Back to the red and AFK

Nemám moc ráda anglické názvy článků a vůbec věcí na blogu obecně, ale tyhle dvě věty nejlépe vystihují, co se stalo a v příštích dnech stane.
Vrátila jsem se od blond opět k červené a chytla nejkrásněji na světě:)) Takže se odbarvování vyplatilo a já konečně (!) mohla vyzkoušet ten nejluxusnější odstín rudé, kterou mají jen jako šampón. Bod pro mě!
A dalších X bodů zasloužím za to, jak pěkně zvládám shánět věci na MPPčko, pro neznalé dřevárnických zkratek Moravského pána prstenů, dřevárny, kterou teďka s Lizzy (a z úžasným org týmem, čímž děkuji Entonymu, Sovičce, Evče, Safrilovi a Peťovi Matherovi) organizujeme kousek od chaty mé rodiny ve Ptenském Dvorku u Prostějova.

S tím se pojí i poslední část názvu článku a totiž zkratka AFK, neboli away from the keyboard, protože dneska mizím do lesů a bez internetů budu až do neděle, možná pondělí. Čeká mě běhání po lese, chystání, vyšilování, ale potom také zasloužený (doufám) dobrý pocit, že se vše povedlo a lidi byli spokojení. Snad je nezklameme, protože letos se s bitvou pojí velká očekávání.
Lindsey Stirling & Petr Hollens – Skyrim
Trochu tématicky píseň, co mě vždycky nakopne a naladí, abych měla chuť do práce na bitvě. Těším se jak malé děcko, musím přiznat.
Abyste se mi tu zatím nenudili, můžete si třeba přečíst, jak to loni dopadlo (orgujeme už druhý ročník) a nebo zjistit, proč ty poťápané dřevárny vlastně děláme.
Držte palce a těšte se, až se vrátím. A já se vrátím!:))

5 komentáře “Back to the red and AFK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.