Lumii má za sebou zkoušky a je děsně unavená

*ZÍÍÍÍV* tenhle týden byl děsně náročný, furt nějaké ježdění, vyřizování a chození, takže toho mám až nad hlavu. Dneska jsem taky byla v Brně na TSP, které jsem (doufám) dala docela dobře a po takto náročném intelektuálním výkonu jsem zasedla k počítači, že něco sepíšu, ale hlava mi padá na klávesnici a mozeček hlásí error za každým třetím slovem.
Dneska tedy najíždím už na klidový režim, ale jen co se oklepu zas začnu víc psát (btw. sistr říkala, že vždycky, když se omluvím, že teď málo píšu, vyrojí se 10 nových článků, nevím čím to je, asi když člověk myslí, že inspirace je v nenávratnu a únava vítězí, ta mrška odněkud vyskočí, zakousne se do ucha a tradá už se píše. Budu to muset vyzkoumat:) )
A jestli se nudíte a chcete mermomocí číst Lúmennčiny bláboly, je tu velká hora starších, leč kvalitních (muhehe) článků, ke kterým mám mál komentářů (ehm…to nebyla reklama, vůbec ne, naopak…), tak směle do nich.
Tak a dost žvanění, já už jsem fakt spíš zombák za klávesnicí než inteligentní a krásná mladá dívka, takže se jdu dát nějak dohromady. Lum

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.