Asi jsem z jiné planety…

Mám dnes od rána pocit, že buď jsou blázni všichni okolo mě nebo jsem blázen já…
Normálně mi nevadí pohledy kolemjdoucích, když jdu po ulici ve své černočerné garderébě v botách na platformách. Dneska jsem měla pocit, že jsem atrakce roku a bylo to všechno, jen ne příjemné.
Normálně mi nevadí lidi, co mě uráží a naprosto nejsou schopni pochopit, co jsem jim chtěla říct. Dneska jsem ale měla pocit, že největší debil jsem já, když někomu slušně napíšu, že ke gothice nepatří krvavé žiletkoidní obrázky.
Normálně mě nevytočí, když zvítězí mainstream nad originalitou mého temného vnitřního světa, ale dneska jsem prostě mohla puknout vzteky, když někdo nezná anime Death Note a nedokáže ocenit Maxe Schrecka s cedulí mého blogu.
Mám pocit, že mi naroste svěrací kazajka a budu sedět a kývat se zepředu dozadu a přitom si slintat na tričko Super Black Bitches od Mischennky, co mám dnes shodou okolností na sobě.
Mám pocit, že mi vyrašila nějaká odporná vyrážka a vy, když nakliknete tuhle stránku, tak ji dostanete a už se sem nikdy nevrátíte.
Mám pocit, že jde všechno někam do prdele, do hluboké, černočerné prdele, ve které je zrcadlové bludiště a ukazuje pokřivené odrazy nás samých, které jsou ale skutečnými obrazy našeho já, a že se odtamtud už nikdy nevymotám ven.
Mám pocit, že jsem blázen, okolo hlavy mi lítají zpívající citróny, co se kysele smějí a taky lahve rumu, co mě ve své 40% opilosti vždycky břinknou do čela až nadskočím.
Chce se mi řvát, kopat kolem sebe, trhat slupku smrdtué dělohy tak dlouho, až se vyprostím z lůna reality a zmizím v úplně jiném světě, po kterém toužím, po kterém prahnu, kterého nikdy nedosáhnu.
Vy co nechcete číst moje výblitky je ani nečtěte, bo je stejně nepochopíte.
A všem vyšinutým jedincům, co dočetli až do konce jen toto: pííííp Lúmenn tady není, Lúmenn umřela, odešla, odletěla, Lúmenn se zahrabala šest stop pod zem, Lúmenn nehledejte,v jejím mozku je prázdno a v duši vyprahlo, ale pokud jí přece jen chcete zanechat vzkaz, udělejte to po agonickém výkřiku…..AAAARRRGGGGHHHHH

6 komentáře “Asi jsem z jiné planety…

  1. Hele, mě bohatě stačí pohledy na mé glády, to ti nezávidim a buď v klidu, každý někdy dostane vztek, který trvá delší dobu, ale nakonec ho to přejde…

  2. hej já mám zase pocit, že dneska je den bláznů…s kámoškama sme byly v Tescu a tam chodila baba v županu….Normálně měla kabát a na tom župan od nějaké firmy, co vyrábí kávu!!!Normálně červenooranžový župan, a ne že by dělala nějakou reklamu, ona si to tam mašírovala v tom županu s Mp3 v uších a s baťohem a pak odešla pryč…

  3. AAAARRRGGGGHHHHH…

    Hele Lúmenn, to bude v pořádku. Každý máme někdy blbý den, všechno nám přijde úplně na prd..každý se někdy ocitne v té smrduté, temné prdeli, či děloze….

    Ale ať ti to v této chvíli připadá totálně dementní, máš vztek a jsi otrávená…není tu ta nálada na vždy….

    Pokud máš chuť něco roztrhat…rozmlátit, popřípadně někoho zmlátit jen to udělej (raději jen neživou věc)..napiš svoje problémy na papír, vše co tě štve a potom to rozthej, rvi to na malé kousky a potom to vyhoĎ, NEJLÉPE Z OKNA…aby to pomalu, po větru odplulo z tvého života…docela mi to pomáhá 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.