Lééééééto!:)

Než jsem začala psát tyto řádky, ruce mi bezmocně visely nad klávesnicí a já měla v hlavě úplně vymeteno. Nějak mě teď neposlouchá mozek, vlastně mě neposlouchá vůbec nic, jsem někde vysoko nad zemí a užívám si plnými doušky všeho, co mi léto nabízí. A že je toho dost.
Loni jsem na podzim skuhrala, že jsem léto promarnila a neudělala jsem spoustu věcí, které jsem udělat mohla (a často i chtěla). A tak se to letos snažím napravit, abych si za podzimních plískanic mohla říct – tohle léto stálo za to!

Co nejčastěji chodím ven, hlavně s Mamuťákem, nedávno jsme se byli koupat na úplně úžasném místě, v Brně na Hádech, vypadá to tam jako na nějakém tropickém ostrově, všude zátočiny z rákosí a člověku se zdá, že na něj prostě musí odněkud vyplavat krokodýl. A taky se tam půlka lidí koupe bez plavek a vypadá to tam trochu jako na woodstocku:) Nádhera.
A potom LARPy – snažím se jich objíždět co to jde, ale ono to kvůli práci tolik nejde, protože orgové jsou přesvědčeni, že všichni mají buď prázdniny nebo kupu dovolené a tak se půlka dřeváren odehrává i přes týden. Nicméně teď jsem se vrátila z Taury, kde jsem si to užila, jako už dlouho na žádném LARPu ne. Je to úžasný pocit být sicco, nájemný vrah a ještě markytánka v jedné osobě!:) A kout pikle a intriky s ostatními holkami z nevěstince a pokoušet se dosadit na trůn svoji šéfovou. A podřezat někomu krk za zlaťáky, inu, to si v normálním životě nezkusíte:D
Jediné negativum na tom je, že když způsobíte převrat a vidíte na zemi ležet mrtvolu starosty města a už se radujete, že jste to dokázali, přijde kruté vystřízlivění v podobě krollího palcátu. Inu, některé intriky se úplně nezdaří:)
No a poslední položkou na mém letním seznamu jsou fesťáky. No, on nakonec bude asi jenom jeden a ano, budou to již tradičně Masters of Rock, kam mizím pozítří. A STRAŠNĚ ŠÍLENĚ A NEHORÁZNĚ MOC SE TAM TĚŠÍM!
A víte proč? Inu Lúmennka jakožto redaktorka Sparku se dostane do backstage a bude si povídat s lidmi, o nichž si myslela, že se s nimi v životě nesetká. Letos na MoR sice není tolik lidí, které bych chtěla vyloženě potkat, ale je fakt, že hodit řeč s takovým Tobiasem Sammetem nebo Markem Hietalou, to není úplně k zahození, co říkáte?:) Kruci, já vím, že je to odporné chlubení a že mě budete chtít sežrat, ale když já si nemůžu pomoct:) Člověku se neplní sny každý den!:)
Tak. Toť vše podstatné z mého létování. Snad dám ještě dnes do kupy pár článků na přednastavení, ale nejsem bohužel rychlopsavec ani mašina na písmenka. Kéž bych byla, to by se TAK hodilo!:D Když si člověk vybere psaní za svůj životní cíl, občas za to musí platit krutou daň:)) No nic, užívejte léta a doufám, že se s někým z vás potkám na mástrech:))

13 komentáře “Lééééééto!:)

 1. Chlubení to je, ale sežrat tě za to nechci, neboť jsem hudebně poněkud jinde a tak ti nezávidím, můžu jen přát 🙂 Psát do Sparku musí mít tunu výhod 😉 Jen asi nikdo z redakce nevyrazil na RfP, kde jsem letos byla já, viď? 😉 Nemám teda moc přehled, aktuální Spark jsem četla naposledy koncem roku 2010 😀
  Užívej léta, já myslim, že ty dokážeš správně naložit s časem 😉

 2. [2]: Jé, to by bylo bezva 😀 Jakože RfP je docela směska, ale bylo tam hafo hardcore kapel a tak, tak by to snad stálo za pár řádků aspoň o někom u kapel, když už ne o festivalu 😉

 3. Jsem rád, že neobhajuješ vedra. Nebo že jsi o tom nepsala.
  Každopádně nejsi 1., a pravděpodobně ne poslední blog, kde jsem narazil na to, jak si autorka v létě užívá různých akcí (ze kterých mě bere lehká fobie už jen při čtení).
  Myslím, že je fajn, že si nějaké věci v reálném životě nezkusíme. Ono přece jen „podřezávání hrdel za zlaťáky“ asi nebude tak super. 🙂 (Jsem rád, jak prostým řečením fakt můžu takhle něco zruinovat. :-D)
  Chlubení se? Neznám nikoho z nich. 😀 Teda, ono to není překvapující, takže jen snad…užij si to. 🙂

 4. No ne… 🙂 ) tobě Lúmenn nestačilo to fiasko s Rock for people festivalem ? 🙂 Ne že bych to přál ale vím že to byla (v rámci počasí) katastrofa. 🙁

 5. Jo jo, sama jsem před pár dny poznala, jaký to je, když se člověk potká s někým, kdo by ho ani ve snu nenapadl. 🙂 A myslím, že v tomto případě se chlubení toleruje. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.