Baf!

summer
…a vy byste teď měli říct „LEK!“. Lúmennka se zčistajasna objevila vprostřed blogu se smetákem, vymetla pavučiny z rohů, setřela prach z bannerů a z přešťastným úsměvem na vás teď kouká. Muhahá a vy taky koukáte, což?
Někteří z vás už o mě měli obavy, což je na jednu stranu velmi lichotivé, na stranu druhou mě to trošku vyděsilo, bo člověk si na 14 dní odskočí z reality do lesa a už byste ho pomalu chtěli zahrabávat!:)
Lúmeňátko se válelo pěkně na chatičce, daleko od internetu či televize a často i daleko od mobilu nebo jiných výdobytků dnešní přetechnizované civilizace. S Mamutem jsme nazí (jo, fakt, sice jen jednou a bylo to úžasně uvolňující;)) pobíhali po lesích, šermovali, chodili na procházky, hráli na kytaru a flétnu na louce, stále dokola pařili deskovou hru Dorn a tak nějak všelijak si užívali volnosti, svobody a přírody.
A věřte nebo ne, včera se mi fakt do města nechtělo. Je ale fakt, že na blog už jsme se dost těšila a jakožto nevyléčitelný psavec jsem si uvědomila, že by mě zastavení blogu (o kterém jsem tak trošku jednu dobu přemýšlela) asi za pár týdnů přizabilo a musela bych se k němu vrátit zas:) Fakt jsem se na vás těšila, holomci jedni.

summer
Jinak jsem si tak nějak uvědomila, že Posel světla už funguje rok a že jsem tuto skutečnost pozapomněla oslavit. Ostatně jako jsem pozapomněla na deset tisíc a jednu věc na internetu a ty se teď na mě valí jako velká voda. Začínám si fakt připadat jak Tarzan na koktejlovém večírku:)
A ještě něco, co se týká blogu – mám v plánu lehkou restruktualizaci menu, takže až poleví ta šílená vedra a mě se začne chtít (hehe, to taky může být v prosinci…), vrhnu se na to a zkrátím ten předlouhý sloupeček o pár nedůležitých věcí a mrknu na strukturu rubrik. No prostě takové ty klasické blogerské pičičandy, které čas od času děláme všichni. Teda my všichni, co máme blog, ti co mají palcát zas čas od času sundají kobercovku a molitan a celou zbraň dají do pucu. Ehm…fakt mi z dřeváren a z Mamuta nešibe. Ne-e.
summer
Jak říkám, včera jsem se tedy vrátila zpět do civilizace. Čekají tu na mě nezaplacené účty, kopce práce, registrace předmětů na příští semestr, nadržení čtenáři blogu, nehotové resty a stopadesát prázdninových plánů. A i když jsme si poslední dva dny s Mamutexem už parádně lezli na nervy (hlavně co se jeho šikovnosti u domácích prací a mé cholerické povahy týče), v rozpáleném šedém městě mě zas přepadá chuť vzít ještě nevybalený bágl a tradá zpátky. Jenže to už nejde, léto volá na jiné akce, jiné toulky a bohužel i za jinými povinnostmi. A když už jsme u toho – kam se chystáte vy? A nepotkáme se tam náhodou?
Kam se letos určitě (nebo možná) chystám:
7. – 11. července – LARP Gothic (u Olomouce)
(14.)15. – 18. (19.) července – festival Masters of Rock (Vizovice)
23. – 25. července – Keltská noc (u Prostějova)
30. července – 1. srpna – LARP Helmáč (u Znojma)
3. – 8. srpna – LARP Posel Boží (u Brna)
19. – 21. srpna – festival Pod parou (Moravská Třebová) – btw. akce pro všechny, co chtějí třeba taky konečně vidět Barbar Punk, který tu furt vychvaluju, naživo:)
23. – 27. srpna – LARP Země smrti
Tak klidně dejte vědět a můžeme si akci užít společně, budu jen ráda:) Teď mne omluvte, odcházím chcípnouti do stinného houští, nebo se mi uvaří krev v žilách a mozek se začne dusit ve vlastní šťávě…ehm…mozkomíšním moku:)
summer
A články budou. Fakt že jo. O víkendu se na to úplně těším, jen já, moje jeskyně, můj notebook, kočka na klíně, chladný nápoj ve sklenici a ruce běží po klávesnici…jaj, to bude zas po 14ti dnech masaker:)
Vaše přírodou zcela pohlcená, sotva do civilizace se navrátiší už po lesích zas touživší, Lúmennka

13 komentáře “Baf!

 1. tech 14 dni mimo civilizaci ti fakt zavidim, taky bych neco takovyho potrebovala:) na pod parou bych chtela taky, ale nevim nevim jestli mi to vyjde:( kazdopadne kdyby se stal zazrak, tak se urco ozvu a zakalime:)

 2. Lúmennka žije!! 🙂
  Koukám že užíváš léta jak nejlíp umíš 🙂 Já se zatím jen placatím u bazénu, zajímavá akce v nedohlednu.
  LARP Posel Boží u Brna? Kde konkrétně?? *slintá*

 3. Dnešní civilizace není přetechnizovaná. Ani zdaleka ne. Dnešní civilizace je neskutečně zaostaná, podtechnizovaná a technicky naprosto nechopná snad čehokoliv.
  Na žádné z těch akcí se nejspíš nepotkáme…

 4. Teda ty si číslo Lúmennko. Já teda dokážu se vyfotit na "nahých" fotkách ale tak jak ty říkáš že jste lítali nazí po lesích…tak to teda bych nemohl. Fotka či video mi nevadí, ale už bych nemohl přímo živě před někým být nahý…to teda už bych určitě nemohl.

 5. [9]: ehm, víš jaksi Mamut a já spolu chodíme, tím pádem spolu občas (ač se ti to možná zdá podivné) souložíme a u toho obvykle lidé bývají nazí, tudíž mi skutečnost že mě můj přítel vidí nahou nepřijde nijak zvláštní. Ovšem to, že se nahá vystavuju na blogu, to už mi mírně ujeté přijde;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.