Není mrtvý, jen odpočívá…

Jaro udeřilo plnou silou, všechno pučí, kvete a skučí a vyje a jarní, až to hezké není (není to super sloveso? Jarnit?:)). A nebo je, je to tak hezké, že se na to už ani nedá koukat. Na jednu stranu to rozradostňuje a nabjí energií a na druhou stranu to člověka strhává do jarní deprese, kterou trpí proto, že má pocit, že nestíhá ani polovinu věcí, které by stíhat chtěl.
A to je i můj případ.
Na jednu stranu teď zvládám brigádu, čajku i občasný odpočinek nad pivkem s přáteli, na stranu druhou už nemám čas na knihy, na procházky po venku, ani na blog. Omluvte uživatele Lúmennka, je dočasně nedostupný…:)

Pořád mám pocit, že na tohle jsem čekala, že to je přesně ono, na co se už měsíce těším. Až přijde jaro, říkalala jsem si, až přijde jaro tak… a ono přišlo a… a nic. Jsem pořád tam, kde jsem byla, pořád často unavená, pořád s bolavými zády, pořád se vztahem, který funguje jen občas a ve chvílích, kdy to člověk nejmíň čeká, se posere. Pořád s věčným nestíháním všeho, na co mám chuť a nemátím (neměním? nemitím?) chuti na to, na co mám zrovna čas.
To se to zk**vený jaro nemůže snažit trochu víc?:)
Mám plány, mám úžasné a velkolepé plány. A nezbývá mi chuť a energie na jejich realizaci. Ale to přijde, věřím, doufám, snažím se… Hlavní je, že to nějak zvládám, že čajovna funguje jak má a daří se jí. Že mám lidi, se kterými můžu trávit svůj čas a dělit se s nimi o své radosti i bolesti. Mohlo by být líp, ale mohlo by být taky hůř. A tak je to fajn.
Nebojte se, ani blog není mrtvý, jen odpočívá. A zase, jako již tolikrát, vstane z popela a to se nebudete stačit divit (muhehé). Zatím si užívám toho, že já i celé mé okolí jarní jako zběsilé a že nemám moc času a prostoru na to, se nudit. Je to fajn. A brzo to bude úplně nejvíc juchejdá a super. Tak!
Carpe diem. A taky užívejte jara. Vaše Lum

6 komentáře “Není mrtvý, jen odpočívá…

  1. heh to je nas asi vic, co nestihaji nic a pritom maji tak velkolepe plany:D ale v lete je moc horko cokoli delat, na podzim zacina skola a neni cas nic delat, v zime mam deprese a na jare trpim jarni unavou:D ale jo, mam i svy svetly chvilky a vzdycky muzem doufat, ze bude lip:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.