Lúmennčin srpen objektivem mobilního fotoaparátu

Zas další měsíc uběhl jako voda a můj mobil zase vyblejskl pár zajímavých věcí, o které se s vámi chci podělit. Bohužel běhám po světě jen se strašně lacinou nokií a žádný lepší objektiv ode mě fakt nikdy nečekejte, ale o kvalitu fotek tady nejde, spíš o zajímavosti, které mi přišlo důležité zvěčnit, o mometky z mého života, které navěky zamrzly v čase a je sranda se na ně koukat.
Tenhle seriál se mi začíná docela líbit a baví mě se každý měsíc vrhat na jeho zveřejňování. A když už tu máme září, ač teplé a stále letní, proč si nepřipomenout žár letních dní a letních akcí:) Takže – co se dělo v srpnu…

Tahle fotka byla sice pořízena ještě v červenci, ale náladou již patří do srpna.
Zvěčněno na Lughnasadu, keltském svátku, na hradě Veveří u Brna
Ano, neklame vás zrak – to, co na fotce vidíte je počítač, který OPRAVDU má plochu obrácenou naruby.
Jak je to možné? Netuším a myslím, že i počítačoví odborníci by zakorutili hlavami.
Netbook mé drahé spolubydlící Lizzie se prostě rozhodl postavit se na hlavu. Doslova
A teď asi bez komentáře. Nedávno jsem psala o domečku pro skřítky, který jsme stavěli s Mamutkem v lese a při té příležitosti vzniklo i pár lesních foteček. Kašlete na kvalitu a užijte si krásu lesa:)
***
***
***
A na závěr nás čeká jedno miminko, které jsem si nedávno pořídila. Jedno malé potkaní miminko s velkými oušky a šedivm kožíškem. Jmenuje se Loki a s Lizzinými potkany Hannibalem a Lecterem (ano, vskutku se jeden jmenuje Hannibal a druhý Lecter:)) jsou pěkné raubířské trio:)
Myšátko zkoumá…
…a myšátko se mazlí🙂
Doufám, že i váš srpen byl plný skvělých zážitků, letního dovádění a příjemných chvil:) Půlka zážitků mi tu chybí a půlku jsem chtěla vyfotit a nebylo jak, kdy nebo čím:) Ale i tak mi všechno zůstalo v hlavě, v srdci i duši a musím říct, že srpen byl zatím jeden z nejpovedenějších měsíců tohoto roku:)

25 komentáře “Lúmennčin srpen objektivem mobilního fotoaparátu

 1. ááá sympatická houbička :o) převrácení pracovní plochy se mi také jednou povedlo … jako vždy jsem něco pocvakala a zaboha to nemohla dát zpět … a pak jsem zase něco pocvakala a bylo to tak jak má být…ale jak jsem to udělala…to nevím :o)

 2. S tim kompem už se mi to kdysi taky povedlo 🙂 stačí kliknout na jednu z ikonek dole na liště: Catalyst Control Center (takový oranžovo červený obdélníček) > Rychlá nastavení > Otočit pracovní plochu.
  Ä je to 🙂

 3. [6]: platí ale jen v případě, že dotyčné notebook má grafickou kartu ATi, což s jistotou říct nelze, stejně tak dobře to může být zelená ikonka s titulkem nVidia Forceware nebo modrá s titulkem Intel Graphics media accelerator.

 4. 😉 krásne fotky vážne,, kvalitne strávený august…kieý by som sa s takými zážitkami mohla tirž pochváliť. Škoda, že sa musíme z letom rozlúčiť….mohlo by byť 2x tak dlhé

 5. Jeeee..Loki je úplne rozkošný. Ja som tiež chcela potkaníka, ale mame sa nepáčia (akože..mala som troch škrečkov a s tými problém nemala,tak trochu nechápem, čo jej na tom tak vadí :D).
  A ten počítač..teda…ale myslím, že už som raz na niečo také narazila niekde flákaním sa po sieti…kedysi dávno 😀 Ale vyzerá to dosť…divne 😀
  inak, pekné fotky, ten les je krásny, aj keď v skutočnosti určite ešte krajší, a na tej prvej fotke vám to sluší 🙂

 6. To s tou obrazovkou se stalo i bratrovi, je to někde v nastavení monitoru, nějakým záhadným způsobem tam bylo nastaveno něco ve smyslu otočit obrazovku o 360°

 7. tie fotky su uzasne 🙂
  a to s tou plochou na mojom pocitaci riesim pravý alt+šípky, plocha sa tak dá otáčať aj doprava, dolava aj dole hlavou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.