Jáost, ratataost a šílenost:)

lum a liz
Já děkovat všem za tento úžasná víkend, být to skvělé a znovu a opět si potvrdit, že přátelé být největší poklad! Juchejdá!
Ale dosti již barbaří mluvy, kterou jsem po včerejším koncertě nějak nakažená (bude report, bude, nebojte;)). Stejně tak zakončovat citoslovce, slovesa a přídavná jména na „ost“ se pokusím odnaučit. To máte tak, když hrajete asociace a podle pravidel smíte používat jen podstatná jména. Vznikají pak zjímavá slovíčka jako „achost“, „oujééost“ a nebo příšernosti, které vidíte v nadpisu. Až na šílenost, samozřejmě, tu vám vyplivnou i pravidla českého pravopisu. A nebo tenhle víkend.
Víkend ve znamení trhlých nápadů, řvaní v šalině, halloweenských kostýmů, punku, chlastu a zachraňovacích misí, kdy vybíháte jako osel ven z nočního autobusu, aby někdo z vaších přátel nezůstal venku v zimě se svými slzami.

Mimoto jsem vymyslela nový módní styl – koko(s)goth. Moje drahá maminečka se totiž vrátila z dovolené na Maledivách, kterou jí věnoval její pan šéf, a nepřivezla mi odtamtud nic méně trhlého, než kokosovou kabelku. Ano, slyšíte správně. A já byla zase poučena v botanice, kdy jsem zjistila, že to, co prodávají v obchodech jako kokosy neroste na palmě samotné, alebrž je to ještě zabalen v takové hnědé šlupce, podobné té, jakou mají i naše ořechy. A právě z té je moje super kabelka, díky níž jsem se celý včerejší večer mohla vytahovat, že jsem kokogoth. Horset s Mamutem ovšem dostali od mamky „kokosová miminka“, která plánují zasadit a jestli si pak taky vypěstují módní doplňky, má originalita vezme za své.
Inu, my módní ikony to nemáme lehké, jsem zvědavá, kdy hvězdy začnou nosit kabelky z ovoce, zeleniny a iných plodů, když už se po mě opičí v barvě vlasů. Koupili jsme si totiž s holkama Bravo, abychom se trochu zasmály a co se nedozvím! Miley Cyrus (kterou zoveme svorně Majlysaurus) si obarvila pramen vlasů na zeleno! Grrr…
Myslím, že pokalbových a zbytkovým štěstím prodchnutých keců už stačilo, je na čase se věnovat něčemu užitečnému, vzhledem k tomu, že za chvíli se došine můj barbar, tak mám nejvyšší čas. Protože pracovitost rozhodně není vlastností, jíž by se barbaří lid mohl chlubit:)
Mějte se krásně, užívejte krásného počasí, dokud ještě je a prostě žijte:) Lum

8 komentáře “Jáost, ratataost a šílenost:)

  1. Já ji viděla heč:)
    Je úžasná, počkám si až si horset vypěstuje kokosovej ořech a udělám si z něj taky něco, třeba batůžek :)a nebo čepičku, ale to by musel být mega kokos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.