Lúmennčina první vydaná povídka

A je to tady, juch juch juchejdá! Volejte sláva a sto dní se radujte!!! Lúmennka po nějakých deseti letech (pokusy na prvním stupni ZŠ fakt nepočítám:)) literární tvorby zaznamenala první opravdu významný úspěch a hřeje se na výsluní slávy. No, slávy, zatím nejde o nic velkého, ale stejně to potěší.
Možná si někteří z vás vzpomenou, že jsem v několika článcích psala o svém umístění v literární soutěži Ježíšku, já chci plamenomet. Mottem téhle soutěže je „krev, pot, slzy, sperma a hnis – čím odporněji, tím lépe a radostněji“ a podle toho také moje povídka, která obsadila 5.-7.místo, vypadá. Příběh s názvem Mlý deníčku… je brutální, překvapivý a šílený.
A právě tuhle povídku si odnedávna můžete přečíst v nově vyšlém sborníku téhle soutěže (za rok 2008) – přesně řečeno jde o knihu s názvem Ježíšku, já chci plamenomet – to nej z roku 2008. Včera jsem si pro něj byla v knihkupectví a od té doby se s ní pořád mazlím a listuju jejími stránkami. Je to úžasný pocit, číst si svůj text na stránkách papírové knihy! Jupíjou!
A pro ty z vás, kteří si knihu nechutných povídek koupit nepůjdou, návrh k diskuzi – mám povídku zveřejnit a „krást“ tak vydavatelství jeho zisky? Co myslíte?:)

23 komentáře “Lúmennčina první vydaná povídka

  1. To, jestli TY zveřejníš SVOU povídku je čistě Tvoje věc. Ty jsi jí vymyslela, jsi její autor, atd. Takže pokud jí chceš zveřejnit, udělej to. Argument okrádání knihkupectví je v tomhle naprosto irelevantní.

  2. Gratuluji! Upřímně! ^^
    Taky bych se někdy chtěla umístit, ale snad pouze v HP fanfiction xĐ K vlastní tvorbě nějakého fiktivního světa jsem se zatím nedostala =(

  3. A co to zkusit tak, že se dám jenom část, čímž čtenáře navnadíš a oni si ppak tu knížku koupí? Takový kompromis. A přidávám se ke gratulantům 🙂

  4. Gratuluji. Nejdříve udělej pořádnou propagaci, ať si to všichni běžíme koupit. A propó, pokud stihneš napsat pohádku pro kulíšky, tak budeš v dalším sborníku:-) Ale myslím, že jsem Ti už o tom psala:-)

  5. Tak ja by som si to prečítať veľmi rada…mám isté pochybnosti, že tu knihu niekde v našom okolí zoženiem 😀 A trochu nechutností by mi určite zdvihlo náladu 😀
    Každopádne, gratulujeeeeem 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.