Přáníčko k narozeninám

Tak jsem dostala mailem krásné přání od Katky, která mi často přispívá na web svými komentáři, a jsem tak potěšená a nadšená, že ho sem prostě musím dát. Moc děkuju – tobě i tvému králíčkovi:)
Jo a Voldemort (to je můj potkan, ne pán Zla) vás oba pozdravuje a přejeme Ti k tvým narozeninám hodně štěstí, zdraví a lásky:)
Ještě jednou díky, udělalas mi děsnou radost:)

19 komentáře “Přáníčko k narozeninám

 1. To jsem ráda 🙂
  A také ti děkuji za přání 🙂
  Voldemorta pozdravuj (snad se s králíčkem Barackem někdy dočkáme i nějakého jeho obrázku?) a ještě jednou Ti přeji vše nej! 🙂

 2. pro "Lúmenn": Tak jak jsem ti už psal na ICQ tak píšu ještě tady a to že přeji všechno NEJLEPŠÍ nejen ke tvým narozeninám. Takže všechno nejlepší.

 3. Ahoj,díky za tvuj komentář u mě , hrozně mě potěšil.Máš pravdu , nemůžu se na ně rozčilovat,pak by to bylo horší.Každopádně děkuju,zvedla si mi náladu:)

  PS:Všechno nejlepší:)

 4. Barack je naprosto masakrální jméno pro králíka..:-D To mi připomíná, že mám známou, která svýho plyšovýho medvídka pojmenovala Karl Marx..:-)

 5. No ono jméno Barack hlavně ve svahilštině znamená požehnání a pro mě bylo pořízení králíka požehnáním – opět mám čím zabíjet čas 😀
  Neříkej, že jsi Voldemortovi fandila, než Rowlingová dopsala poslední díl? 😀 I když možná to byla lepší volba, než fandit hlavní postavě, která byla tak neskutečně pitomá 😀

 6. Katka: no byl mi vždycky strašlivě sympatický Lucius Malfoy, zapřisáhlý smrtijed. A hlavně Raddlova myšlenka taky nebylo úplně blbá, já holt vždycky měla slabost spíš pro Pány Zla než pro malé brýlaté klučíky:D

 7. Mně se zas víc líbil Sirius Black – takovej cvok 🙂
  Když si člověk přečetl o Snapeově vzpomínce, mohl Blacka považovat za normálního člověka s dobrými i špatnými stránkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.