Mizím v dál…

Tak jsem si tak hezky malovala, že tento týden budu mít čas na psaní článků…no a osud byl zase proti mě.
Z úterních rychlonákupů z Liz se vyklubalo celé odpoledne završené večerem, kdy jsem po roce a půl viděla své spolužáky ze žurnalistiky – lidičky, kteří mi strašlivě chyběli a za setkání s nimiž jsem nehorázně ráda:) Večírek byl super, Liz potkala osudovou ženu svého života a celkově to byl prostě nářez:)
Středu mi zabralo balení na bitvu, odpočinek a pak Mamutek, se kterým jsme se tři dny neviděli a tak jsme si to museli užít:)
Včerejšek jsem pak chtě nechtě (spíš nechtě) musela věnovat učení na dnešní poslední zkoušku a ještě k tomu je mi už pár dní pekelně blbě, k čemuž asi nepřispívá jak divné počasí, tak únavná úterní kalba, po níž jsem spala asi čtyři hodiny.
No a dnes už jen rychle datluju tento článek, doučuju se poslední zbytky a modlím se k bohům, aby otázky v testu byly podobné, nejlépe stejné jako v přechozích termínech, jinak jsem asi v háji. Jakmile skončím zkoušku utíkám na koleje, honem stihnout oběd, zabalit dárky pro Mamutici a věci na bitvu, hodit na sebe kostým a vzhůru do přírody – po takové době zas na dřevárnu. Juchejdá!
Což znamená, že celý víkend budu bitvit, pak se snad dočkáte nějaké nedělní recenze či dokonce fotek a v pondělí mizím s Mamutem na chatu, kde bych se nejradši uvrtala na celé prázdniny, ale ony i ty dva týdny mimo civilizaci budou fajné:)
Lum definitivně propadla kouzlu prázdnin. A to i když je tam tak hnusně:)

13 komentáře “Mizím v dál…

  1. Zdar Lúmennko. Jde vidět že už fakt nemáš nápady na nové články. Už delší dobu to tady zavání kýčovitostí a to díky tady píšeš o věcech soukromých a co si kdy kde navštívila za obchod a podobně. Něco jiného by bylo kdybys vyjádřila názor třeba na film v kině (který jsi viděla). Nic…dobrý no. Pohoda.

  2. [6]: Zato tvé komentáře, Lukáši, jsou čím dál originálnější, viď že jo?:) Nikde na tomto blogu nevidím nápis typu "toto je blog určený pouze pro recenze, články o magii a do toho, jak žije autorka, nikdo nesmí vidět!" Pokud Tě takové články nezajímají, tak je, prosím, ani nekomentuj, protože tu o to nikdo nestojí. Pro některé lidi je to jediná možnost, jak se dozvědět, co Lum v poslední době prožívá a věř mi, že pro některé z nich je to i docela přínosné a důležité.:) Takže tak. V pohodě hele.

  3. [9]: Já že spíš zareaguješ na šestku. Ta má zas grády. Musela jsem si zaťukat na čelo, když jsem si ji přečetla. Co jinak dodat? Já mám teď přírody kapku po krk, protože jsem zjistila, že mám alergii na nějaké obilí. Jenom vylezu ven, svědí mě celý obličej a kýchám. Ale už mám na to prášky, spreje, kapky a fakt je to lepší. Taky bych někde bitvila. Asi bych zabila všechny ty stánkaře, co prodávali na Sonisphere tak předražený pivo! 39,-? Jako za 3 piva platíš přes kilo, naposled tady toto. Tfuj!

  4. [11]: Tak jsem u tebe na webu dočetla "mám svou placenou stránku…takže nějaké poruchy by měly být skutečně vyjimečně" – předpokládám ale, že rozum ti ani placené stránky nepřidaly, což ? 😉 Ani vyjímečně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.