Bluááh…

Ne, nedala jsem se na black nebo death metal, jak by se podle nápisu mohlo zdáti. Jen moje tělo by si to možná přálo a kromě rozkošného bluááh vyluzovalo poslední dva dny ještě horší zvuky. A kdyby jenom zvuky…
Prostě mě postihla střevní chřipka takového kalibru, že se mi ještě dneska klepou kolena a to už to nejhorší mám za sebou. Lítat třikrát do hodiny na záchod když máte devětatřicet horečku je fakt zážitek, který není třeba okusit. Vzhledem k tomu, že úterek a středu jsem kromě toaletních návštěv trávila ve spánkovém deliriu, nějak nebylo kdy (a vzhledem k absolutnímu nedostatku energie ani jak) něco přispět na blog. Snad se dneska zvetím a své plány na tenhle týden dokončím.
Jinak mě taky pekelně štve, že je venku tak nádherně a já ty poslední krásné teplé podzimní dny trávím doma s horečkama a suchými rohlíky. Doufám, že se moje tělo do víkendu umoudří, chci vyrazit s Mamutkem k nám na chatu, užít si procházek po lese, nasbírat šípky, houby a udělat nějaké podzimní fotky. Jo a taky jsme vymysleli, že budeme pouštět draka, tak jsem zvědavá, jestli nějakého zvládneme vyrobit:)
No nic, já se jdu zase odebrat na odpočinek (doufám, že ne ten věčný) a doufám, že se dám dohromady, co nejdřív. Vtipné totiž je, že mi tento týden začala škola a já stihla jen dva semináře. Chjo:)
Krásný podzim a zdravá střeva přeje vaše zelená (a zelenovlasá) Lúmennka:)

7 komentáře “Bluááh…

  1. No jo, něco v jídelně člověk dostane na talíř, zblajzne to, nebo sedne na prkýnko veřejného WC a už to je. Žvýkat skořici bych doporučila, to ty breberky povraždí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.