Muhahahahá

Jenom poslušně hlásím, že už jsem v lázních, kde je net sice mnohem pomalejší, než máme doma, nicméně už jsem konečně připojená…juch juch juch.
Taky už jsem si to tu pěkně prolezla, v lese jsem objevila dva nádherné duby, které se normálně objímají – jeden obrůstá větví ten druhý, jako by ho drželkolem ramen, takže vypadají jak dva milenci, co koukají do dálky. Dodám fotku, protože to fakt stojí za to.
V lese kousek od budovy, kde bydlím je taky zvláštní dřevěná kaplička, ráda bych se do ní mrkla takže si v nebližších dnes půjčím klíč. Celá obrůstá kapradinami a vypadá prostě kouzelně.
Jinak mám už přečtenou novou Enigmu, kde mě dostal článek o zrychlování času – rozhodně ji (nejen) proto doporučuji. Mimo jiné totiž v posledním čísle najdete můj slavný dopis, kterým jsem rozhořčeně reagovala na článek o metalu. Vzhledem k tomu, že moji přezdívku pochopili nejspíš jako cizokrajné příjmení, jsem tam jako Petra Vavrouchová – Lúmenn. Potěší:)

8 komentáře “Muhahahahá

  1. Jo, ten článek o metalu jsem četla xd děs xD byli jsme zrovna na grilovačce s Big Bossem (o něm se tam taky píše) a on nám předčíta, jaký kraviny se tam o něm apod píšou a děsně se u toho řechtal xD
    Jinka lázně závidim;)

  2. 😀 😀 To jsi psala vážně ty 😀 Jsem si jen říkala "No konečně reagují" a pak se dívám, kdo to psal a "Lúmenn. To asi nebude ta Lúmenn a nebo jo??":D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.