Na Lúmennku přišlo jaro

Za okny sluníčko, v bytě teplo, tráva se zelená, všude voní kytičky, slunce svítí a prostě jaro dýchá z každého koutu přírody. A Lúmennka je jarní dítě, takže udržet mě doma je dost těžké. Ačkoli mám neschopenku, pořád mě to táhne ven – sedět na trávě, válet se mezi pampeliškami, tančit bosa po chodníku a vdechovat jarní atmosféru.
Co tím chci říct? Že mám v hlavě všechno možné, jen ne blog. Studuju teď čím dál tím víc duchovní literaturu (momentálně mě uchvátilo Léčení s vílami), chodím na procházky, jezdím na bruslích, medituju, čtu si a prostě trávím čas všemožně, jen ne u počítače. Občas mrkám na vaše blogy a taky stále zasedám ke klávesnici a píšu články, jen už prostě netrávím u kompu 5, 6, i víc hodin denně.
Takže je možné, že teď bude přibývat tak jeden článek denně nebo míň. A stejně tak je možné, že se mi zase stavidlo inspirace přepne z polohy „skoro zablokováno“ na „spustit naplno“. Kdo ví, předbíhat nebudu, jen abyste náhodou nebyli zklamaní, že se tu nic neděje:)
Btw. v plánu mám dalších X témat na články, kromě dokončení cyklu o magických zvířatech plánuju tak dva tři články o nejslavnějších případech vampyrismu a o tom, zda se jednalo jen o paniku nebo opravdový vampyrismus. Z tohoto soudku pak ještě připravuju článek s návodem, jak vidět nehmotné bytosti a něco o mapě růstu, kterou si lze vytvořit pomocí tarotových karet a špetky numerologie. Kromě toho se mi taky rodí nápady na články do rubriky lži, výmysly a manipulace a to o terorismu a multikulturalitě. No a inspirace se najde jistě i v okolním dění. Takže se těšte:)

5 komentáře “Na Lúmennku přišlo jaro

  1. jaaj, vsak na co komp, ja byla dneska v parku kreslit.. ale i tak travim u pocitace vic casu nez bych chtela, mam pocit, ze mi nejak ubyva znamych v Brne nebo se vsichni najednou uci 😀

  2. Pan Weinfurter je snad neznámější český okultista. Napsal mnoho knih, např- Paměti okultisty, Tajné síly přírody a člověka, Ohnivý keř – jeho nejznámější mystické dílo. Ve svých dílech rozebírá různé jiné spisy a vlastní bohaté zkušenosti. Mám doma i některé původní výtisky z doby první republiky. A mimochodem znal se s mojí babičkou, scházeli se spolu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.