Rychlý oznam aneb vzhůru na hrad!!!

Jaro se nám venku probralo v plné kráse a nebyli bychom to my s Finnem, kdyby jsme toho hned nevyužili:) Takže právě balíme a dnes odpoledne vyrážíme do Dolních Kounic na letošní první bitvařskou akci – víkendové setkání minulých i budoucích účastníků LARPu Země smrti.
Až do neděle budeme daleko od civilizace, daleko od netu a doufáme, že i daleko od všech problémů, které se v nedávné době objevily:) Tak na nás myslete a užívejte si taky jara a sluníčka:)
L+F

14 komentáře “Rychlý oznam aneb vzhůru na hrad!!!

  1. [10]: Zdravím. Respektuju samozřejmě tvůj názor, ale po pravdě řečeno nechápu co tě tak vyvádí z míry když si někdo u napíše reklamu (pokud jsou vaše internetové stránky tak zajímavé…tak se ti lidi zcela jistě vrátí k nim průběžně). Mně třeba vůbec nevadí to že si někdo někdy ke mně napíše reklamu (já v tom nevidím problém – nechápu jako proč bych v tom měl vidět problém). Ale jak říkám…každý má svá pravidla na svých internetových stránkách (takže respektuju tvůj názor na věc).

  2. [11]: ne, nevrátí, tohle jsou kobercové nálety pomocí nejnovějších článků. Reklamy mi nevadí, pokud jsou ve vzkazníku a napsané normálním pravopisem. Vadí mi ale, pokud někdo chce "hlásky" protože když už bych hlasovala v nějaké blboučké soutěži, vyberu si toho, kdo se mi líbí a ne toho, kdo mě k tomu ukecává. A nejvíc mi vadí, když někdo není dost inteligentní na to, aby napsal svůj otravující komentíšek tam, kam patří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.