Fénix CON byl. A byl super:)

Jak vám už napovídá název – Fénix CON byl. A ano, vskutku byl super. Reportáž ale teprve bude, protože moje jediné myšlenky jsou teď akorát „spáááát“!
V pátek od sedmi čajovničit a ve čtyři ráno se zavrtat do peřin, abych z nich zase v devět vylezla a až do čtyř do rána zase běhala kolem čajovny. Do toho jsem stihla udělat poprask, navštívit jednu přednášku a výborně si užít atmosféru v naší Barbaří čajovně. Takže všeobecně vytížený den, na nějž navázl dnešek, kdy jsme se s Mamutkem sice vyspinkali docela dostatečně, ale zas mě čekala cesta mrazem na vlak a domů, abych si užila mikulášskou nadílku s maminkou, sestřičkou a bráškou.
Náročný víkend ale stál za to. Skvělé zážitky, skvělá nálada, vydělané penízky za čajku a prostě všeobecně můžu říct, že JUCH!
Teď ale zalezu do pelechu s knížkou a čajem, možná i kopcem brambůrek a něčím dalším mňam, abych zítra byla schopná zase aktivně žít. Nečeká mě teda nic moc příjemného, vyzvedávání prášků u doktora fakt zbožňuju (nevím proč se recepty na léky, který beru už pět let, nemůžou posílat mailem:D) a cestování přervaným vlakem jakbysmet (v tu chvíli, kdy stojím v ledové uličce si říkám, že bych se mailem poslala klidně i já:)).
Co se týče blogovacích aktivit, tak už fakt musím trochu víc psát na Posla (a snad to i dodržím:)) a vás oblažím novou povídkou, tedy jen co se dokopu k tomu jí udělat korekturu. Blázinec zatím stagnuje a na jeho psaní není ani čas, ani inspirace, ale tak snad se to brzy zlepší. A co se týče článků – who knows:) Krom reportáže z CONu (která věřte, že bude FAKT stát za to;)) zatím nemám vymyšleno nic, tak čekám, až mi zas na hlavu či do hlavy spadne pár zrnek inspirace.
Užijte si zbytek víkendu:) Vaše unavená barbarka Lum

6 komentáře “Fénix CON byl. A byl super:)

  1. Zdravím Lúmenn. Tady takové "gamecony" či jinak podobné herní systémy (jako třeba s tím spojené dračí doupě či stín meče), jsou dobrou průpravou pro budoucnost lidstva. To je můj názor.

  2. [3]: 😀 😀 😀 😀 😀 Co sis to zase vymyslel za jméno? Už nejsi ,,Lord", ale ,,Zástupce"? 😀 Lukáši,  tady se opravdu už nejde než zasmát, nejen nad tím tvým strašně drsným ,,zástupcem", který budí respekt na míle daleko, ale i nad tvými názory tady v diskuzích, ačkoliv víš, že tě tady nikdo moc nemá rád 😀

  3. [3]: hele já jsem tam byla a rpgčka se tam vůbec neřešily, žádné hry se tam nehrály;) Takže dovol abych jakožto člověk co na té akci narozdíl od tebe BYL zpochybnila tvé tvrzení. Fantasy se hrami souvisí, to jistě, ale tento con nikoli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.