KOPR a další podiv(uhod)né bylinky…

KOPR. Neboli kurevský odpor k práci. A ke všemu dalšímu. Ale hlavně k práci…a pod tu teď zahrnuju jakoukoli činnost, při níž se musím hýbat, přemýšlet nebo vyvíjet nějakou aktivitu. Takže tohoto článku si pekelně važte, protože u něj dělám všechny tři věci zaráz!:)
Kdybych měla ve zkratce říct, jakých bylo posledních pár dní, musela bych použít poměrně velký počet sprostých slov, jichž naše krásná mateřština obsahuje více než dosti. Ale protože jsem člověk slušný (hehe), vychovaný (muhehe) a vytříbeně mluvící, neřeknu o minulých dnech nic. Tedy nic, co bych říci chtěla. A vlastně…proč pořád fňukat, jak je všechno na p*** nebo na h***, že jo.
Jo staly se věci, které bych ze svého života vymazala. A kdyby existovalo nějaké save a load game, tak bych tuhle hru na život přetočila na páteční odpoledne a hned by bylo o jednu bolestivou věc míň.

Kromě kiksu, který se v pátek povedl mému milovanému a díky němuž celý víkend stál za ona zmíněná dvě slovíčka, děla se kupa jiných věcí, které bych radši ze scénáře vyškrtla. A to pořádně tlustou čarou. Můj blízký kamarád se rozešel se svou přítelkyní po letech vztahu. Naši hokejisté zklamali naděje na zlato a při té příležitosti se naše kamarádka tak zpila, že jsme ji domů museli táhnout a při tom ji uklidňovat, že i máme rádi, i když nám blije na boty. Holt punk’s not dead, že:)
Tím však žduchance od osudu stále nekončí. Slečna Štěstěna si asi tenhle víkend vzala dovolenou. Maminka skončila v nemocnici se zánětem slepého střeva, který vyřešila až operace. Pondělí začalo ve znamení šílené a bolestivé hádky s Mamutem. A aby toho nebylo málo, těch pár šílenejch dní bylo završeno úterní nepříjemnou hádkou kolem kapely.
Sečteno a podtrženo – smůla a blbá nálada vybrána na měsíc dopředu. Z toho všeho zůstala jen pachuť KOPRu na patře a touha odpočívat, válet se na sluníčku a jen tak pokuřovat. Při tom všem nadávání a stěžování ale nesmím vynechat pár věcí, které taky stály za to a byly moc fajn. Štěstěna sice na chvilku zašla za mrak, ale i tak ta mrška proradná párkrát vykoukla ven, aby nás poškádlila vírou, že bude líp. A ono snad bude.
Rýsuje se nám s Mamutem náš vysněný domeček za Brnem, udělali jsme kupu práce kolem bitvy, kterou s Horsetem organizují (viz tady), dodělala jsem kompletní booklet k barbařímu CDčku, koupila jsem si po dlouhé době dražší kus oblečení – krásné šaty z Lumbers a venku svítí sluníčko a je tam krásně teplo a to je fajn!
Tak jdu posekat KOPR, ať dá pokoj, plevel jeden ošklivej, a jdu užívat jaroléta, dokud je tam tak pěkně. Užívejte taky. A když potkáte Štěstí, vyřiďte mu, ať se staví, že už je mi po něm trošku smutno:)

8 komentáře “KOPR a další podiv(uhod)né bylinky…

  1. Hm… já to mám s prací spíš naopak a naštěstí se nic nesr… no, vlastně možná trochu, ale ne mojí vinou, takže můžu dělat, že ne 😀
    – Ale pasáž o blití na boty byla vtipná, nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř 🙂

  2. Když už se něco sere, tak se pokaždé sejde několik věcí naráz, aby to mělo grády. Věř, že v tom nejsi sama. A ať už to vypadá jakkoliv hrozně, pořád může být (a jednou taky bude) ještě hůř. Na druhou stranu, alespoň počasí venku slibuje obrat k lepšímu. 🙂 Jen by mohla polevit ta vedra. 🙂

  3. Mám na tebe menší dotaz, ty se znáš osobně s Mamutem? Jo, píšeš to v článku, ale tohle je otázka plná údivu 😀 Protože pokud se nepletu (což je v mém případě velmi pravděpodobné), tak kamarád se s ním buď zná nebo hraje v kapele, jedno z toho. Svět je malý 🙂

  4. A neboj, bude líp 🙂 ještě může přít SAKO – stav absolutního kopru, nebo SASANKA – stav absolutního saka aneb kurevská apatie. Ale to určitě nepříjde 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.