Ještě víc BAF

Lum být šťastná. A to jelikož a protože dneska zjistila, že i v lázních se dá zařídit internet a tak už si na něm vesele frčím. Jen bloger, který je zvyklý denně oprašovat svůj milovaný bložínek může pochopit pocit, jaký se mě zmocnil, když jsem po týdnu zapnula Mozzilu.
A co pro vás mám? Protože sestra splnila svůj úkol sice snaživě, leč ne úplně dle mých představ, vrhnu se na Posla, kde poupravím dva článečky, sem zveřejním jeden, který sistr trochu pozapomněla a přitom je velice zajímavý – dozvíte se v něm něco o pádu mrtvých ptáků z oblohy a o tom, co za tím může být;)
No a pak mi plodný jarní vzdoušek přivál dvě povídky, kterých se taky ještě tento týden dočkáte. Jedna je dokonce z úplně jiného žánru, než jaký píšu a totiž fan fikce ze světa Harryho Pottera. Muhehé…
Lúmennka má net, Lúmennka si šťastně hopsá a děkuje za všecky komentáře, které jste jí tu za ten týden nechali. A Lúmennka jde přidávat článečky a juchejdá…a muhehé…a jachachá…a juch, juch, juch!:)

3 komentáře “Ještě víc BAF

 1. Hezký den přeji,
  chtěl bych Vám pomoci udělat dobrý skutek a tak jsem se iniciativně rozhodl, že udělám něco dobrého pro lidi, kteří to potřebují a tak bych vás chtěl pobídnout, jestli nemáte zájem přispívat na konto pro nevidomé se jménem SVĚTLUŠKA. Přijďte se alespoň podívat co by jste pro tyto lidi mohli udělat.
  Více informací na:
  http://anchadel.blogspot.com/p/prispivam-na-nevidome-co-ty.html
  Pošlete tento vzkaz všem známým a přátelům, protože čím více lidí přispěje tím lépe.
  Těším se na vaši návštěvu

  Anchadel

  Reklama:
  Zajímáte se o focení nebo o vše co se ho týká nebo jen tak píšete zajímavé články?
  Pojďte spolupracovat                                http://anchadel.blogspot.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.