]: třeba je to hezké město a děje se tu hodně zajímavých věcí. A ty uštěpačné poznámky si nech, vzhledem k tomu, že se s Bels neznáme to vyznělo naprázdno. A trapně.

 20. [35]: Tvé výhružky na mě neplatí. Jsi bezmocný stejně jako ti ostatní tady na internetu. I kdyby se spojily všechny internetové blogy světa…nezničily by mé myšlení a myšlenky (vždy budu dost silný na to abychom mohl směle pokračovat). Nebojím se tady nikoho…ani tebe ani těch ostatní (úsměv).

 21. [38]: [37]: Zajímavé, jak si tady každý hraje na jasnovidce, vykladače karet, jak každému vidí do hlavy a ještě kdoví co a pak se někdo jako já diví, že když myslím A a napíši A, tak si to okamžitě každý vysvětlí jako, že tím A jsem myslel B. Vy vizionáři. *smích*

 22. [38]: Škoda no. Myslel jsem si, že si tady z Tebe udělali fackovacího panáka jen pro zábavu a snažil jsem se Ti nějak z toho pomoci vyjít ven, ale ty sis to zřejmě tím, že jsi mě předem odsoudil jako svého nepřítele sám zpečetil. Ženeš se zavřenými očima příliě rychle dopředu a garantuji Ti, že brzy zakopneš o první sebemenší práh na své cestě.

 23. [39]: ale o to mě, a snad ani Lum nešlo! Vím, že budeš arogantnější, když k tobě lidi budou hnusní, já to chápu! Ale oni z toho mají legraci a chtějí to, vždyť to vidím dnes a denně!
  Nijak je tím netrestáš, děláš jim laskavost.
  Osočuješ lidi, kteří se tě jen obyčejně ptají, radu bereš jako výhrůžky… A povyšování jsem viděla v tvém článku, kdy jsi vědomě oddělil "sebe" od "těch ostatních", kteří jsou jako "stádo". Promiň, ale tohle já nechápu. To ti vážně nikdo nemůže napsat, že má např. na film Avatar jiný názor než ty, že se mu nelíbil třeba?

 24. pokud vím, tak jsi smazal komentář nějaký holky, která na tvůj blog zabloudila poprvé… psala něco o tom,že Avatar nedosahuje kvalit nějakých jiných filmů..psala to slušně. Pochybuju že by ti chtěla ublížit.
  To, že mažeš nás, co tě opakovaně sereme, to jsem ochotna pochopit. Ale proč i jiný lidi?

 25. [41]: vidím, žes pochopil velmi brzo o co s Lukou jde – ne o to, že by to byl nějaký blbeček pro srandu. Ale o to, že v každém vidí nepřítele, ničitele, jiné názory neuznává a kdokoli s ním nesouhlasí, toho hned nevybíravě pošle do háje.
  Já chápu, že jsi arogantní, protože ti lidi ubližují, napsal jsi to asi tisíckrát, takže to nejde nechápat. Ale ty zase nechápeš, že je to k ničemu. A komentáře vždy vydržíš mazat tak týden, potom zase většinou začínáš reagovat a rozdmýcháváš vše pořád dokola. A o to jde

  [42]: to nemá cenu, já to Lukášovi vysvětluju už zhruba rok, co se tu na netu potkáváme a stále bez úspěchu:/

 26. [44]: No…vidím že jste mě nepochopili tak úplně. Tato věta (cituji:"Ale o to, že v každém vidí nepřítele, ničitele, jiné názory neuznává a kdokoli s ním nesouhlasí, toho hned nevybíravě pošle do háje.") je celá špatně. To že to tak vypadá, je reakce na jejich dřívější drzost a provokaci – takže já jsem schopný vyslechnout a přijmout rady (ale záleží na způsobech).

  No vzhledem k tomu že už mě unavuje opakovat že jen reaguju na hnusné způsoby (některých tady na internetu) a že jinak jsem schopný přijmout cizí názor – (pokud je slušný i obsahově)…tak tyto diskuze nemají smysl a nebudu se o tomto tady na tomto blogu dále vyjadřovat – prostě nechcete chápat…toto téma je pro mě uzavřené. Já to píšu už tolikrát že takovýho blbce si dělejte z někoho jiného. Děkuji. (úsměv)

 27. [43]: Milá něco s přezdívkou "kk"…já vidím IP adresy pod těmi komentáři…takže taky vidím že polovina z těch "uživatelů" jsou jen vymyšlené "postavičky" pro účely několika známých provokatérů (drzých). Takže to nebyla nová holka, ale jenom nová přezdívka známých provokatérů (podle IP adresy se to dá poznat).

 28. [45]: Luku, před asi dvěma měsíci jsme tě s Lum slušně zvali, ať si s náma jdeš někam sednout a skecnout, protože bych tě rád poznal i z jiné stránky než z té "ježčí"(když se ti něco nelíbí, schováš se a vystrčíš bodliny),ale odmítls nás a obdařil jedním ze svých kousavých komentářů, docela mě to mrzelo, ale co už- Nabídka stále trvá, rozmysli se.
  S přáním pěkného večera
  Finnister

 29. [50]: Určitě 🙂
  Zrovinka mi volal Usáma, chce vědět kdy půjdem na to kafe, aby na město mohl shodit atomovku, pocukrovat nás antraxem a servírovat s penetrací obrovskou gorilou jako přílohou.-jen vtip
  Co by se Ti mohlo stát? A i kdyby mohlo, proč to nerisknout? Nelituj nikdy věcí cos udělal, lituj těch, cos neudělal.

 30. [53]: Nevěřím vám. Podle toho co jsem za dva roky tady na internetu zažil (to nepříjemné)…jen tak snadno neuvěřím. A paranoia to rozhodně není (podle toho co se dneska i za denního světla na ulicích děje – co za zločince chodí na ulicích i za denního světla). Takže je mi líto…ale zatím nemůžu jít s vámi na to kafe…nevěřím vám.

 31. [55]: To mě docela mrzí, ale tím, že se budeš jen schovávat před vnějším světem a neustále se jen bát, ubližuješ sám sobě. Žít ve strachu je špatné, ano dnes a denně se děje spousta špatných věcí, ale řekni mi, jaká je pravděpodobnost, že se něco takového stane zrovna tobě?
  Statisticky okradou denně 150 lidí v čr, zmlátí 38, zabijí 0,25 lidí, nehoda s lehkým poraněním 780 lidí, těžkým 17 lidí a nehoda končící smrtí 4 lidi, tato statistika byla vypočítána za rok 2006- mrkni na český statistický úřad.
  Když se podíváš na tyto čísla a srovnáš že tu žije 10 501 197 obvatel, pravděpodobnost že se jedna z těchto věcí stane zrovna tobě je 1: 819 093 366
  což je zhruba stejná jako že ti 100x po sobě padne na koste 6ka. To, že mi nevěříš vcelku chápu, ale řekni mi co ztratíš tím, že to zkusíš?
  Doufám, že tě snad jednou přesvědčím 🙂
  S přáním dobrého spaní (bo už du nakutě)
  Finn

 32. [56]: každý má své důvody. Taky máte své strachy a děsy pánové, každý se něčeho bojí. Nejlepší je ale si uvědomit, že strach vždy pramení z budoucnosti, nikdy z přítomnosti. Nebojíte se toho chlapa s nožem, ale toho co by vám mohl(nemusel) udělat, nebojíte se nože v břiše, jen toho, že to bude bolet víc, nebo že možná umřete. nikdy se nebojíte toho co je teď, ale toho co bude, protože to nevíte. Ovšem i kdybyste věděli že zítra v 12:46 vás zapíchne chlap v kukle, báli byste se, protože nevíte, jaké to bude- bude to bolet? poseru se strachy?…
  co myslíte?

 33. [60]: Zase měl někdo věštecké vize? A teď vážně. Jestli mě zítra zapíchne chlap v 12:46, tak budu natotata spokojený a ještě víc budu spokojený s vědomím, že brzy chcípnu. Ano a spokojenost se bude zvětšovat s pohledem na výstřiky krevní tekutiny a s pocitem slastné bolesti, která to doprovází a ještě slastnějšího pocitu v momentě, kdy začne bolest ustupovat. Nevěříte? Věřte!
  A kolik lidí mi už vyhrožovalo, že mě zabije a pořád nic. Co je špatně? Nic. Jen si to prosím nevykládej špatně.

 34. [55]: tak to jo:D obvykle když zvu lidi na pivo, tak je přitom chci okrást nebo zamordovat:D Jsem totiž hrozný zločinec. Jo a taky tě prodám na orgány a s tvou mrtvolou budu hrát skřetbal:D Chjo, někteří lidi nejsou jen paranoidní, ale úplně trhlí:) Nic ve zlém:)

 35. [64]: Podívej se Petro…za ty dva roky na internetu jsem se ujistil že není moudré věřit leckomu. A proto nevěřím vám stejně jako ostatním kteří měli nepěkné řeči u mě na internetovém blogu. Takže je pochopitelné že vám nevěřím (a neříkám že byste mě chtěli okrádat či zamordovat !) – jen říkám že vám nevěřím (po tom co jsem zažil tady na internetu v průběhu dvou let).

 36. [60]: To co mám já není strach v pravé slova smyslu…ale spíše se držím zpátky od lidí kteří se zastávali provokatérů a lidi kteří mi tady na internetu vyhrožovali (takže ono to má svou logiku věci…když v komentářích mi nejednou někdo vyhrožoval)…takže to není strach v  pravém slova smyslu ale radši se držím od vás zpátky vážení (zvlášť když třeba Petra čili "Lúmenn" se pořád zastává uživatele "…", že? – takže už si rozumíme)

 37. Pardon, že se do toho vkládám, ale je mi zle z toho, jak tady ze sebe dělají Lukáš i Axel největší mučedníky tohoto světa, když si za to de facto můžou sami. Neříkám – křivda se stane, je to k zlosti, ale síla člověka je v překonávání překážek, ne ve fňukání…

 38. [66]: jo ták, já tě mám v plánu šikanovat, no tak to ses trefil:) A vezmu s sebou trojtečku a zbijeme tě baseballovýma pálkama:)

  [67]: neomlouvej se, mě je z toho tu a tam taky pořádně zle. Občas trpíme sebelítostí asi všichni, ale máš recht, že co je moc to je moc

 39. [48]: a co kdyby například sourozenci nebo celá rodina měla jen jeden počítač, jako je tomu u nás? Já tě můžu srát, ale pak může přijít brácha a může tě mít rád. A tak ho vymažeš, páč má stejnou IP adresu…
  opravdu jsi příliš podezíravý a nenávistný k lidem. Ale howg. Už se to tu zas moc rozmazává…
  BTW: nejsem "milá něco s přezdívkou KK" – stějně jako ty používám své pravíé jméno- jen zkrácené na iniciály. Pokud vím, tak ty taky nejsi Lord.

 40. Vidím, že se tady rozjela pěkná mela. Je tady jeden, do kterého se strefuje absolutně každý, ale sám se chová jako absolutní kretén. Pak je tady to interpunkční znaménko, které se na tom přiživuje. Lúmenn, jakožto všudybylka a všeznalka, kterou ze zálohy jistí hvězdný pěšák, který je tak blbý, že není ani dost blbý na to, aby byl tak blbý. Pak je tady samozvaná odbornice na přírodní vědy Alue, která když řekne, že 1 + 1 = 3, tak je to pravda a kdo nesouhlasí, tak je stoupenec pekelný, pak je tady celá řada přitakávačů, kteří se navzájem mezi sebou kryjí asi jako obyčejná dělnická lůza po únorovém převratu a takhle bych mohl dál pokračovat. Prostě dokonalá pakárna první třídy.

  No, nepočítejte, že se zde ještě objevím. Takže si trhněte nohou.

  להתראות

 41. [70]: Na mém internetovém Olympu jsem Lord Lukáš…tak tomu bylo, je a vždy bude. (úsměv) Mimochodem máš stejná počáteční písmena jako ta která bývala pro mě Nejdražší (kdysi dávno).

  [71]: Milý "Axele"…u každého by stačila jedna jediná "maličkost"…a tou je – respektovat se navzájem (úsměv).

 42. [75]:Luku, máš pravdu o tom respektování se navzájem, ale je tu jeden háček, většina lidí co se tady, nebo na jiných stránkách potkává je anonymní, neznají se, poznávájí se jenom skrze komentáře a reakce, lehko si vyvodí předsudky, a pokud někdo vybuchne, jenom proto, že si špatně vyložil toto a tamto, tak se nediv, že se k němu budou chovat ostatní tak, jak si zaslouží, jenomže tohle by mohlo vést k nekonečnému kruhu hloupé zavylosti, stejně jako tomu je u tebe na Olympu, když jsem ti pochválil zpěv a dodal jen že bys měl více cvičit rozsah a emoční zabarvení, tak jsi to bez odpovědi vymazal, a ano přiznávám se, že jsem si z tebe párkrát utahoval, ale bylo to adekvátní vůči tomu jak ses choval. Omlouvám se pokud se tě to nějak dotklo, často člověk něco řekne s nadsázkou a bohužel je to pochopeno zle…
  Respektoval bych tě za tvé informační, mytologické články co na olympu máš, jsou dobré- i když tam je semtam chyba v označení apod, ale to není zas tak důležité- ale za to jak se chováš, při sebemenším nesouhlasu, jak občas děláš z komára Olifanta, si tě moc vážit nemůžu, to chápeš že? jak by sis vážil člověka, který by ti na dotaz odpověděl sprostými nadávkami? Jak by sis vážil člověka, který dokáže slepě opakovat pořád dokola to samé a nevšímá si ničeho? Přesto k tobě nechovám neúctu, a co se mého občasného sarkasmu týče- takhle běžně komunikuji s přáteli, tak se nedurdi 🙂
  Zdravím

 43. [76]: Jen jednu věc k tvému komentáři dodám…kdybys věděl co jsem zažil během těch více jak dvou let tady na internetu s některými uživateli – tak – tak bys ses nedivil že jsem jednal v komentářích tak tvrdě. Já nemám síly na to abych zjišťoval jak kdo co myslí (za ty dva roky mého působení tady mezi vámi…už toho bylo dost – takže proto jednám tvrdě – nemám na to chuť ani sílu jednat tak jak by si někteří z vás někdy i oprávněně přáli – jednám tak abych stíhal a měl síly na to co je důležité tady na internetu – zbytek "hážu" do jednoho pytle, i když se vám to nelíbí…ale to poděkujte především uživateli "…" a jeho "skupině" – kenny52, !Bastard! a podobně – ti to vyprovokovali už dávno a já díky nim už nemám sílu na to abych zjišťoval kdo další je stejný jako oni nebo jsou to zrovna ti "dobří"). Takže si rozumíme.

 44. dodatek: a co se týká toho respektování…tak to byl opět uživatel "…" který nechtěl respektovat už od samého počátku že prostě já mám jiné (třeba i divné) názory a články. Nechtěl se s tím smířit a chtěl vnutit pohled takový jaký vidí a jemu podobní (taková je  pravda) a celé to vyprovokoval tak že dnes jsem alergický na kohokoliv kdo má podobné způsoby (nicméně za tu dobu se leccos změnilo a tak už hodně věcí beru s větším klidem i když občas ještě napíšu nějaký větší komentář)

 45. wooow konečně opět po dlouhé době vydím i nějáké lukášovi komentáře, protože jak všichni víme u sebe žádné nemá vzhledem k tomu, že to všechno hned maže. musím říci, že se zase docela bavím. nic ve zlém lukáši, přečetl jsem si všechny tvé komentáře tady a ve všech argumentuješ naprosto tou samou písničkou. měl bys o názorech druhých alespoň trochu popřemýšlet, protože své názory lidé obvykle nemají bezdůvodně, na tom všem co je ti tu vytýkáno je trochu pravdy a pokud máš, což bys měl mít, nějákou snahu o svoje zdokonalování, měl bys za tyto komentáře být vděčný. nezapomínej, že ty největší překážky nás nejvíce posilují. stejně tak bys neměl zapomínat na to, že jen a jen každý z nás je zodpovědný za svůj život a jsme to jen mi kdo si do svého života vtahuje to či ono ať jde o pozitivní či negativní věci, přičemž negativní myšlení a jednání ti asi těžko přinese do života něco pozitivního.
  taky tě u tebe často napadám a urážím a je pravda, že mě to celkem baví, ale můžeš si za to sám. snažil jsem se ti něco vysvětlit a ty si mě odbyl. ta tvá arogance a odbývání lidí ti nadělala a dále dělá spousty nepřátel a pokud se nezměníš bude to jen horší a horší. každý z nás je naprosto absolutním pánem svého života za veškeré své problémy neseš plnou zodpovědnost jen ty sám a dokud se před tímto faktem budeš schovávat nic se nezmění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.