Pár slov…

Možná vám je dlužím – aspoň těch pár slov, které vysvětlují, co se se mnou tento měsíc děje. U počtu napsaných článků za měsíc březen se na mě zubí dvanáctka a můj časový rozvrh praská ve švech, jak nestíhám sepisovat všechno do školy, co bych chtěla…a hlavně měla:)
A možná někoho z vás napadlo, že to nebude jen nedostatkem času. A měl by pravdu. Času nemám úplně málo, ale trávím ho tak, jak bych ho možná trávit nechtěla…a hlavně neměla:)
(to opakování v posledních dvou odstavcích jsem si nemohla odpustit, je totiž velmi trefné:))

No a místo toho, abych vám na rovinu vybalila, o co jde tady chodím okolo horké kaše a mlžím. Nezlobte se pro to na mě, mám na srdci čerstvé rány a v hlavě vířivý chaos. Ne, neděje se nic vyloženě převratného a závažného, ale i tak to docela bolí, ale i tak mi myšlenky ulítávají pryč a já je nejsem schopná (ochotná?) pochytat a umravnit.
Vzhledem k tomu, že zase tvořím, mohlo někomu vnímavějšímu dojít, že není něco v pořádku. Já totiž tvořím jen ve chvílích, kdy je mi mizerně, smutně, melancholicky, těžce…a tak mi poslední měsíce bylo. Vílí křídla zamrzla, srdce zpomalilo svůj běh a dlažba byla náhle strašlivě blízko…
No tak to vidíte, skládám zase slova do nicneříkajících obrazů a místo abych se radovala z jarního slunka za oknem, spisuju tu na blog podobně nicneříkající elaborát, ze kterého akorát tak vyčtete, že se NĚCO děje, ale zabohy nevytušíte CO vlastně.
Nebude to trvat dlouho a osvětlím vám to, slibuji. Zatím je to ale všecko moc čerstvé, nedořešené, zvláštní a nejasné, než abych to dávala do slov. Tak ještě nějakou dobu přežijte moji sníženou aktivitu a vzrůstající melancholii, bude jaro, bude líp a bude jasněji:)
Lúmennka
lumvlak

12 komentáře “Pár slov…

  1. Určité scénáře mě napadají, jeden neveselejší než druhý, ale… dokud to sama neřekneš, přijde mi necitlivé do toho rýpat a spekulovat. Takže raději počkám, až to sama napíšeš.

  2. Ajaj! Už mi víří v hlavě, co se s tou naší Lúmennkou děje a nenapadá mě nic moc pěkného.Doufám, že se ti to tedy brzy vyřeší a začneš si užívat nádherného očasí. Je škoda bejt smutná, když je tak hezky a sluníčko vkládá svouji jasnou energii do každého centimetru tvého těla.;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.