Jen si tak trošinku zatwiteruju

Lum je nemocná. Lum a Mamut byli včera v Superstar (ála hegeška a barbar). Mamut proti očekávání všech postoupil dál. Lum nepustili ani za Osvaldkou a Haberou. Mamut jede v lednu do divadla. Ten punkovej barbaří holomek jim nakope zadek! Reportáž bude. Vydržte až mi klesne horečka a budu se moct normálně nadechnout. Konec sdělení;)

17 komentáře “Jen si tak trošinku zatwiteruju

 1. más velmi pekný blog ten ti musel ale dat vela zabrat 🙂 pekný článok 🙂 a dúfam (nemusíš) že sa pozres na moj blog a dáš my nejaký komentik 🙂 (samozrejme ked chces) 🙂 P.S Pekný blog. 😀 😀

 2. Vidíš, to mě pokaždé, co tenhle pořad začínal, zajímalo. Superstar je dobrá příležitost pro lidi, co umí opravdu zpívat. Ale proč se tam lidi, co zpívat neumí, chodí předvádět, to mi vždycky vrtalo hlavou… udělat ze sebe před celou republikou šaška? Asi to někomu může přijít jako dobrá zábava, ale já osobně asi nazývám dobrou zábavou něco jiného :)))

 3. [4]: vzhledem k tomu, že se mýlíš už v první větě, pak můžeš přemýšlet nad tím dalším:) Víš, superstar není o zpěvu a nikdy nebyla, jen tv nova to stále udržuje jako iluzi. Superstar je o tom, jestli seš hvězdička, co se umí prodávat jak maso na trhu, o tom, jestli mají šanci si na tobě zvýšit sledovanost, o tom jak vypadáš a jestli máš charisma. A pak je dobré, abys k tomu uměl aspoň trošinku zpívat.
  Tím, že si z toho s mamutem děláme srandu se smějeme všem těm pubertákům, co tam naklušou s představou, že když umí zpívat, tak prorazí. Není to tak a nemá cenu si to myslet, tak nejlepší, co člověk může udělat je, že se tomu zasměje. A když se mu přitom podaří přesvědčit porotu, že máš šoubyznysu co nabídnout, jako se to zadařilo Mamutovi, pak je to vůbec to nejlepší.

 4. [5]: Jistě, pokud jde o samotný program, jakožto TV show, tam je třeba nasbírat sledovanost (od toho taky komerční televize jsou, nebo ne?). Ale třeba poslední Superstar přinesla docela dost dobrých zpěváků a zpěvaček a ne všichni přitom vypadali dobře a už vůbec to nebyli puberťáci (například Chodúr).
  No ano, to z čeho si děláte (nebo si spíš myslíte, že si děláte) srandu je vaše věc a když se u toho vy zasmějete, proč ne. Ale dle mého jste těm puberťákům spíše ukradení a svými výstupy docílíte jen toho, že TV Nova bude mít zas o něco větší sledovanost a jejich webové stránky o něco větší návštěvnost :))

 5. [6]: v konečném důsledku máš asi pravdu, jenom většina těch zpěváků se stala zpěváky až během soutěže, učení dělá mistra:) My se bavili dobře, to je hlavní, puberťákům ukradení asi i zůstanem, ale představa Mamuta jak s vážnou tváří říká Marešovi "Víš, Leoši, to je roh. A z toho se pije, Leoši." mě rozesměje asi vždycky:D A to je to hlavní:D Ať si nova jen zvýší sledovanost, nám to neublíží, spíš to pomůže zviditelnění Mamutovy kapely a vlastně všichni budou spokojení:) Ale počkej, jestli uvidíš rozhovory s Mamutem, myslím, že ti praskne bránice:D My jsme z něj nemohli:D

 6. [7]: To je relativní, co dělá zpěváka zpěvákem? Co dělá malíře malířem nebo spisovatele spisovatelem? Až vydá první album, namaluje první obraz, napíše první knihu? Nebo už během toho, kdy ze sebe vydává první líbezné zvuky, namáčí talentovaně štětec do olejových barev nebo bravůrně píše první písmena? Myslím si, že hodně těch lidí už zpěváky bylo předtím, jen zkusili něco nového, co je proslavilo celostátně. Takový Martin Chodúr právě, který vyhrál CS Superstár už dávno předtím svou kapelu měl. A myslím si, že rozhodně nesplňuje kritéria náctileté krátkodobé hvězdičky. Nebo třeba Ben Cristovao, který ani nevím kolikátý skončil, vydal album, díky kterému dle mého ukázal svůj talent a může prorazit i mimo ČR (zas je to ale styl, který asi ti moc říkat nebude, podle toho jak pozoruji poslední dobou Tvůj blog a vidím co posloucháš). Já bych tuhle soutěž vůbec nezatracovala a nenazývala ji vyhledávačem popových hvězd "na jednu noc". Nejsem nijaký příznivec popíku, ale podobné věci mě baví sledovat ze zvědavost, co taková věc může přinést spíše dobrého, než zlého.
  Zas pokud se Tvůj přítel dostal až do divadla, něco v něm určitě bude a určitě to budu se zvědavostí sledovat. O tom žádná. Spíš mi šlo o to Tvé vystoupení :)))

 7. [9]: to že umí zpívat? Tak jsem to myslela, víš, že hodně těch lidí mělo hlas nic moc a až díky profíkům v soutěži se naučili zpívat opravdu dobře.
  Jo ahá, já myslela, že to vyhrál Šmaja, takovej blonďák tuším, ne? Já se fakt v tomhle vůbec neorientuju, nezajímá mě to a možná proto si z toho akorát dělám srandu, stejně zpívat vůbec neumím, tak aspoň blbnu:) Taková parodie na všechny, co trpí absencí sebekritiky:) Jinak je asi fakt, že někteří lidi jsou dodnes slavní a dělají dobrou hudbu, třeba Aneta, která fakt něco v hudbě dokázala, ale koho nemůžu vystát jsou instatní hvězdy typu Sámer aspol. (Muhehe, první ročník je jedinej, kdy jsem to sledovala, tam válím;))
  A v Mamutovi určitě něco je, jen je otázka, jestli zpěv:D On je spíš výbornej kytarista, muzikant a šoumen, se zpěvem už je to horší:) Viz rubrika Barbar Punk nebo http://bandzone.cz/barbarpunk 😉

 8. Jéé 🙂 A copak Mamut pěl?Něco od Barbar punku, či ne? A vůbec, já myslela, že k porotě se musí pustit každý. Proč tebe nepustili?

 9. [4]: to mi nejdřív taky vrtalo hlavou, jakožto introvert introvertů to nějak nemůžu pochopit 😀 ale pak jsem si řekla, že půlka z nich prostě budou exoti, kteří jsou schopní všeho a půlka se jenom neslyší a netuší, že zpívat neumí, jako byla třeba Anička Dajdou 🙂

 10. Fakt? No teda, to mi nejde do hlavy, jak se můžou teda před hlavní porotu dostat ty individua, kterým se pak směje před obrazovkama celej národ…To ty určitě zpíváš stokrát líp 🙂 Ale asi je to právě proto, chtěj ty lidi zesměšnit, aby se bylo na co dívat…

 11. já bych tam nešla ani z té srandy, ani párem volů by mě tam nedostali… strašně bych se styděla. Jsem zvědavá na Tvůj outfit, koukej ho poslat 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.