Lúmennčí soutěžní štěstí (zase:))

Doma si ze mě občas dělají legraci, že nevydělávám peníze jinak, než televizními soutěžemi. Není to vůbec pravda, i když musím přiznat, že za poslední rok a něco se mi docela dařilo – možná si ještě vzpomenete na Pekelnou výzvu, kde jsem z produkce vytřískala 60 000. Jenomže AZ Kvíz, do něhož jsem šla již potřetí, je trochu jiné kafe – tam musíte vážně umět. Poprvé jsem vylítla hned v prvním kole, podruhé už jsem se sice probojovala do finále, ale pak jsem zase vypadla. No ale jak se říká „do třetice“ všeho dobrého. Takže tentokrát to vyšlo a já hned rozbila bank:)

Na natáčení jsem čekala skoro rok, ale dočkala jsem se a v horký červnový den vyrazila do brněnského studia se svojí psychickou podporou – mým drahým a kamarádkou Sovičkou. Ta se nakonec ukázala jako skutečně silný support, jelikož a protože její psychické síly se spojily s mými a nakonec to dopadlo, jak to dopadlo.
Podívat se koneckonců můžete sami:)
Pokud jste leniví, tak vám to tedy prozradím – povedlo se mi vyklikat tu nejvyšší možnou částku a odnesla jsem si tedy domů šestnáct a půl tisíce. Tím se ovšem štěstí vyčerpalo a já v dalším díle zase šupajdila domů. Az Kvízové tričko (pro ty, co se pětkrát za sebou zúčastní finále) se tedy opět nekonalo a já tak mám výzvu do dalších let:) Příště!!!:))

15 komentáře “Lúmennčí soutěžní štěstí (zase:))

 1. Úplnou náhodou jsem na tebe dneska narazil. Zapnu televizi a "jé hele, Lúmenn!" Určitě se mrknu i na ten předešlý, výherní díl. A mám dojem, že pokud se tímhle tempem budeš zlepšovat, určitě se toho trička dočkáš. 😉

 2. To vypadalo jako kdyby si u toho bankomatu šla na jistotu 😀

  Každopádně držím palce at se ti to tričko vyplní 😉

  A škoda že nemáš hospodu, mohla by si jít do Ano, šéfe 😀

 3. [3]: jo to by bylo vážně hodně zajímavý 😀

  ovšem daleko víc bych autorce fandil v případě, že by vystupovala v pořadu Show Jana Krause (dříve Uvolněte se prosím) – jsem si jist, že by tam teprve zazářila ta pravá její "vnitřní hvězda" (myslím si, že takový díl by byl velice zajímavý a určitě bych si to nahrál na blu-ray 😀 😀 – ovšem nejlepší ze všech by v takové show byla zcela jistě Karolina alias Aluška 😀 😀 To by byl "masakr" 😀 😀

 4. Sledoval jsem to a fandil jsem ti 🙂

  [12]: Přesně tak; té síly, bez níž by neexistoval život. A ten bankomat…určitě to není o náhodě; pokud někdo má s magií nějaké zkušenosti, díky magické intuici to prostě neomylně vytuší 🙂 Jsem zvědav, zda se tak stane i později. Jedno je však jisté: tak jako všechno i intuice je trochu o cviku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.