Práce, práce, práce…

Jedno velké UF! Po čtyřech dnech, kdy jsem chodila do práce od rána do večera, abych dohnala hodiny po stávce nefuknčních systémů, mám dnes konečně chvilku volna. Až do pondělka, kdy to začne nanovo – abych nahnala hodiny a pak už měla prázdniny:)
Takže kromě práce a večer chvilky nad knížkou nebo nad pivkem s kamarády nemám čas vůbec na nic. Ale venku za okny je léto, létíčko a člověka to žene ven, tak se dnes snad někam aspoň na chvilku vykopu:)
A co nového v krajině jihomoravské u Lúmennky upracované? (muhehe, počkejte až kliknete na celý článek a přečtete si to!:))

Mám zase zelené vlásky. A juch a juch a ještě víc juch. Bohužel tentokrát to moc nechytlo, asi jsem to tam mělavkrátkou dobu či co, takže je ze mě spíš blondýnka se zelenými skvrnami ve vlasech, ale vypadá to hustokrutě a částečně i vtipně, každopádně jsem to na hlavě ještě neměla a tak to jen tak nesundám, vlastně až do mástrů, kdy to ještě jednou přejedu zelenou, abych mezi těma padesáti tisíci lidma zářila co nejvíc:)
Z našeho malého milého punkového bytečku se mi odstěhovala ségra, která od září chce mít vlastní byt a v pondělí se ke mě stěhuje Liz (ano, ta osoba, která už asi milion let chce být druhou hostující osobou na blogu a stále se k tomu ještě nedokopala). Punkovost bytu se dostane do dosud nevídaných mezí a věřím, že se nám i rozroste naše milá sbírka dlažebních kostek… Cože, vy ještě nevíte o mé sbírce dlažebích kostek? Založili jsme ji loni se sestrou, poté, co jsme zakopli před Šutrem, naší oblíbenou hospůdkou, o vystouplou kostku a odnesli ji domů. Další kostka přibyla, když se opravovala jedna ulice v Brně a my z vytrhaných kostek skládali nápisy. A tak přibývaly další a další kousky do sbírky až máme půl poličky zaplněné kostkama. Muhehe:)
A jinak na novinky nezbývá čas, protože jsem fakt trávila v práci víc času, než by mi bylo milé, takže i blog tak trošinku uvadá (a proto mě překvapuje tak vysoká návštěvnost, díky za ni:)). Snad se brzo zas uvolní čas, mezi vším pracováním a prázdninováním. A minimálně se třeba potkáme s některými z vás na MoRu:)
Užívejte léta a prázdnin!:) Lum

10 komentáře “Práce, práce, práce…

  1. [4]: Vlasy na takové sponce, připneš do vlasů a máš barevnej pramen. (Doma mám fialovej a modrej. Nosím je často, taky jsem toužila po barevných pramenech, nechtělo se mi si svoje černý vlasy nejdřív zdevastovat peroxidem. 🙂

  2. Nejprve k tem barevnym vlasum a pramenum na sponce – taky jsem nad tim uvazovala, nakonec jsem pak zvolila keratin, tedy barevne prameny prilepene keratinem, jak odrostou, tak se to odstrani a prelepi trochu vejs.Uz to tak mam asi dva roky, co 3 mesice si to chodim prelepit (stoji to 10kc za pramen,takze pogoda) a obsac si barvy vymenim. Momentalne tam mam zarive zlutou,ze i zvyraznovac je proti tomu slabota a podobne i zelenou a oranzovou, do toho zarivou ruzovou a trochu fialove – no papousek jak ma byt 🙂 nicmene k tem pramenum na sponce – fakt to spolehlive drzi???? videla jsem je v metalshopu tusim,nebo nekde tak…a uvazuju,ze bych si je vzala…ale bojim se, ze budu chvili "hrozit" a vlasy budou litat vzduchem…
    no a dale ke sbirce dlazebnich kostek – je zajimave, jak urcite typy lidi delaji v urcitem veku totez – respektive kdyz mi bylo taky 22 let, tak jsem taky "sbirala" (ve vsech smyslech tohoto vyrazu) dlazebni kostky a mladej z nich mel doma sbirku (ja na to mam moc maly byt) ted jsme z tech kostek vydlazdili cast nasi zahrady, takze z nich vznikla malinkata terasa pred zahradni budkou 😀

  3. [8]: Jo, skutečně to drží a to mám dost jemné vlasy. (Moje sestřenice to nosí normálně jako prodloužené vlasy, utahuje je do culíku, všelijak upravuje a vlasy to ustojí taky.) Keratinové pro mě padly z toho důvodu, že si svoje vlasy pravidelně barvím. Clip iny sundám a podle nálady zase nasadím.

  4. óóóó musíš nám ukázat na fotce jak tvé úchvatné vlasy, tak stejně ohromující sbírku dlažebních kostek – jen dotaz – co s nima chceš dělat, až tě to přestane bavit? 😀 Určitě to vyfoť rádi se pokocháme!!! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.