Budou Vánoce a je rýma

Ačkoli tento nadpis mluví za vše, nemohu pod ním nechat prázdný prostor, přiznávám se však bez mučení, že se mi do psaní pranic nechce. Nějaký vir či co se totiž těsně před Vánocemi rozhodl, že mě potrápí a jelikož ta oteklá rudá bambule na místě mého nosu propouští jen minimum vzduchu, nepřekypuju zrovinka skvělou náladou. Ještě k tomu chrmlu jak starej tuberák a o ztuhlých zádech ani nemluvím. No prostě paráda:D
Ale tak ať jen nebrblu – budou Vánoce! Juch! No…to ale patrně víte. Oni se ti obludní tuční dědkové v červenejch hadrech, co na nás koukají z každé výlohy, dají jen těžko přehlédnout. V obchoďácích hrají koledy, na náměstích voní svařák a zní němé výkřiky zabíjených kaprů. Prostě vánoční idylka:)
Mamka se sistr dnes dodělávají poslední kousky cukroví a já na ně přes ty chrchle a sople ani nemám chuť, grrr:/
Teeeda, jak to tak po sobě čtu vidím samé pozitivní naladění, pak ať se divím, že na mě skáčou nemoci jak divé, s takovým smýšlením není divu:) Se jim ani nedivím:D (to je mi ale divných slov v jedné větě, což?:))
Jáj, tohle je krize – blábolím a žvaním, to není dobré. Možná to bude tím nedostatkem okysličení. A možná mě posedl duch Vánoc:)
Každopádně jdu asi zase chvíli zalézt do postele, kde na mě čekají moje zahřívací léčivé košišky. Aspoň něco příjemného v těchto zimou prokřehlých, chmurných předvánočních dnech. Už aby byl Štědrý den, těším se na dárečky – tedy ne na ty moje, ale na ty, co budu rozdávat, strašně ráda dávám radost. A abych jí v sobě mohla mít co nejvíc, jdu vyhnat rýmu a kašel. Patrně tím nejzoufalejším, leč nejúčinějším způsobem – česnek, med a citrón. Do bojeeee!!!

14 komentáře “Budou Vánoce a je rýma

  1. [1]: Tak to zas není nějaká choroba (v pravým slova smyslu – spíš něco hodně lehkého). Mimochodem všechny nejlepší k vánočním svátkům. Nebudu přát "bohatého Ježíška" ale takzvaně "šťastného a zdravého Ježíška". Takže takhle. (úsměv)

  2. Ještě je na potvůrky skvělá skořice v celku. – Kvalitní skořice je neskutečně výborná 🙂 – a likviduje nejen viry a plísně, ale léčí i cukrovku.

  3. Přeju rychlé uzdravení! Mně to začalo ve středu, svědění v krku, následující den i rýma a potom teplota, ale teď po třech dnech v posteli už je mi konečně trochu líp.

  4. Mě vždycky hodně uleví mátový čaj, pak citron, jak ses už zmínila a černý čaj s medem (i když ten bude možná fungovat jenom díky tomu, že jsem si vsugerovala, že mi pomůže :D)

  5. jsem na tom podobně, onemocněla jsem ve čtvrtek, ale nebylo to jen nachlazení. Teď už je to lepší, ale stále ne takově, jak bych si představovala… 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.