Na skok

Dup a hop a dup a skok, přišla jsem na blog a hned zase jdu pryč. Omluvuji se převelice, leč těchto čtrnáct dní se ode mě nedočkáte byť jen jediné řádky. Minulý týden jsem organizovala jako zběsilá bitvu (a povedla se a povedla a moc a moc!!!:))) a tento týden zase jedu na Masters of Rock – letos již posedmé a podruhé jako redaktorka Sparku. Jupí!
Těším se, těším, těším! Celkově mám úplně skvělou náladu a všechno se daří, v autoškole jezdím jako drak a včera jsem dala drahého pana Wagnera ke kontrolní komisi, za to, že mi zase vyhrožoval. Jsem rozjetá!:)
Takže pamatujte – vždy buďte sami sebou. Jen pokud nemůžete být drak. Pak vždy buďte drak:)
Já se vrátím! S láskou Lúmennka

6 komentáře “Na skok

  1. Užij si Masters! Já letos nejedu, ale loni jsem si to užilo, takže zatím nějak nelituju. Pokud bude možnost si Tvůj článek přečíst, určitě si ho přečtu! A můžu se zeptat, jak jsi se dostala k redaktorství a rovnou do Sparku?

  2. Hodně štěstí, dračice. Nechť ta svině uhoří pod stínem tvých křídel 😀 Čím zase vyhrožoval?
    Mimochodem, neví někdo, jestli se někdo dopouští zločinu, když neuposlechne výhružku sebevraždou a nechá dotyčného zdechnout?

  3. [1]: prostě jsem napsala šéfredaktorovi a vyšlo to, píšu pro Spark už cca dva roky:)

    [4]: byl hnusný, jako vždy. A ne, to určitě trestné není, vyhrožovat sebevraždou, když třeba někdo neudělá co chceš a pak se zabít, za to přece nelze nikoho vinit ani morálně. To, že se dotyčný zabije, je jeho věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.