Další přírůstek do rodiny

Už jste mohli číst o zachráněné kočičce Amálce i o pejskovi z útulku Robinovi. Jsme zkrátka rodina, která se obklopuje zvířaty, doma nám běhají koneckonců tři kočičáci – Tobiáš, Lucinka a Kačenka. A od minulého týdne tam bude běhat ještě čtvrtý. Tedy ne tak úplně, protože nový kočičí člen rodiny se hned stěhoval z Prostějova od maminky k nám do malého brněnského bytečku, kde od října bydlíme s Mamutem.
Pořídili jsme si ho úplnou náhodou – díky facebooku, kde kamarád sdílel fotky koťátek a prosil lidi, jestli by je nechtěli adoptovat. A malý zrzeček mě a Mamutovi naprosto učaroval, takže jsme se rozhodli naši dvojčlennou domácnost rozšířit o malého chlupatého raubíře.

Teď zrovna běhá kolem mě a pokouší se taky něco napsat na klávesnici, včera vysypal květináč, předevčírem rozšklubal pár papírových kapesníků a v noci občas pěkně nahlas mňouká. Ale je to naše chundelaté zlatíčko, heboučký, roztomilý a úžasný. Inu, bez koček si už svůj život představit nedokážu:)
Malého zrzka jsme pojmenovali Matyášek, Matýsek a tak krásně ladí ke zbylé kočičí skvadře naší rodiny:) Přidávám ještě pár fotek, které pořídili majitelé jeho maminky, ať se taky pokocháte chlupatým zázrakem:)
*in love*
🙂

13 komentáře “Další přírůstek do rodiny

  1. Ta druhá fotka je svělá 😀 Osobně mám kočky strašně ráda, ale doma  u matky se projevila alergie a tak museli naše dvě peršanky, co jsme chvíli měli jít, ale až budu bydlet ve vlastním hodlám být psí a kočičí dámou 😀

  2. Roztomilej =)) Hrozně mi ale připomíná kočku, co měla moje teta =D byl taky zezavej a taky se jmenoval Mates =D ale narozdíl od toho vašeho nebyl zrovna přátelský a když jsem u tety spala, pořádal na mě útoky a já měla totálně pokousanej kotník =D hold jsem byla vetřelec =D

  3. Ten je krásný 🙂 Osobně mám doma kočku, která je na kastraci moc slabá, takže nám už 2x donesla kotata 🙂 Jsou to úžasně krásná stvoření :))

  4. Jej, ten mi připomíná našeho malého Philipa 😀 Tenkrát jsem byla blázen do té dvojce z Pirátů Siréna a Filip, tak to zkrátka mrňka odnesla 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.