Slunečno, objediněle bouřky

* Možná si ti bystřejší z vás všimli, že jsem si krapet pohrála z menu. Menší názvy rubrik, jiná a menší moje fotka, ubylo pár příliš výrazných nápisů, vykukujícího Mannyho a víno plivajícího Bernadra jsem se však zbavit nedokázala.
* Ti ještě bystřejší už taky vědí, že jsem opět a zase na fuckbooku. Nevím, jak dlouho mi to tam ještě vydrží a hlavně se mě prosím neptejte, proč už tam zase jsem. Některé věci jsou prostě ve hvězdách a kdyby mě někdy v životě napadla taková šílenost jako je kupříkladu hrát farmville, tak máte právo mě zastřelit. Bez soudu. Kdo nějak význameně touží po tom, si mě tam přidat mezi skvadru svých přátel, nechť tak učiní, budu-li vědět, o koho se jedná, oplatím tímž. Prosím, tohle ponechte raději bez komentáře (extra ty, Dale:)). Majne líbe profil hledejtež ZDE.

* V pátek jsem byla na brigádě ve firmě, kde dělá mamka. Seděli jsme osm hodin se sistr u stolku, sundávali folie z jakejchsi kusů plechu a následně je očišťovali ředidlovým hadříkem. Výsledek? Šest set korun, mega bolest celých zad, hlavy a pro jistotu ještě ztrta citu v předních končetinách…eh rukách. Ať žiju!
* V sobotu další z emo večírků s Lizinkou a bandou dalších přátel(?), lidí(?). Výsledek? Včerejší smutný večer s čučením z okna, psaním depresivních slintů (který sem beztak hodím, i když se mi nechce) a stále lehká kocovina po těch asi sto litrech chlastu a vagonů cigár, co jsem do sebe v sobotu úspěšně navezla.
* Přidejte k tomu všemu fakt, že můj chlap se válí ve Franciii u moře asi tisíc kiláků ode mě, včera mi po roce napsal dávný bývalý, na kterého se mi téměř úspěšně povedlo zapomenout a aby toho nebylo málo i nedávný bývalý, na něhož jsem už úspěšně zapomněla, a získáte můj dnešní dokonalý mood. Kdybych byla simík, svítí mi nad hlavou červený kosočtverec a kolem mě běhá Družný zajíček, kterého vzápětí střílím brokovnicí do hlavy.
*Má to ale i výhody. Díky „skvělé“ náladičce jsem dnes napsala čtyři stránky Blázince – aspoň bude v příštích týdnech co zveřejňovat, když už na moc jiných článků nemám myšlenky. Kromě občasného vypnutí a zpanutí fuckbooku a omrknutí nových komentářů na blogu se jen válím v posteli a čtu (momentálně Bivoje Běsobijce od Juraje Červeňáka), cháluju k tomu brambůrky a občas si jdu zapálit. Takhle míním spočívat ještě tak týden, než mi dojdou knížky a pak se asi vypravím do knihovny mezi lidi. Jak ale znám osud, vymyslí si na mě mnohem dřív nějakou ultra zajímavou věc, moje blbá nálada se rozplyne jako dým ve větru a do žil se mi vleje ztracená energie.
* Kurva už aby to bylo! *
PS: Nadpisu si nevšímejte, je to rádoby umělecký blábol, maximálně tak oxymorónem vystihující můj momentální stav.
PPS: Radši si v tomhle vedru zajděte na zmrzlinu, na pivko na zahrádku, na koupaliště nebo na výlet do lesa, než abyste seděli u komplu a četli moje sračky. Tak!
Vaše létem lehce unavená, duší nepřítomná a záplavou pocitů zmítaná Lúmennka

8 komentáře “Slunečno, objediněle bouřky

  1. Upraveného menu jsem si všimla už dřív, hlavně tvoje nová fotka je super, moc ti to na ní sluší 🙂
    A neválej se doma, běž strčit nohy do potoka, to tě rozjede 🙂

  2. prohlédla jsem si Tvůj FB profil, a po tom, co jsem si všimla toho kouzelného popisu (prase s drátem na kolečkách mě dostalo :)), jsem si Tě vzdovolením přidala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.