Tak zase píšu, no…

Včera jsem si v antikvariátu koupila za dvacet korun román z pera devatenáctileté slečny Konec začátku. Upřímně řečeno, není nic moc, hlavně co se týče formální stránky, ale jak jsem ho tak četla, přepadla mě múza. Chytila mě pod krkem a do hlavy mi zasunula nápad. A tak se zrodila zatím sedm stránek nového dílka.
Co to bude? Zatím ještě nemám přesně dané obrysy, ale každopádně něco už jsem dala dohromady. Má to být příběh dívky, která vídá věci, jež nikdo jiný nevidí. Věci hodně ošklivé a hodně nebezpečné, které ji doženou až do blázince. Ve chvíli, kdy je „za mřížemi“ ale teprve lékaři zjišťují, že její vize nejsou jen obyčejné halucinace. To už je ale pozdě a celá klinika se ocitne vzhůru nohama a namísto antidepresiv musí nastoupit úplně jiné zbraně, starší, mocnější a podstatně nevyzpytatelnější.
Příběh má zatím sedm stránek, nese pracovní název Blázinec, ale ten bude opravdu jen pracovní:) Kdybyste někdo měli nějaký nápad na název, budu ráda, vymýšlení názvů čehokoli mi totiž nikdy nešlo.
A asi se ptáte, kdy si to budete moct přečíst, co? 🙂 Tak to vás ještě poprosím o chvilku strpení, těch sedm stran pokrývá zatím rozsah první kapitoly a chci napsat ještě tak dvě, ať vím, zda to půjde a rozepíšu se dál a taky zda to stojí za to. Nerada bych ale nechala múzu umřít a tak vězte, že budete jedni z prvních, kdo to bude číst, protože vaše komentáře mě většinou nejvíc nakopnou:)
Držte mi palečky a těšte se:)

17 komentáře “Tak zase píšu, no…

  1. tak jsem ti u nás odpověděla na koment – snad to pochopíš:D a dáme si tě do oblíbených, ju? tvůj blog se mi moc líbí a ty nápady! to myslím tedy konkrétně tento článek…:) myslím, že je to úžasný nápad něco takového stvořit, určitě to sem dej:) já to budu číst:) a k tomu názvu…napadlo mě ten Blázinec přeložit do angličtiny, hm?:)

  2. Ahoj Lúm .. námět zní proklatě dobře .. ráda bych si to přečetla ..

    PS : beztak nemáš tušení kdo jsem xDD viděly jsme se na nádru , když jste jely s Addie a Eii k Vám na chatu …

  3. mám hodně stupidní nápad : Cesta temna . Prosím ignoruj ho , když Tě neosloví n_n xDDD to mi jen tak vyletělo z huby x) mám i jiné , ale všechny jsou na nic .. držím palce , ať nějaký vymyslíš …

  4. Prajem ti veľa sily do písania 🙂 Myslím, že najťažšie je s dielami začať a prekopať sa k pointe ale keď sa tam dostaneme, potom nás príbeh nechce pustiť kým ho nedopíšeme. Aspoň tak to je u mňa.

    Uvažujem nad tým názvom, ale je ťažko niečo vymyslieť, keď nepoznáme rozuzlenie dielka 🙂 Napadá mi názov: "V cele bláznovstva" alebo "Vo vezení bláznovstva". Alebo "Temnota bláznovstva"… "Dotyk nadprirodzena"… "Dar šialenstva"…  je toho mnoho 🙂  

  5. Hele jak si to popisovala jako bych četla popis povídky, kterou jsem před lety napsala. 🙂 Fakt že jo a úplně tě chápu s tím vymýšlením názvů, také mi to nikdy nešlo. 😀 U básniček jsem často dávala jako název první verš 😀 Hrozně se těším až to sem dáš, šup šup 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.