Nějakou dobu tu nebudu

Zítra odjíždím na chatu a nebudu u internetu (možná až na malé výjimky) až do čtvrtku. Vím, že nechávám ve vzduchu nezodpovězené otázky, ale ještě to, co se děje nemá být vyjeveno. Nebojte se o mě, já se vrátím:)

14 komentáře “Nějakou dobu tu nebudu

 1. Jasan, užij si to tam=) Taky bych nejradši někam vypadla, kdyby bylo kam x) Mno nic, pak nezapomeň napsat, jak ses měla;)
  A jinak na tom autorským klubu teď- ten tvůj před chvilkou bylů asi první inteligentní za za celej dnešek xD Já už se jen bavím xD

 2. no myslim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz reknu, ze jsme vsichni jak na trni, kdyz nevime,co se deje, ale at je to cokoli, doufam, ze to neni nic hroznyho a pokud ano, tak preju aby se to co nejdriv napravilo…chatu si uzij a dej se do kupy, budeme se tesit, na tvuj navrat:)

 3. Ty se vrátíš a já odjedu…chm 🙁
  Můj strach o tebe se neměnší Lúmennko a těch otázek tu visí až moc… 🙁
  Snad bude vše dobré, na chatě si to , dle možností, užij 🙂

 4. Hezky si to na chatě užij alespoň si odpočineš od počítače 🙂 marná sláva, snažím se to taky omezit ale nejlíp mi to jde když k němu nemůžu 🙂 už se těšíme až budeš zase zpátky.

 5. Zdarec… Hele Lum mám dotaz… v pátek 14.8. kolem 15:30, hlavák v Olmu… letmo jsem zahlédl černě oděnou postavu… nebyla jsi to ty? byla tam totiž určitá podoba… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.