Odjezd na LARP, nalezené kotě a tak vůbec

Blogová dovolená mi zatím docela jde, ačkoli dělám, co můžu abych nechodila pětkrát denně na net a nekontrolovala komentáře:) Hodně mi v tom mimoděk pomohla společnost e-on, jejíž pracovníci dnes něco opravovali na elektrickém vedení v naší ulici, takže jsme byli od rána až do dvou odpoledne bez proudu.
A co dělám, když nepíšu na blog? Třeba se starám o nalezená, hlady polomrtvá koťata, respektive jedno – Finn na brigádě našel maličké koťátko, podvyživené až na kost, osamělé a hlady tak zesláblé, že nemohlo ani chodit. Takže jsme ihned zorganizovali záchrannou akci, já sedla do taxíku a zavezla kotě na veterinu, kde zjistili, že je naštěstí zdravé a pak kvapem domů a krmit, krmit, krmit. Zítra už ji (je to totiž kočička a jmenuje se Amálka) předáváme do rukou adoptivních rodičů (mamčiny kamarádky z práce), protože pátá kočka do baráku by bylo přece jen trochu moc.
No a zítra se ségrou a Finnýskem odjíždíme na LARP (nevíte-li co je LARP, možná vám to osvětlí tento článek) s nátzvem Fenmar, který se koná kousek od Tišnova. Já budu velekněžka bohyně Živy a ségra moje pravá ruka, tedy kněžka. Takže se bude intrikovat, kupčit s věřícími a vůbec jinak zasahovat do děje a snad se nám podaří správně zamíchat kartami, juch:)
Vrátím se v neděli a to jdeme ke známým konečně si vyzvednout náš (doufejme poslední) nový přírůstek do rodiny – mainského mývalího kocourka Yoshikiho, takového vééélkého zrzavého tygra.
Příští týden už skončí hektické období a věřím, že několikadenní odvykačka na blogové šílenství mi už stačila (jasně, že jo, já chci psááát!!!), takže po víkendu konečně zrealizuju plánované články o archandělech a psychických příčiných nemocí a vůbec, zas se do toho trochu víc vrhnu, ovšem bez šíleného sledování čísílek a nových komentů, slibuju;)
Jinak o víkendu čekejte další kapitolu Paní prstenů a pokračování Kruhu věčnosti. Tímto se s vám i loučí (ale jenom na chvilku;)) vaše Lúmennka:)

11 komentáře “Odjezd na LARP, nalezené kotě a tak vůbec

  1. Ten LARP zní opravdu dobře 🙂 někdy bych si něco podobnýho ráda zkusila, ale rozhodně bych se neoháněla mečem, páč bych byla za lamu x) tak si to hezky užij a ať se koťátku nový domov líbí.

  2. Užijte si LARP a to kotě pořádně vykrmte 🙂
    Na článek o psych. příčinách se též strašně těším a na další Kruh věčnosti taky 😉
    (Btw. už se pomalu blíží chvíle, kdy se do Paní prstenů konečně taky začtu 😉

  3. Vy máte na ty kočky opravdu štěstí, my jsme taky něco takového jako sběrna, ale spíše k nám chodí kočky z celé vesničky na jídlo a pak nám leží před barákem, no úžasné…ty naše kočky, jsou prostě pártyové typy 😀

    Jinak si to na LARPu užijte a těším se na report, který doufám, že bude 🙂 a na další články 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.