Nákupní horečka aneb (psycho)Pat a (psycho)Mat v akci

Vážení velevážení, zítra to vypukne. A co že to? Inu stěhování!
Juchejdá, juchechej, třikrát sláva, pět dní se radujte a tak všelijak podobně!:) Se ségrou totiž zítra vyrážíme do Brna do IKEY na nákupy a pak už naložit auto až po střechu a jí zařizovat, uklízet, zabydlovat, smýčit, montovat, šroubovat, dolaďovat a všelijak jinak uvádět do bydleníschopného stavu náš nový byteček.
Eiinek totiž nastupuje na střední školu do Brna (knihovnická a nakladatelská škola, kde je naštěstí pro ni tak strašně málo matiky, že to ani nestojí za řeč;)) a já jsem úspěšně pokročila do druhého ročníku na psychologii, takže od září budeme bydlet spolu. Našli jsme takový rozkošný minibyteček kousek od Lužáneckého parku – 1+3 (=jeden pokoj plus kuchyňokoupelna, záchůdek a předsíňka).
Takže zítra vysavač, hadr a šroubovák do ruky a ať se nám dobře bydlí!:) Držte palce ať se u toho nezabijem:)
PS: Brzy taky očekávám triumfální barbaří návrat domů, tak uvidíme, kdy se tu po tom vítání objevím
PPS: …a na bytě budeme mít internet až od konce srpna, takže si ještě k tomu od všeho toho online hemžení zas na chvíli odpočinu:)

14 komentáře “Nákupní horečka aneb (psycho)Pat a (psycho)Mat v akci

  1. Držím palce. A taky tak trochu závidím. Při vzpomínce na první byt, kde se nás dokázalo narvat a přespávat i dvanáct. Kluci z kapely, neuznaní malíři a nemilovaní muzikanti. Ach jo. Tak ať se líbí.

  2. Tak taky držím palce. Vstříc novému bytečku. Mě by ta námaha uklízení atd. stála týdenní bolesti zad ale stálo by mi to za to:)

  3. pro "Lúmenn": Myslím si, že internetu stejně neodoláš a tyto stránky budou stejně zase plné nových článků. Takže tvá věta "…a na bytě budeme mít internet až od konce srpna, takže si ještě k tomu od všeho toho online hemžení zas na chvíli odpočinu:)" nenabude reálnosti… (úsměv)

  4. Btw střední knihovnická škola zní dobře. Škoda, že v okolí žádnou nejspíš nemám nebo o ní nevím a nevěděla jsem hlavně, když jsem dělala střední já. Nemusela jsem se mořit čtyři roky s matikou a navazovalo by mi to na VŠ. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.