Lúmennka se loučí

Ale nebojte, jen na pár dní. Dnes odpoledne odjíždíme s Finnýskem na Masters of Rock do Vizovic, kde budeme pít, kalit, jíst nezdravá jídla, poslouchat metal, pogovat, blbnout, bavit se s přáteli a všelijak jinak užívat tu pravou festivalovou atmosféru a to až do pondělka.
Do té té doby se na blogu moc dít nebude – vzhledem k tomu, že budu bez internetu je to i celkem logické:) Ale každopádně jsem vám alespoň přednastavila nějaké články až do pondělka, tudíž nepřijdete ani o každodenní pohlazení po duši, ani o další pokračování Paní prstenů, která se konečně začíná dějově rozjíždět a získává ten pravý napínavý spád (aspoň doufám:) ).
Mějte se tu hezky a po víkendu se těšte na zážitkový a emocionálně nabitý článek z MoR, máme taky s Finnem v plánu laikům osvětlit, co to je LARP a dřevárna, nepřijdete ani o klasickou náplň blogu, tedy názory, postřehy, tvorba, magické a záhadologické články a tak dále. Užívejte prázdnin a já za vás budu pozdravovat Tobiho (jestli se k němu tedy letos zase dostanu) a další metalovou sebranku.
Vaše Lúmenn

12 komentáře “Lúmennka se loučí

  1. tk to ti teď mrtě  závidim…taky sem tam měla jet, ale nějak mi to nevyšlo…=( tak si to tam pořádně užijte aj za mě…a ne že budete štřit chlastem!!!! xD

  2. a mimochodem…Lirael a Sabriel sem ještě nečetla, ale můžu ti od autora Garth Nix doporučit například sérii knížek Klíče od království…zatím jsou jenom 3 knihy a to…Pan Pondělí, Úděsné Úterý a Sychravá Středa…ale je to děl krásný…aspoň já si to oblíbila, tak než budeš mít třetí díl trilogiepříběhů ze Starého království Abhorsenka, tak si tohle taky můžeš přečíst…xD a já si na oplátku přečtu to, co si četla ty…xD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.