Lúmennka má pocit, že je „out of order“

Nějak na mě dolehla jarní únava nebo ještě neodešla ta zimní – zkráceně řečeno bolí mě rušišky, nožišky, hlaviška a vůbec jsem jako když mě praští lopatou po hlavě….troll.
Takže odpočívám a u počítače radši moc nesedím, protože moje záda jasně dávají najevo, že se jim to vůbec, ale vůbec nelíbí. Ale až se mi udělá líp (snad to bude brzo) zas vás zavalím kopou článků, to se nebojte:)
Vaše unavená Lum

8 komentáře “Lúmennka má pocit, že je „out of order“

  1. pro "Lúmenn": Ahoj. Také přeji aby si byla co nejdříve v pohodě. V každém případě chválím to, že přemýšlíš tady nad svými články protože spousty lidí by se nad tím příliš nezamýšleli. Myslím to dobře. Líbí se mi tento styl tady na tvém blogu.

  2. odpověd pro tebe
    tvůj příspěvek jsem četla… ano, pohled je to pěkný, ale zkus si představit, že takové věci musíš poslouchat každý den 3 roky. lidé nechápou, překrucují, uráží, útočí na mě a pak jeden na druhého.. je to jako hromada malých dětí, které vytrhávají na tvém záhonu květiny a ty je nedokážeš zadržet. – jsem známá pro svoji trpělivost, ale i ta á sé hranice. tři roky je moc. a čím silnější vědomosti do nich leju, tím krutější jsou ohlasy. když napíšeš článek o čtyřech větách, jak tě bolí záda, nikdo nebude mít důvod ti za to nadávat. je to normální. ovšem mé stránky se zabývají něčím jiným, co občas trhá uši. – a je to nádherná úleva mít od toho klid a moct v klidu psát.

  3. Ano ano, znám to 😀 Ale ne kvůli jarní nebo zimní únavě, ale kvůli plné vlečce pilin, které se musejí přeskládat a kvůli čtyřem a půl hodinám strávených v koňském sedle 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.