Lum má zítra velký den

Dneska jsem nic nepsala, protože se tak nějak psychicky připravuji na zítřejší náročný den. Jdu na regresní terapii, pro neznalé – jedná se o návrat do dětství, popřípadě i minulých životů pro odstranění tehdy vzniknuvších psychických bloků. Tak mi držte palečky ať se nedozvím nic moc strašného a zbavím se co nejvíce mé psychické nerovnováhy:) Tak nějak tuším, co se zítra dozvím, ale podle toho, co všechno se mi kdy míchalo v makovičce to asi nebude úplná procházka růžovým sadem.
Kdybych se několik dní neozvala, patrně jsem se zbláznila:)

25 komentáře “Lum má zítra velký den

 1. Ja som si to urobila sama. 🙂 v jednej knihe bol navod, ako zhypnotizovat druheho ale ze staci si to nahrat na pasku a mozes aj seba. a podarilo sa mi to. ved asi vies, ze to môze byt aj metafora na tvoj zivot sucasny. ja doteraz neviem, ci to bola ta metafora ale minuly zivot.
  bola som sama biela zena s dlhymi velmi dlhymi svetlymi vlasmi medzi indianmi a vedela som, ze k nim nepatrim. boli dobry, bola som im vdacna ale nepoznama som svoj povod a necitila spolupatricnost. umrela som tak, ze k nam vtrhol iny kmen a dobodali ma kopijami 🙂

 2. Zvláštní,vůbec mi nepřipadá,že jsi nějak nevyrovananá či tak něco 🙂 Regresi bych taky ráda vyzkoušela,ne kvůli psychice, ale kvůli minulým životům.Strašně mě tohle zajímá 🙂

 3. Ano, platím za doktory, ale platím za jejich znalosti a um, který má reálné základy. Kdyby se ta tvoje terapie týkala pouze komplexů z mládí (kterých mají všichni dojednoho určitě víc než požehnaně), tak ok, ale minulé životy? Do kreténů mi nadávej až po nějakém seriozním argumentu.

 4. Lilith: tak v tomhle s tebou zásadně nesouhlasím. Nevědomost o minulých životech máme z nějakého důvodu a jen proto, že jsi zvědavá se dívat do zakryté minulosti je o držku. Můj přítel má třeba špatně udělanou regresi – zvědavost je svině a tak se kouknul. A viděl ty hrůzy co páchal a doteď (cca 5 let) se z toho úplně nevzpamatoval. Dívat se do minulosti můžeš, jen když máš nějaký problém a pod vedením někoho, kdo se v tom vyzná a to, co vidíš taky očistíte. Ano, můžeš to dělat sama, ale pouze pokud to perfektně umíš. To, co jsi prožila ty, byla spíš krátká vidina, regrese je trošku živější, ale stejně ti upřímně radím ať si s tím nezahráváš.
  …: týká se i komplexů z mládí, ale u některých lidí to jde dál do hloubky. Na seriózní argumenty pro lidi jako seš ty už nemám nervy. Promiň, ale nebudu ti už nic vysvětlovat, nemám na to sílu. Kdo nechce vidět, neuvidí. Reálné základy…chjo, je mi tě fakt líto…

 5. Tú knihu napísal chlap, ktorý zhypnotizoval stovky ľudí a dokonca to aj vyučoval. Nikde nebolo spomenuté nejaké nebezpečenstvo, skôr pár varovaní. Že sa tým netreba nejako zaoberať a tak, stať sa tým doslova posadnutý a pod. Až keď som si bola istá že ich splním, šla som do toho.
  Určite sa môže stať, že sa s tým človek ťažšie vyrovná. Ale to je už problém individuálny.
  To, čo som videla bolo živé až až ..
  ale teším sa, keď do toho pôjdeš ty, čo prežiješ. určite to sem napíš! budem držať palce 🙂 papa

 6. Lilith: hypnóza? No hypnźa je něco jiného, ale v poho. No pořád mi to ale nějak nesedne, bo autohypnóza je ještě drsnější – může se stát, že se z ní už neprobereš. Ale nebudu to řešit, pokud jsi ty věděla co děláš a vše bylo ok, nemám důvod tě poučovat:) Jinak se zážitky se samozřejmě podělím.
  …: já si své obhájit taky umím, ale už mě to nebaví plýtvat energií na lidi, co určité věci nikdy nepřijmou.

 7. …: ne to není, ale pochopil jsi už konečně, že mě nebaví pořád přesvědčovat zapšklý skeptiky, pořád hledat složitě nějaký argumenty pro něco, co prostě znám, co cítím, co je pro mě naprosto přirozené? Že nemíním plýtvat energií na to, abych pořád něco vysvětlovala a poslouchala, že to nemá reálný základy? Jestli chceš reálné základy, přečti si pozorně můj blog, nejlíp všechny články v rubrice mystika a magie a záhady a tajemno – odpovědi najdeš. V knihovně je literatury taky dost. A jestli prostě nechceš přijmout fakt, že existují víly a že tvůj život není první, tak ho nepřijímej, já tě do toho nenutím. Nemám potřebu někoho přesvědčovat;)

 8. A pak se divíte, že vám nikdo nic nevěří. Četl jsem ty články a všechno je na jedno brdo – "Nevěříš? Chyba je na vašem přijímači." Ale to bohužel platí jen na ty, kteří nemají snahu to pochopit, ale neplatí to pro racionální lidi a hlavně ty, co odmítají jako důkaz věty typu "Prostě to tak je.". Duchovno mi začíná čím dál tím víc připomínat politiku. Kvituji, že nechceš se se mnou o tom bavit, protože se ti zdá, že jsem skeptik, ale věz, že kdyby mi kdokoliv ukázal, že to funguje, tak tomu uvěřím i kdyby to bylo proti všem zákonům, které znám – o tom je věda, co věda – celé poznání – a je jen dobře. Mýlí se skoro každý, ale faktický důkaz je neměnný, nezpochybnitelný, takže se nediv 'skeptikům materialistům' protože jim jde jen o pravdu, i kdyby byla proti jejich přesvědčení. Opít rohlíkem se dají masy, ne jedinci.

 9. …: já se nedivím:) já vím, že jsou lidi blbí:) Já tě nechci urážet, ani ti nic nevyčítám, ale uvědom si, že po internetu ti žádný důkaz nedám:) Sám si protiřečíš – chceš důkaz a nebo fakta? Fakt máš plný blog, důkazy přes internet jaksi nevedu. Můžu tě vzít na seminář rei-ki, můžu ti půjčit knihy které jsou důkazy nabité až k prasknutí, můžu udělat X věcí, ale základní přístup není "tak mě přesvědč!" ale začíná to právě tou vírou. Vím, že to jako racionálně založený člověk nechceš přijmout a že důkazy ve stylu "prostě to tak je" nebereš, ale zkoušel ses někdy podívat sám do svého nitra v hluboké meditaci, mluvil jsi někdy s andílky, vykládal jsi tarot? Ne? Já ano a všechno do sebe nádherně a úžasně zapadá.
  Víš proč tě nechci o ničem přesvědčovat, dávat ti nějaké důkazy? Ne proto, že nejsou, ale proto, že to není můj úkol. Jestli chceš hledat, hledej, jestli chceš pochopit, pochop, ale argumenty po sobě můžeme házet na netu do aleluja a ty nebudeš věřit mě a já nepochopím tebe. Už je to jasné, o co mi jde?:)

 10. Netýká se to tebe nebo mě, ale kdyby něco takového fungovalo, tak je to na prvních stránkách vědeckých análů. To by bylo něco srovnatelného s udržitelnou jadernou fůzí za pokojové teploty (omlouvám se za příměr, ale je to tak) – naprostý zlom. Ale to, že to tak není, něčemu napovídá. To, že něco chápeme, neznamená, že to tak je.
  Btw: Faktický důkaz nejsou fakta. Ale důkaz založený na faktech, jenž je má prokázat.

 11. …: nic mi neznechucuješ a to, že první stránky vědeckých análů neplní esoterické nauky má svůj důvod:) člověk je zaslepený schválně. Díky za odkaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.