Lúmenn na cestách a taky slavná:)

Lúmennka dnes jede do Brna, konečně ze sebe zase udělat studenta:) Takže se asi dnes ničeho nového nedočkáte. Nooo, i když:) Včera večer mi hlavou bleskl nápad na trochu delší povídku, předpokládám, že ji rozdělím tak na tři až pět částí, uvidíme jak se ještě protáhne. Už mám kus napsaný a jediné čím vás navnadním je, že to bude povídka tak trošičku autobiografická a nese název Kruh věčnosti. A když budete hodní, ještě dneska sem hodím aspoň první část;)
Ale to stále ještě nejsou všechny zprávy! Před pár dny se mi ozvaly z blog.cz, že se mnou chtějí dělat rozhovor. Každý měsíc jsou na adminovském blogu rozhovory s blogery no a během dneška by se tam měl objevit ten se mnou:) Takže když budete mít chvilku, mrkněte na blog.blog.cz a počtěte si, sama nevím, kdy to tam zveřejní, takže jsem napnutá jak špagát a jsem zvědavá, kolik nových čtenářů mi tahle „sláva“ přinese.
Zatím vaše odedneška už studující Lum:)

8 komentáře “Lúmenn na cestách a taky slavná:)

  1. Gratuluju k zápisu na univerzitu i k rozhovoru 🙂 Jedna slečna na jejíž blog jsem dřív chodila vyhrála na blog.blog.cz soutěž o nej blog měsíce, ale přitáhlo jí to hlavně moře komentů typu Plsky hlásni plo mě, ale určitě to bude prima a vím, že si s takovými blbečky poradíš. A na povídku se též těším 🙂

  2. Rozhovor sjem samozřejmě četla…opět e do něj vtiskla tvoje "blogová povaha"…. 🙂
    na povídku sjem zvědavá 🙂
    Postupuju od nějstarších článků, jelikož jsem tu (podle článků) zřejmě dlouho nebyla 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.