Lúmennka má v háji počítač:/

Drazí a milí, tímto vám oznamuji, že se patrně až do pondělka nedočkáte ničehož nového na této stránce ani na Poslu světla. Důvodem je stávka mého notebooku, který se rozhodl, že přestane fungovat. Tedy ne úplně, ale jeho rychlost klesla na minimum a při práci s ním jsem měla pocit, že jsem se vrátila v čase tak o minimálně 15 let:)
Když se vám okno prohlížeče otvírá 2 minuty, asi něco není v pořádku. Vtipné taky bylo, že jsem psala do blogu nebo někde do diskuze, tak ťukám do klávesnice jako zběsilá a koukám, ono se nic nepíše a pak hrrk, to počítač napsal pět řádků během chvilky:) Prostě jsem si s noťáskem užívala hodně legrace.
Tak šel ten hajzlík k „panu doktorovi“ (to víte, u nás doma i auto nebo myčka nechodí do opravy, ale k panu doktorovi přes autíčka:)) a snad mi ho dají dohromady. Talže jsem odkázána na Finnýskovu kraksnu, popřípadě na ségřina Luciuse, ale prostě můj mijášek je můj mijášek a nebudu mu nevěrná s cizími kompy víc často, než bude nezbytné.
Snad tuto mou dočasnou nepřítomnost omluvíte, stejně je zítra Samhain a tak ti pohanštější z vás budou mít co dělat s oslavováním tohoto úžasného svátku:) Taky se na to s Finnýskem chystáme:) Přeju vám všem tedy krásné prožití Samhainu (a těm, co jej neslaví aspoň Dušiček) a až mi vyléčí noťásek zase na shledanou:)
Lúmennka

11 komentáře “Lúmennka má v háji počítač:/

 1. Ahoj předem ti chci pochválit tak nádherný blog ˇˇ..

  PROSÍM NEIGNORUJ TENHLE KOMENTÁŘ A
  PŘEČTI SI HO PROSÍÍÍÍM CELÝ DĚKUJU..
  STrašně bych tě chtěla poprosit aby jsi
  šla na tuhle stranku http://dobra-mama.cz/
  a tam tak 10 sekund počkala,a tam ti najede z levého boku takový obdelník žlutý a tam dáš "Galerie Sloganů" a dáš tam strašně moc prosím HLAS pro STANISLAVA HUDEČKOVÁ..je to výhra o notebook a ja bych aspoň někdy něco chtěla vyhrát,prosím dopřej mi to a neignoruj tenhle komentář,předem ti strašně děkuju,a byla bych ti vděčná kdyby jsi si to dala na a promiiň buď jsem slepá že jsem nenašla reklamy nebo šíleně hloupá..:(..tak ahoooj a prosíím..:(

 2. Řeknu ti jistým způsobem jsem za tu poruchu vděčná, jelikož to tu musím celé pročíst a při přibývání dalších a dalších článků by to asi nešlo :D.
  No, co se Samhainu týče…asi se tento rok zase nedočkám jeho pořádného oslavení.
  Moje babička na mě tleměla s otevřenou pusou, když jsem jí řekla, co slavím já a nakonec mě ukecala, ať přece jen vyřezávám dýně a můžu si tam vyřezat i tu divnohvězdu (rozuměj Pentagram)… 😀
  No, takže oslavy všech pohanských svátků se zase o rok posunuly…ale…asi jsem ráda…blbej rok ještě neskončil a připadá mi, že začíná přituhovat…co se naší rodiny tedy týče…

 3. jáj…to je tragédie :o( ale to neva…já si na další články klidně počkám….také budu slavit Samhain…no možná trošku jinak (dýně nebude) ale svíčky budou určitě :o)))

 4. No tak já jsem teď měla taky počítač "u doktora"….a má oslava Samhainu se trošku zvrtla, což mě mrzí, ale nakonec to dopadlo celkem dobře….tak snad alesoň načerpáš energii a inspiraci pro další články….

 5. Já si myslím, že tak inteligentní člověk jako Lúmenn by neměl problém si sám zvládnout vyčistit či přeinstalovat svůj počítač. Servisáci si za takto banální operace účtují nepěkné peníze… příště Ti radši klidně poradím jak na to 🙂

 6. [10]: inteligentní člověk jako Lúmenn nemá problém si přeinstalovat cokoli, včetně OS, jenomže neví, jestli to pomůže;) Proto to radši donese do spolehlivýho servisu, kde těm chlápkům věří, že to dají dokopy. Pokud je to HW chyba, pak si na to ale sama netroufám, takže servisu budu věřit i příště:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.