Jsem zpět!!!

Těch pět úžasných festivalových dní uteklo jako voda a já jsem z Vizovic, kde se konal sedmý ročník mezinárodního festivalu Masters of Rock, zase zpátky doma. Ačkoli jsme plánovali s Finnem zůstat ještě na Arch Enemy a podívat se, jak vypadají na živo, únava nás zmohla a my odjeli už v neděli odpoledne a ne tedy v pondělí, jak jsme původně plánovali.
Zážitky z MoR samozřejmě sepíšeme do článku, jak moje postřehy tak i ty Finnovy, ať máte zprávy ze dvou zdrojů:) Chtěla jsem už nějaké oznámení hodit včera večer, ale jaksi jsme zalehli už v pět odpoledne, protože jsme opravdu byli maximálně mrtví. On alkohol, probděné noci a hrbolaté pole pod karimatkou udělají svoje (o skákání v kotli na koncertech ani nemluvě:D).
Kromě reportu z MoR se můžete samozřejmě těšit na klasickou náplň blogu, na který po tomto hektickém týdnu budu mít konečně zase dost času. Jinak všem moc děkuju za komentáře a jsem ráda, že se vám čím dál tím víc líbí Paní prstenů (teď už to takhle napínavé bude pořád, muhehe). Teď ale musím oběhnout vaše blogy, ať se mrknu, co se kde dělo nového za dobu, co jsem kalila na mastrech a někdy odpoledne se těšte na slibované fesťákové zážitky:)
Vaše skoro až z pekla navrátivší se Lum

3 komentáře “Jsem zpět!!!

  1. Únavu ti věřím, já bych byla mrtvá ještě dřív 😀
    Na report se ovšemže těším 🙂
    Arch Enemy, no vidět je naživo by určitě stálo za to, ale… jestliže jste byli tak mrtvý, ani se nedivím, že jste valili domů 🙂
    Nevím, jestli nebudu teď pár dní bez počítače, takže se kdyžtak loučím a doufám, že až se za týden, dva, tři vrátím bude tu Paní, abych měla co číst 🙂 jelikož je to opravdu famózní 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.