Bylo toho málo a teď je toho moc

Minulý měsíc jsem strávila v lázních a celou tu dobu jsem mrčela a proklínala nudné, zdlouhavé, prozevlené dny. A teď jsem zase v Brně a od středy jsem se nezastavila. Tolik nedodělků za poslední měsíc, tolik akcí, tolik činností, tolik práce…
Po třech dnech ze mě vychází jen jedno velké UF a další EH, když vidím, že lepší to v nejbližších dnech nebude. Spíš naopak.
Aktivně trávený život už si vybírá svou daň tady na blogu, kde od úterka, mého posledního dne pobytu v lázních, nic nepřibylo a taky na mě, protože dneska nemám náladu dělat vůbec, ale vůbec nic, jen se válet:) A při tom mě toho ještě tolik čeká…skník:)

Jinak, co je nového? Tak ve zkratce…
* ve středu jsem přijela do Brniska, za ten den jsem stihla navštívit můj milovaný „druhý domov“ Šutr, pokecat s kupou lidí a večer usnout v náručí svému barbařímu muži
* ve čtvrtek už to bylo o dost náročnější, zašla jsem do Bauhausu a koupila si semínka bylinek, večer mě čekala šichta v Čajgaru, kde bylo hodně lidí, takže jsem se nezastavila a pak ještě za Mamutkem do krčmy, pokecat, poslechnout si jak hrají a hurá do postele
* včera mě čekala práce v E-óně, LARPový veletrh, nějaké běhání kolem čajky a večer skvělý film Počátek, v angličtině lépe vystihující název Inception s mým oblíbencem „Leošem z Kapradin“ a s dokonalým příběhem, ze kterého mám schýzu doteď:)
No a dneska uklízím, zasadila jsem heřmánek, šalvej, saturejku, yzop a mátu, uvařila svému muži oběd a teď doháním internetové resty. Čeká mě ještě nádobí, muž zatím odjel na jeskyni, ale já si netroufám zatím na spaní venku, takže jdu večer někam kalit s Lizinkou. A pak neděle na odpočinek a zase čajka, práce, čajka, práce…no bude to náročné přátelé:)
Tak mi držte palečky, ať to všechno zvládnu a nesložím se z toho. Naopak – ať mě to posílí, dodá mi to energii a já zvládám čím dál tím víc věcí. Už aby to bylo!:)
Vaše jarem nadšená a vším umořená Lúmennka

5 komentáře “Bylo toho málo a teď je toho moc

  1. Ten Čajgar je v Brně? Kde přesně? Poohlížím se po nějaké dobré čajovně. Tam, kam chodíme s lidma, mají pěkně hnusné čaje, ještě jsem tam nenarazila na žádný, který by mi chutnal. Poslední páchl po špinavých ponožkách. 😀

  2. Aaaah, konečně jsem vynalezla trochu víc času na zábavu, v příštím týdnu se rozhodně v Čajgaru zastavím. Díky za podobné nápady, tohle mi v Brně chybělo.

    Lenič

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.