Metalový dárek k Vánocům

K Vánocům jsem dostala spoustu dárků – knížky, vybavení do bytu, deskovky… Ale krom hmotných věcí mi něco nadělil i internetový Ježíšek a to krátce před Vánoci, jako by to bylo předem promyšlené. A byl to Ježura nejen internetový, ale hlavně metalový. Dostala jsem úžasný e-mail, který bych nikdy nečekala a taky z toho byla parádně nadšená.
Napsal mi Joey de Maio. Pokud netušíte, kdo to je (ježišmarja, kristova noho, bohové!!!…ehm, v pohodě…chápu…chech…), pak se jedná o frontmana a basáka nejlepší a nejúžasnější heavy metalové kapely na světě Manowar (viz asi milion článků v rubrice hudba). No a tenhle týpek, kterého jsem (nepočítaje podium) viděla jednou v životě na autogramiádě na Mastrech 2010, tak tenhle týpek se obtěžoval najít si moji emailovou adresu a napsat mi, že se mu líbí moje fotka, kde máme od něj s Liz podepsané kozy:) Může si metalovej fanda přát něco víc, než že mu napíše jeho bůh?:) Důkaz hledejte pod perexem:)

Čí email byste si rádi přečetli? A nadělil vám už Ježíšek někdy něco takového? Podělte se:)

13 komentáře “Metalový dárek k Vánocům

 1. Já bych si ráda přečetla mail od frontmana X JAPAN, jelikož jsem se s ním potkala v létě v Londýně, je to úžasný člověk a blá blá a tak dál.

 2. Je to těžký, rozhodnout se, od koho bych si nejradši přečetla mejla. Kdyby mi napsal kdokoliv z mých oblíbených kapel, tak bych asi šílela… =D Nejvíc bych si přála mejl od Kurta Cobaina, což se mi asi nesplní =D Tak aspoň od Nikkiho Sixxe =)

 3. Metal neposlouchám a doufám, že nikdy nebudu (tedy bez urážky, každý máme jiný vkus :D), srdce muzikálofila ale včera potěšil mail od Hadleyho Frasera, anglického muzikálového (i nemuzikálového) zpěváka, takže si dokážu představit, jak jsi z toho tvého mailu nadšená (o to víc, že přišel naprosto nečekaně :))

 4. co pleteš bohy do slov o Ježíši Kristovi ? Ty pohanko hele… 😀

  Metal je tvrdý jak ocel…koneckonců proto je metal (kov)… 😀 nicméně pravda je, že když metal má dobrou melodii tak proč ne…ale celkově to nemám rád..ale když má z toho radost autorka…tak proč ne…že ?… tak…

  hlavní je radost…to je jisté…ale projev toho pána se mi zdá takový tak trochu sprostý až… 🙂 🙂

 5. Teda kdy se mi něco takovýho stalo se Stichem nbeo Lucasem Lanthierem, tak asi vyskáču do země díru samou radostí!
  Tvůj zážitek taky dokazuje, že i známí lidi můžou být milí a vstřícní, a to je dobře vědět:)

 6. haha, on the boobs 😀
  no je to moc milé, taky bych z něčeho takovýho měla velkou radost 🙂
  U mě by to byla třeba Amanda Palmer nebo Emilie Autumn 🙂

 7. Kdyby mi tak někdy napsal Karel Kryl, to bych byla v sedmém nebi, ale to už se asi nestane – tak snad Bruce Dickinson (Iron maiden), Tarja…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.