Jak na mě (skoro) bylo podáno trestní oznámení…

…a možná brzy bude úplně. Dala jsem se totiž do boje s mlýny – a nikoli těmi větrnými, ale božími, které se snažím přesvědčit, aby přestaly mlít pomalu a začaly mlít setsakramentsky rychle. Na toho člověka, kvůli němuž jsem opustila Mamuta, což je čin, za který se hluboce stydím, tak přesně na toho (a jmenuje se Michal „Beleg“ Wagner a je z Brna, kdyby to někoho zajímalo) jsem podala trestní oznámení ve věci opakovaného napadání, vyhrožování a psychického týrání. A ten stejný člověk, který mi kdysi říkal, jak mě miluje a že by se mnou chtěl mít děti, mě nyní nazývá lhářkou a chce na mě sám podat TO za pomluvu. I takové legrácky zažívám, já se prostě nemůžu nudit:)

To, že jsem se po našem pseudovztahu rozhodla jít na policii, nevzniklo jen tak samo od sebe. Stejně jako jeho čtyři předchozí přítelkyně (o nichž vím) jsem se na něj snažila zapomenout, jak rychle to jen šlo a vše zlé, co se mi kvůli němu stalo, vytěsnit z hlavy. Ale oba jsme součástí Pirátské strany a stejného krajského sdružení, takže čas od času jsme spolu prostě něco řešit museli.
To se stalo i ve chvíli, kdy mělo naše KS řešit schůzi městského zastupitelstva v Brně a tam probíraný plánovaný odsun hlavního nádraží z centra. To téma mě zajímá a chtěla jsem na schůzi jít a protože to celé koordinoval Beleg, nezbylo, než napsat jemu.
V zájmu domluvy jsem si ho oddělala i s ignore na facebooku a vzápětí zjistila, že to byl hodně špatný nápad. Kromě něj na schůzi nikdo nešel a představa, že s ním strávím několik hodin o samotě ve mně vyvolávala normálně fyzické záchvaty nevolnosti. Tak jsem mu slušně a věcně napsala, že se omlouvám, ale že na tu radnici nakonec nepůjdu.
A to byla chyba. Začal obvyklý kolotoč nadávek a urážek, na které jsem byla z doby našeho vztahu tak zvyklá. Padaly nejen ty nejsprostší nadávky, ale začal mě dokonce osočovat z toho, že jsem zkazila párty, kterou jsem pro Piráty organizovala a kterou on sám popsal jako úžasnou a bezchybnou (pochopitelně ještě v době, kdy byl se mnou). Nakonec se dostal až k tomu, že mě nazval svým osobním nepřítelem a řekl mi, že bych ho neměla chtít někde potkat samotná. A nakonec dodal, že si v Pirátech najde dostatečnou podporu pro to, aby mě nechal vyhodit.
Udělalo se mi zle. Tma před očima, strach v žaludku. A pak mi to došlo. Já se nesmím bát, já musím jednat. Někdo řádění toho psychopata musí zastavit, tak proč bych to probohy nemohla být já.
Zašla jsem na policii podat TO pro výhrůžku, kdyby mu náhodou křáplo v bedně a šel mě navštívit s pěstí. Pak jsem se obrátila na Bílý kruh bezpečí, což je organizace, zabývající se pomocí obětem trestných činů a ti mi nejen poradili, co mám dělat, ale také to byli první lidé, paní právnička a paní psycholožka, kterým jsem to vypověděla celé a přestala se za to, co mi ten člověk dělal, konečně stydět.
Dlouho do noci jsem ten večer seděla u počítače a četla si případy domácího násilí a u toho mi tekly slzy. Až tehdy jsem si uvědomila, že jsem se taky stala obětí a to i přesto, že jsem si nikdy v životě neuměla představit, že já, se svojí povahou, se nechám zmanipulovat, seřvat a dokonce zbít.
Začalo to nevinně a ne, nebudu vám to popisovat celé. Nechci a ani už nemám chuť vyprávět tolikrát přetřesený příběh, který ještě budu muset řešit mockrát. Jen vím, že jsem měla být od začátku opatrnější a uvědomit si, že když mě poprvé seřval za banalitu, až jsem brečela a pak přišel s kytkou, měly zazvonit varovné zvonečky. Ony zazvonily, ale já je umlčela. A tišila jsem je dál – když mu mamka se sestrou začaly říkat Eliáš podle postavy ze seriálu Ulice, když jsme se poprali (kvůli tomu, že on chtěl jít spát a já ne) a on mi při tom praštil vlastně bezdůvodně hlavou o zeď, když si ode mě půjčoval další a další peníze na marihuanu, když mi poprvé dal pěstí, když mě bombardoval zprávami, kde jsem, kdykoli jsme šla s kamarády ven, když jsem z něj měla strach kdykoli začal křičet, když mě nutil, abych mu řekla každé ráno stejnou frázi a neřekla-li jsem, pak na mě křičel a jednou mě chytil pod krkem v hrůze přitlačenou k zemi. Měly zvonit, ale nezvonily. A to ani tehdy, když jsem na něj volala v noci policii a on pak vlezl oknem do domu, jen aby se pak se mnou celou noc hádal. Ani tehdy, když jsem kvůli němu nemohla jet na koncert Manowar, protože po mě ve vzteku hodil jablko, až jsem měla pohmožděný solar a půl dne zvracela a měla bolesti. A ani tehdy, kdy mě při každém kousnutí zabolela tvář, do které mě praštil pěstí poté, co po mě opět hodil předmětem, tentokrát mým sprejem na astma, a rozbil mi čelo.
Svěřila jsem se nejen policii ale i přátelům v Pirátech. Protože si myslím, že člověk jako je Beleg nemá ve slušné politické straně místo. Ten, kdo utlačuje slabší a dokonce je schopný je i bít, je v mých očích to nejubožejší stvoření a rozhodně mu do rukou nepatří jakákoli, natož politická moc. Není schopen si nic získat vlastními silami, jen zastrašováním těch, co se zastrašit nechají.
A za to jsem dnes žalována za pomluvu – zatím prý na policii nešel, ale co nevidět prý půjde a má prý proti mně i svědky a důkazy. Nemá. A kdyby, pak lživé. Protože v ničem, co jsem o něm kde na internetu napsala, co jsem řekla policii a přátelům, nic z toho není lež. Naopak jsem v žádném případě nestačila zmínit všechno. Osočuje mě a nazývá lhářem, aťsi. Bála jsem se ho a pořád se ho bojím – ne jeho pěstí, ale obratného manipulátorství, jímž je schopen získat lidi na svou stranu. Ale já věřím tomu, že pravda zvítězí a že zlo bude potrestáno a ve své snaze nepřestanu.
A všem, kteří, respektive spíš které, zažíváte nebo jste zažily něco podobného, vzkazuji – ozvěte se! Nestyďte se, to, že vás nějaký ubožák mlátí a že na vás křičí, není to vaše chyba. Vy nejste ta špatná, která si ránu zaslouží. Ne. On je ten, který by pořádně zasloužil něčím zmydlit. Já si dlouho myslela, že to, co mi udělal, jsem si způsobila sama. Že si to zasloužím, že jsem špatná, zlá, neumím se k němu chovat tak, aby se nerozčílil.
Ale opak je pravdou. Je třeba utéct od takového člověka jak daleko to jen jde a říct si o pomoc. Existuje spousta center, která obětem tohoto druhu násilí pomáhají, neváhejte se na ně obrátit:
Informace o centrech pomoci na domacinasili.cz
Co říct závěrem? To, co jsem prožila s Belegem, mě posunulo hodně kupředu a velice mě to změnilo. V dobrém i zlém, tak už to chodí. Jeho činy bohužel nenaplňují skutkovou podstatu domácího násilí, protože jsem spolu de facto nebydleli, ale i tak je jeho čin prošetřován a já nepřestávám věřit, že pravda vyjde najevo a že moje důkazy i moje slovo postačí, aby byl tento člověk odsouzen alespoň za přestupek. Stejně jako doufám, že se jej brzy zřekne i Pirátská strana.
Možná mi někteří nebudou věřit, protože jsem s tím přišla až po několika měsících. A nebo mě nařknou z toho, že chci „pana Wagnera“ poškodit, pomluvit ho a ublížit mu, protože jsem svině, která ho prý podvedla a pak se s ním rozešla. Nebo budou věřit jeho lžem o tom, že jsem po něm hodila nůž a podobně.
Je mi to jedno, věřte čemu chcete. Já mám svědomí čisté a nepřestávám doufat, že spravedlnosti bude učiněno za dost. Setkala jsem se s manipulátorem a uvěřila jeho řečem, nechala jsem s sebou vláčet a bylo mi hluboce ublíženo na duši i na těle. Nemám důvod teď běhat po policii a nalhávat lidem něco, co není pravda. Nemám důvod očerňovat někoho jen tak. Nejsem člověk známý tím, že lže, mlží a manipuluje. Mluvím pravdu a proto zvítězím. Držte mi prosím palce, tento boj bude dlouhý, ale já jsem sama sobě a všem holkám, co trpěli přede mnou, slíbila, že vytrvám.

49 komentáře “Jak na mě (skoro) bylo podáno trestní oznámení…

 1. Přeji hodně síly a štěstí.
  Není to dlouho, kdy jsem před kriminálkou dělala svědka, když mé kamarádce její kluk říkal (mimochodem taky aktivní člen jedné politické strany), že ji zabije. Všude ji pronásledoval a když ho každou půlhodinu neprozvonila, měla z toho strašné scény. Taky vyhrožoval, že podá TO za pomluvu, ale oni (policisté) mu naštěstí pak tak pohrozili, že se neodvážil přiblížit se k ní, ale další rok museli oba chodit na pravidelné výslechy, jak to pokračuje. Naštěstí to teda dopadlo dobře, ale vidět na vlastní oči kluka nadávat slabší holce, které navíc říkal, jak jí miluje, že je to svině a zaslouží si chcípnout, je opravdu něco, co bych víckrát zažít nechtěla.
  Snad ti to všechno dobře dopadne. Držím pěsti 🙂

 2. To je strašný. Je teda co říct, že jsi to takhle zvládla. Je tolik případů, kdy se na to vůbec nepřijde. Je mi tě upřímně hrozně líto a fakt držím pěsti! Hodn štěstí, ať se to brzo vyřeší! 🙂

 3. Zdravím tě,
  je mi jasné, že ještě než tohle dočteš do konce, nejspíš si řekneš, že je to jen další člověk, co bude milý a přeslazený jen proto, aby získal debilní hlas v debilní soutěži… A vlastně i pravdu, jelikož tak by se to samozřejmě dalo brát. Jen mi dovol říct, jak moc pro mě tenhle tvůj hlas znamená…
  Mou fenku Amy jsem si před dvěma měsíci přivezla z útulku- bázlivou, nevěřící lidem, zbídačenou. Za tyto dva společné měsíce se mi ale podařilo z ní udělat veselého psa, který je vděčný za každé pohlazení a i když už jsme překonali náš největší cíl, kterým bylo dosáhnout vzájemné důvěry, prosím, pomoz nám k našemu dalšímu, o něco skromnějšímu cíli, a to vyhrát soutěž konanou na FB stránkách útulku, ze kterého Amy pochází.
  Nebudu psát, že jsem nějakou rubriku na reklamy nenašla apod. Prostě jsem jí nehledala, protože velmi doufám v to, že nám pomůžeš. A i když tě nejspíš nikdy nepoznám, nikdy se nedozvím kdo byl ten, který nám pomohl k dalšímu našemu cíli, budu Ti i tak vděčná celým svým srdcem… Díky 🙂
  (Pro započítání tvého hlasu klikni na "líbí se mi" u fotky > http://www.facebook.com/photo.php?fbid=474319402617677&set=a.474297462619871.102876.168272489889038&type=3&theater)

 4. Jestli máš schované maily, sms, co zprávy na fb, tak mu určitě prokážeš minimálně stalking. Vyjádření svědků taky nebude od věcci. Stalking už je trestný čin i v českém právním řádu, pamatující právě na takové ty čerstvě rozejité páry, kdy to žárlivec prostě neunese. Pomluva, omezování osobní svobody, napadení… Drž se, doufám, že se ho povede po zásluze potrestat.

 5. Naprosto přesně vím, o čem píšeš. Bohužel mám stejnou zkušenost… Nejhorší na tom je to, že takové svině (toto je ten nejslušnější výraz) se ve společnosti chovají úplně jinak. Každý je zná jako mírumilovné, společenské, prátelské,…občany, kteří se chovají vzorně ke svým ženám, přítelkyním, dětem,… Takže pak nastává ten moment, kdy si ta týraná dává vše za vinu. Protože okolí jí jasně naznačuje, že "takové zlatíčko" by přece nemohlo nikomu ublížit. A když už se vzchopí a začne bojovat, nikdo jí nechce věřit, protože manipulátor má všechny kolem zmáknuté… Pustila jsi se do boje, který je na opravdu dlouhou trať, ale pro mě už jsi teď vítěz! Moc držím pěsti!

 6. Taky ti přeju, aby jsi nad ním vyhrála. Buď ale prosím tě opatrná. Dávej na sebe pozor. Nikdy nevíš, co takového psychopata napadne.
  Jinak, jako důkez můžeš předložit policii i to, co ti napsal na Facebooku, pokud jsi to ještě nesmazala.  Je to vlastně vyhrožování a za to by už nějaký postih mít mohl.

 7. Drž se, Lúm. Hlavně ti držím palce, abys v řešení této záležitosti dopadla lépe než já, když jsem řešila v podstatě to samé (jak to dopadlo, jsem naznačila v komentáři u předchozího článku). Kompetentní orgány (policajti, přestupkové komise, soudy…) v této zemi mají pořád co dohánět v otázce domácího násilí, když jsou oběti schopní vysmát se do ksichtu a agresora nechat jít bez jakéhokoli potrestání. Třeba se to od "mých dob" (je to už skoro 10 let) změnilo, ale já už těm sviním nevěřím. I tak ale rozhodně doufám, že pochodíš líp a hlavně se toho hajzla navždy zbavíš. (U nás zabralo bohužel až to, když si s ním jeden známý-jinak gorila a vymahač dluhů přišel popovídat…opravdu mu nic neudělal, ale i to, co mu řekl stačilo, abych měla pokoj…tihle ubožáci totiž nemají problém zmlátit holku, dítě nebo zvíře, ale kdyby šel někdo po krku jim, tak se poserou ;-).

 8. [14]: Souhlas. Já jsem také vyrůstal v rodině, kde probíhalo domácí násilí a musím říct, že fotr byl to samé, jako ten, kterého popisuješ. Ženskou zmlátit, to byl těžkej geroj, ale jak na něj nastoupil chlap, tak se třásl strachy. Bohužel mamka byla tak blbá, že to neřešila. Ale nakonec se rozvedla a teď už je svatý klid. A Lúmenn tobě přeji, ať ti to dobře dopadne a toho hajzla zavřou, až zčerná. A doufám, že až bude sedět, tak mu chlapi ve vězení ukážou jaké to je, mít natrženou prdel.

 9. Lúmenn, drž se. Máš můj velký obdiv za odvahu a hlavně vytrvej! Ať se daří a ten kretén dostane to, co mu patří.

 10. Hodně štěstí,Lum.Zavřít až zčerná!!!
  Poldové to můžou spolehlivě vyřešit a zabásnout ho,na druhou stranu však na ně těžko můžeš spoléhat.Nouzovou možností je ho pořádně udeřit do xichtu. Pěstí,židlí,příp.mečem;je to sebeobrana.Udeř ho nejlíp nad nos;tam je na lebce slabý místo.V nouzi se každý nástroj stává kladivem.Dokud mu neukážeš,kdo je tady pánem(či spíše paní),bude si na tebe věčně dovolovat.A mimochodem,jestli dáš fízlům nebo vysoce postavenýmu pirátovi přečíst TENHLE článek,tak myslím,že by to mohlo něco změnit.

 11. Hodně štěstí,Lum. Zavřít až zčerná!!!
  Poldové to můžou spolehlivě vyřešit a zabásnout ho, na druhou stranu však na ně těžko můžeš spoléhat. Nouzovou možností je ho pořádně udeřit do xichtu.  Pěstí, židlí, příp.mečem; je to sebeobrana. V nouzi se každý nástroj stává kladivem. Dokud mu neukážeš,kdo je tady pánem(či spíše paní), bude si na tebe věčně dovolovat. A mimochodem, jestli dáš fízlům nebo vysoce postavenýmu pirátovi přečíst TENHLE článek, tak myslím,že by to mohlo něco ovlivnit ve tvůj prospěch neboli jeho neprospěch.

 12. Už dávnejšie som si všimol schopnosť niektorých žien asi poblaznených hormónmi si nájsť za frajera totalnu nulu. Nájdu si miestneho drsneho často krát úplne sprostého alfa samca a potom sa čudujú že sa správa k ni tiež drsne.

  To pri tom výbere vôbec racionálne
  nerozmyšlate ?

 13. Je dobře, že jsi s tím šla na světlo. Psychopati jsou mistři přetvářky a nejvíc se bojí, že se jejich manipulace veřejně odhalí. Navíc je to varování pro jeho další přítelkyně. Pokud si teda dají říct. Láska je slepá, vše se odpouští, mozek vypíná. Klasika.

 14. Nepěkný zážitek.

  Tady jdou vidět ty dvě strany. Když jsou někde potíže, ale člověk vytrvá (třeba krize ve vztahu), má to šanci být zase dobré. Ale když první člověk naslibue hory doly, a potom se ukáže jako největší kretén, jde onen endorfin do keříku.

  A ty jeho bývalky ho zkoušeli zažalovat? (předpokládám, že nejsi jeho první obětí) Úspěšně/neúspěšně?

  Přeju moc štěstí, ať se boží mlýny otáčí rychlostí světla.

 15. Ach jo, to je hrůza…
  Přeji Ti co nejvíc štěstí v řešení tohoto, a hlavně hodně síly. Dokážu si živě představit, jaké to pro Tebe bylo a je. Obrň se proti podrážení nohou, a jdi si za svým. Věřím, že to zvládneš.

 16. Nemám sice žádnýho nepřítele, kterej by mě chtěl fyzicky napadnout, ale kdyby ke mě někdo chtěl přijít domů s pěstí, a já s tím počítal, tak myslím, že moje strategie je velmi účinná. Kdyby někdo zazvonil,tak vezmu klíče, mačetu a ňákou nedodělanou dřevěnou věc; například neúplně ořezanej luk; a přišel otevřít a naznačil bych tak, že jsem zrovna vyřezával a vstal jsem od práce za účelem otevření. Kdyby to byl ten hajzl, tak by se mě bál, protože mám mačetu, ale zároveň by nemoh říct, že ta mačeta je na něj, protože jak jsem řek, naznačím,že jsem vstal od práce abych mu otevřel. A pokud by přišel přítel, tak by řek, že Dračí vědec zase něco kutí a kdyby to byl někdo neznámej (např.pošťačka), řek by si,že asi něco vyřezávám. Není to dobrá strategie?

 17. Confessors are helping you all the time, you must belive in your life, perfect, healt and next thing what do you need. Good luck

 18. Tak jsem se dnes ve zprávách dozvěděla, že ten člověk o kterým jsem tu psala je spolu se svým starším kamarádem odsouzen na 18 let do vězení za pokus o vraždu. Kdyby se v tomhle státě násilnosti agresorů řešily hned, už tehdy, kdy bil a škrtil mě třeba, nemuselo se té paní nic stát.
  Takže všem, co něco takového řeší, držím palce. A nevěřte, že když vás chlap zmlátí a pak přijde s květinou tak se změní. Naopak, bude si dovolovat víc a víc.

 19. [29]:Uh. Jak se TOHLE mohlo dostat až do kanceláře senátora Michálka? :-O Ach jo, Lúm, taková inteligentní holka a takový kokot. Kdyby byl aspoň hezčí než Mamut třeba 😀 Ne, to myslím v nadsázce a vím, že v tomhle si člověk neporučí 🙁

 20. No, aby jste si mohli udelat objektivní názor, tak vyvrátím jen jednu s těch lží a polopravd, co tady milá Lumenn píše: "Protože v ničem, co jsem o něm kde na internetu napsala, co jsem řekla policii a přátelům, nic z toho není lež."
  – řekla jsi, milé děvče, a visí to na verejnem foru, ze jsem kriminalnik. Tak ti muzu garantovat, ze jsem naopak trestne bezuhonny. Toto je například lež, kterou o mě po veřejné síti šíříš.

  Btw. fakt, že milá slečna šla na policii a dělá všechny tyhle legrácky cca po 3 měsících, co jsme se rozešli, to už nebudu zmiňovat vubec.

  Nebo bych vam mohl vykladat, jak po me mila Lumennka hazela taliri a noži, co?

  jak se za ty 4 mesice vyspala s dalsima 2ma borcama a dalsim jednim se nechala ohrabavat, kdyz u nej "prespavala".

  Jinak ano, skutecne je pravda,ze jsem ji zasypaval SMSkama. Vetsinou proto, ze jsme se domluvili, ze pride v napr 22h domu a ona ve dve rano nikde.

  a vubec, kdo by si chtel precist napriklad ten rozhovor s tou radnici, kdy to bylo pochopitelne jinak, vulgarne mi nadalava predevsim tady lumenn a ja se asi dve hodiny debaty o nicem snazil reagovat korektne a ve finale ji poslal dopice a rekl ji, že jelikož kazí moji práci, dostanu ji s pirátů … napiste mi mejla michal.wagner@pirati.cz

 21. No a po precteni posledniho odstavce – procpak se nepochlubis kamaradum, ze té situaci, kdy jsem ti udajně dal pěstí předcházela situace, kdy jsi dala pěstí ty mě?

  A zacatek te komunikace o radnici(ten telefonat predtim byl ve stylu: ahoj,chci s tebou jit tam a tam. já: ok, tak si me oddelej z ignoru a domuvíme se na FB):

  Lúmennka Vavrouchová
  tak jsem tu

  10:45
  Michal Wagner
  zdar
  mno, tak jakože co?
  teda…neni mi jasny proč tam chceš jít, o čem (o jaký tématu) tam chceš mluvit a co o tom víš

  10:45
  Lúmennka Vavrouchová
  sry, ale nepudu tam nakonec, nemůžu

  10:45
  Michal Wagner
  /facepalm
  tak proč mi vubec pise omg ?

  10:46
  Lúmennka Vavrouchová
  protože jsem myslela že to dám a nedám
  promiň, snad jsem tě moc nezdržela
  můžeš si mě zase hodit do ingore, já teď 48 hod nemůžu, měj se

  – takže otázka zní – proč mě vlastně kontaktovala, ubližovaná, zneužívaná chudinka, která ze mě měla strach?

  – btw. čtete vy ten její bloq vůbec? připadla vám lumenn spíš jako dominantní typ, nebo jako subka? chytrá nebo blbá?

  – co si myslet o člověku, kterému svěříte tajemství a on ho potom, v záchvatu spravedlnosti, sdělí celému světu, i když předtím slíbil, že to neudělá?

  – te rozhovor je z 10. prosinec 2012, kdy už jsme spolu 3 týdny nechodili. Proč tento článek napsala až 16. ledna, tedy dva měsíce nazpět?

  – a nakonec, proč tvrdí, že u Pirátů nemůže nic dělat kvuli mě, když pravej důved je ten, že je prostě líná a dělat se jí nic dobrovolnickýho a hlavně zadarmo nechce.

  – jinak ano, já jsem strašně zlej člověk. přes dva roky se starám o ZTP/P dědečka a za pul roku budu otvirat nadaci pro nejchudší (charitu) … to sem ale zmrd, co mlátí ženský, co?

 22. Nejlepší vysvětlení zní: když je nemůžeš porazit, přidej se k nim. A jelikož jsem nemohl zabránit tomu, aby o mě psali pravdu, což by mě neskutečně *****. Ne proto, že bych se za to styděl, ale nepřijde mi úplně fair psát o třetích osobách a jejich osobním věcech, protože jak k tomu přijdou ty třetí strany? Proto například tibetština. Ano, napsal jsem to já, ale pravdivého na tom není nic. Na druhou stranu uznávám, že některé věci mají pravdiví základ/obsahují kusy něčeho, co se stalo, ale vzhledem k tomu, že nejsem správce a tím pádem nemůžu upravovat MiHO je jasné, že jsou ty věty … přeformulované.

  nevím, co si teda představujete pod sen.kanc. Michálka, btw., ale není to nijak v klidu práce, jak si asi myslíte. https://www.pirati.cz/zakony/4_2013 tohle je práce asi osmi nebo deseti lidí. Myslím jen ta vyjádření. Já dělám takovou sekretářku, která vytváří stránky jako tahle. A mezitím si buď čtu senátní tisky, což může dělat kdokoliv, sleduju zasedání PSP a Senátu, to může taky kdokoliv a následně udělám vlastně spoustu docela černé práce.

  Ale z5 k té Lumenn. V podstatě jí asi chápu (až na některý fakt psycha jako strach pracovat pro stranu), ale stejně…rozešli jsme se, x měsíců nic a  teď najednou rozmazává tyhle věci po stranickým webu. Ať si o mě myslíte cokoliv, tak tohle chování taky něco značí.

  Dokážu pochopit její nasranost, taky na ten vztah nechovám nejlepší vzpomínky, ale jejímu chování moc nerozumím.

  P.S.: A od té doby, co pracuju pro stranu stejně žiju jako mnich 😛

 23. MW: Rozešli jsme se v listopadu. Takže to nebylo x mesíců ale jeden, na webu strany cca měsíc a něco.
  Dva týdny jsi mě pak ještě otravoval, ať se k tobě vrátím.
  Pak jsem chtěla jít na tu schůzi na radnici, protože jsem to považovala za důležité, ale po telefonátu s tebou jsem si uvědomila, že není v mých silách s tebou strávit celý den o samotě a tak jsem to zrušila. Jenom ten rozhovor postni celý.
  Kriminálník není v českém jazyce jen člověk, co byl ve vězení, ale kdokoli, kdo páchá zločiny. A to i tehdy, není-li za ně odsouzen. Ohánět se soudy je IMHO hloupost – kolik nevinných už bylo odsouzeno, kolik zločinců nikoli, soudy nejsou neomylné.
  Nikdy jsem po tobě nehodila nůž, u této situace byl svědek.
  Nikdy jsem ti nedala pěstí, dobře víš, jak ta situace byla – rozsekls mi čelo tím, žes po mě hodil mým sprejem na astma a já se tě snařila odstrčit, když jsi ke mě přišel, protože jsem se tě bála. Reakcí na to byla tvá pěst a má tři dny oteklá čelist.
  Na policii jsem šla hned jak jsi mi na tom FB vyhrožoval. Pak jsem onemocněla a šla jsem tam až v lednu.
  Původně jsem tě nechtěla vůbec řešit a nemít s tebou už nikdy nic společného.
  Nikdy jsem nic na pirátech rozmazávat nezačala, začalo to samo a já se jen přidala když jsem viděla, jak hnusně tam lžeš.
  Nejsem na tebe nasraná. Nechovám k tobě nenávist. jen si koneč ě zasloužíš pykat za svoje činy.

 24. Fakt je mi lito, ze na to nechces zapomenout.Pokusim se te z niceho neobvinit.
  Ale bojim se, ze uz jsi to udelala sama.Pozastavím se nad nesmyslností konání
  člověka, který se pře o zákonech s někým, kdo je píše.Dneska jsem psal pozm.navrh.
  na Ústavu ČR pro Libora. NKU a pusobnost. A nasel jsem rozpor.mezi Ustavou a zakonem o NKU.

  Milé děvče, co to, prosím, píšeš? Zločinec je ten kdo páchá zločiny. Víš kdo jediný může rozhodnout o tom, co je a co není zločin?
  Soud.Protože LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD-Článek 40-(1) Jen soud rozhoduje o vině a trestu za trestné činy.
  Soudy nejsou neomylné, souhlasím. Protože jsou uvedeny v omyl. Například křivým svědectvím nejlepší kamarádky.
  Což je: Nepřímí důkaz, osoba blízká a zaujatý svědek.
  Promiň, já sem ti zaprvé nic neudělal a zadruhé si to nepamatuju, protože THC.THC agresivitu nevytvari,ale uklidnuje.
  Myslíš, jak jsi říkala, že tě bolí zub? Takže to jsi lhala tehdy, nebo lžeš teď? No, každopádně někdy jsi lhala 🙂
  Diskuze skrze FB skoncila cca ve 13h. Ve cca 14.45 jsi odeme dostala SMS ve zneni"Hele,taky se za ten dnesek omlouvam.
  Peace, mam prace jako na kostele a nemam ho na tohle. Ale pro jistotu uz mi nic nepis a nenabizej. Nikdy. Diky."
  Tzn. neexistuje duvodna obava.Lumm,prosim,vykasli se na to,spatne to dopadne.Pro tebe.
  Nakonec-napsal jsem ti, že jsem tvuj nepritel,mela by ses bat a nechces me potkat.kde je to vyhrozovani?
  Ty pises-"buď rád, že tě teď nepotkám, protože bych tě zabila" A to slovni napadani?

  § 353TR-Nebezpečné vyhrožování(1)Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu…
  § 49-Přestupky proti občanskému soužití c)  úmyslně  naruší  občanské  soužití  vyhrožováním  újmou  na zdraví, drobným   ublížením  na  zdraví,  nepravdivým  obviněním  z  přestupku, schválnostmi nebo jiným hrubým jednáním…pokuta do 20.000,-

  Lúmennka
  a buď rád, že tě teď nepotkám, protože bych tě zabila. dokud jsi mě šukal, tak jsi mi tu akci chválik, že, ty zmrde?

  Michal Wagner
  vyhrožuješ mi fyzickým napadením, jo?

  Lúmennka
  a poslala jsem tě do piče tak mě chceš posrat, ubožáku

  Michal Wagner
  já? tebe? jak bych tě mohl posrat, když stejně nechceš nic dělat ?!
  abych tě mohl posrat, bys nejdriv musela neco chtit. já bych byl naopak radši, kdyby jsi něco dělala a delala to PORADNE

  Lúmennka
  chceš mít blbý kecy ohledně skvělé akce abys mi zabránil v budoucnu dělat další
  ty seš taková parodie na lidskou bytost, až se mi z tebe chce brečet

  Michal Wagner
  ne, já ti nechci bránit v tom to organizovat znova. protože kdo by to pak organizoval?
  já chci, aby jsi věci organizovala presne tak, jak se domluvime. a aby kdyz to dopadne jinak, jsi byla schopna rict, ze jsi to posrala
  a aby jsi mi tu nepsala, ze jsem curak a ja nevim co jeste. proste se poucit ze svych chyb a ne je zastirat

  Lúmennka
  dopadlo to líp, než kdyby bylo vlezný takže fuck off
  a zajímavý, že chyba to je až teď, když jsem tě poslala do hajzlu, seš prostě ubožák a přiznej si to

  Michal Wagner
  lumenn ja te upozornuju, ze me tvoje vulgarity urazi a mohla by jsi jich nechat, nechce se mi tu jeste resit blbka, co mi vulgarne nadava

  Lúmennka
  btw. povídáš si s panem senátorem, kterýmu lezeš do prdele o tom, jak mlátíš ženský? Až musí volat policii a chodit do nemocnice?
  Povídáš mu o svých dluzích? O tom, jak tě každý, kdo tě pozná, začne nenávidět? Co?tak si mě dej do ignore, demente
  kokote debile kdy se toho dočkám?

  Michal Wagner
  no já tě dám ke komtrolní komisi, v pohodě

  Lúmennka Vavrouchová
  LOLza to, že ti nadávám? Ty seš fakt tak šíleným způsobem ubohej!k jaké komisi tě mám dát já, za to žes mi zničil 4 měsíce života?

  Michal Wagner
  no tak jinak.od ted me počítej za svého nepřítele.nechtej me kdekoliv potkat samotna.

  Lúmenn
  počítám tě tak už tři týdny, bu´d v klidu. neboj se, nechci

  Michal Wagner
  ale ty by ses mela bat

  Lúmenn
  a beru to jako výhružku a připadně ji použiju pro polici, ano?

  Michal Wagner
  ber si to jako vyhružku a použij si to třeba na policii

  Lúmenn
  ji nemocný Belegu a měl by ses jít léčit

 25. Fakt je mi lito, ze na to nechces zapomenout.Pokusim se te z niceho neobvinit.
  Ale bojim se, ze uz jsi to udelala sama.Pozastavím se nad nesmyslností konání
  člověka, který se pře o zákonech s někým, kdo je píše.Dneska jsem psal pozm.navrh.
  na Ústavu ČR pro Libora. NKU a pusobnost. A nasel jsem rozpor.mezi Ustavou a zakonem o NKU.

  Milé děvče, co to, prosím, píšeš? Zločinec je ten kdo páchá zločiny. Víš kdo jediný může rozhodnout o tom, co je a co není zločin?
  Soud.Protože LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD-Článek 40-(1) Jen soud rozhoduje o vině a trestu za trestné činy.
  Soudy nejsou neomylné, souhlasím. Protože jsou uvedeny v omyl. Například křivým svědectvím nejlepší kamarádky.
  Což je: Nepřímí důkaz, osoba blízká a zaujatý svědek.
  Promiň, já sem ti zaprvé nic neudělal a zadruhé si to nepamatuju, protože THC.THC agresivitu nevytvari,ale uklidnuje.
  Myslíš, jak jsi říkala, že tě bolí zub? Takže to jsi lhala tehdy, nebo lžeš teď? No, každopádně někdy jsi lhala 🙂
  Diskuze skrze FB skoncila cca ve 13h. Ve cca 14.45 jsi odeme dostala SMS ve zneni"Hele,taky se za ten dnesek omlouvam.
  Peace, mam prace jako na kostele a nemam ho na tohle. Ale pro jistotu uz mi nic nepis a nenabizej. Nikdy. Diky."
  Tzn. neexistuje duvodna obava.Lumm,prosim,vykasli se na to,spatne to dopadne.Pro tebe.
  Nakonec-napsal jsem ti, že jsem tvuj nepritel,mela by ses bat a nechces me potkat.kde je to vyhrozovani?
  Ty pises-"buď rád, že tě teď nepotkám, protože bych tě zabila" A to slovni napadani?

 26. No, napsal jsem asi A4 kove vysvetleni, proc je temer kazda druha veta lez, nebo nepravda. Pridal k tomu zakony, ktere to potvrzuji. Vyvratil tvoje "svedky" ale to hlavni – pokud nekdo nenecha vyjadrit oponenta jeho nazor, asi se boji, ze?

  Ceho se bojis?

  Lúmennka
  a buď rád, že tě teď nepotkám, protože bych tě zabila. dokud jsi mě šukal, tak jsi mi tu akci chválik, že, ty zmrde?

  Kdo vyhrozuje?

 27. [42]: Toto by jsi Lumenn neměl dělat, hodně lidem pomohla a pomáhat bude, neb tak promluvily hvězdy a říkám Ti toto, tvé počínání Ti nijak nepomáhá neboť jedná se o omezování lidské svobody a obtěžování. V zákonech se vyznám a nemysli si, že soudce je slepím. Confessors vedou kroky pravdy vždy k naplnění a síly jež se jim postaví moc vzdorovat nemohou. A nyní já vidím, že pravda je na straně Lumenn.

  P.S Nechť Tě Lumenn Světlo Provází

 28. Ahoj Lummen, držím ti palce, ať ti to dobře dopadne. Podobné "typy" jsou většinou zamindrákovaní jedinci nespokojení sami se sebou, ostatně reakce tohodle Wagnera to je potvrzuje, kteří si své mindráky musí léčit násilím na slabších. Když jsme u toho , radím ti, sežeň si fotky zranění, popřípadě lékařský zprávy, pokud nějaké máš, protokol od policie (když jsi říkala, že jsi je na něj už jednou volala) a spoj se s jeho bývalýma přítelkyněma, protože určitě nejsi první ani poslední, ke které se takhle chová. Jinak pro takový šmejdy, co mlátí ženský, nemám slušnýho slova. A věř, že jakkoliv se dušuje, že THC snižuje agresivitu, u přestupkové komise nebo u výslechu mu to body rozhodně nepřidá…

 29. nahodou som narazil na tento blog a by ma zaujimalo, ako toto cele vlastne dopadlo?

  belega trochu poznam a myslim ze by bol schopny vsetkeho, co sa tu pise. Z toho tipka som nikdy nemal dobry pocit, hned na prvy pohlad citit, ze v sebe nieco dusi a steka z neho sliz. Obcas si zelam, aby som bol niekde pobliz, ked sa deje na zene taketo ubohe nasilie a pekne to dal borcovi pocitit, ake to je, mat silnejsieho supera.

 30. Lúmenn, držím palce a věřím tobě. Můj fotr je psychopat a mám s tím zkušenosti. Psychopati nemají city, empatie a kupu dalších věcí, co mají normální lidé. Umí skvěle manipulovat, vyvolat v ostatních pocit viny, aby si je utvořili tak, jak potřebují. Veškeré reakce a vše "lidské" obkoukávají od jiných, aby svou manipulaci ještě víc zdokonalovali a zamaskovali to, že jsou ve skutečnosti prázdné duše a jediné, co je vzrušuje, je ovládat ostatní a ubližovat. Jedna z věcí, se kterou budeme mít my, co nejsme psychopati vždy navrch nad psychopata je, že umíme mít ze všechno nějaký pocit a pokud máte z něčeho špatný, tak vždy nohy na ramena a okamžitě pryč. Je třeba si uvědomit, že psychopatovi jde jen o to, ničit a ovládat lidské duše, protože on žádnou nemá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.