Nuda v (Brně…teda…) Prostějově

Řeknu vám, že být nemocná je teda pěkná otrava. Hlavně když si už už myslíte, že horší to být nemůže a ejhle drát, zase začnete chrmlat, kašlat až se třesou okna a z vašeho krku lezou zeleno-bílé hlenovité věci, ne nepřipomínající mimozemské příšerky.
Zítra mě do toho čeká první písemka z kognitivní psychologie, která mi může vylepšit známku a tak se chtě nechtě budu trmácet do Brna, abych se pak zase otočila na patě a vyrazila zpátky směr Prostějov. Aneb státní svátek vprostřed týdne je pěkně blbej nápad:/
Ačkoli mrčím, že se mi na tu písemku nechce, musím uznat, že aspoň trochu zpestří můj nudně nemocný život. Vemte si, že se celý týden ploužíte po bytě s nudlí u nosu a bolestí v krku, točí se vám hlava a pokoj vypadá jako že nasněžilo – papírové kapesníky jsou všude, kam se podíváš. Celou tragickou scénu dokresluje podobně postižená sestra ve vedlejším pokoji a přítel, chrmlající na posteli hned vedle vás . Prostě balada o ucpaném nosu… (Erben by se divil)
A co má v takovém stavu člověk dělat? Takže jsem louskala knížky (když mě teda zrovna nebolela hlava) nebo koukala na filmy (tolik jsem jich neviděla za poslední měsíc) nebo jsme pořád dokola hráli Dostihy a sázky. Aspoň že má můj noťas tak dlouho šňůru a mohla jsem stvořit pár článečků, i když mám pocit, že poslední týden stál co se kvality i kvantity článků týče za úplné h***o.
Tádydádydá přátelé, už aby bylo zase jaro:D
Měla bych se jít učit, ale vůbec se mi nechce.
Vlastně se mi nechce vůbec nic, nic, nic!
Už jsem říkala, že se těším na jaro?

12 komentáře “Nuda v (Brně…teda…) Prostějově

 1. 😀 Koukám že tě nemoc taky zmohla 😀 Já sice nudli u nosu nemám, zato mám komplet ucpaný celý ústrojí, jsem nahluchlá, blbě se mi dýchá.. xD A každou chvíli vychrchlu kdejakej chuchvalec čehosi.. 😀 Aspo%n mě už přešly teploty a bolest hlavy už taky téměř zanikla.

 2. A mě škrábe v krku, asi jsou bacily nějaké i virtuálně přenositelné :-)) Tak nevím, asi si ale nemám nač stěžovat, volno v pondělí mám a nudit se taky nestíhám, nemocná či zdravá, budu muset i tak makat jak šroub 🙂

 3. Lúmenn, tak to já Tě určitě znám (sice Ty mě ne, ale to je jedno). To by ses mohla znát s Pacenou, je, ale teď už nevím, jakou má přezdívku…. jejej…
  Jinak, též vím jaké to je, já jsem měla dvakrát za sebou oboustranný zápal plic  se zánětem pohrudnice, takže asi tak.. Jen to pořádně vyležte, bo jak to odfláknete, tak na tom budete jak já (já jsem totiž nechtěla ležet a šla jsme hrát ještě turnaj ve volejbale)

 4. sákryš, tak tový stav jsem už dlouho neměla … ťuk ťuk ťuk…dále :o) … taková cholera mě uzemní tak na dva tři dny a pak už jsem lepší :o) …. jen doufám, že mě teď nic takového nepostihne. Už teď piju čaje při prvním náznaku nějakého škrábání v krku. Víc jak Paralen si vzít nesmím, takže se snažím jak můžu, i když to je hodně těžké. Všude kolem mě každý chrchlá nebo kašle. Dneska jsem měla zvláštní sen, tak jen doufám, že nevěštil nějaké špatné období. Ale celkový pocit ze mého snu byl pozitvní, takže to zřejmě dobře dopadne a žádná nemoc z toho nebude :o)

 5. já jsem taky nemocná, takže tě i celkem chápu 😀 Jaro je mé nejoblíbenější roční období, zimu nemám ráda 😀 No ale co naděláš… Ať ti dobře dopadne písemka, Lúmennko 🙂

 6. No tak koukám, že tady je také někdo nemocen….už celý týden se permanentně cítím, jako bych měla za chvíli vykašlat všechny své vnitřnosti…a k tomu ta rýma (i když ta se schovává v ústraní)…a to chodím do školy, jak já bych zůstala doma….zítra se musím také vzdělávat, jsme skoro jediná škola v okolí, která zítra funguje…a také mě čeká písemka…snad se z toho všichni brzy dostanete (a dostaneme)….
  Jinak já jsem ráda za každý tvůj článek, můžeš si psát..co chceš….

 7. Jaro…tsé…nesnáším Jaro…ne, tak fajn snáším, ale nemusím ho…
  Teda trmácet se v takovém stavu do Brna na jednu písemku…ach jo…snad se ti přitom ještě nepřihorší… 🙁
  My máme, zaplťPerunovi řed. volno 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.