Ale jo, žiju, nejspíš…

To je jak ze zlýho snu tohle. Po sto letech napíšete článek a on se vám neuloží. Ne, že by to hodilo error nebo něco, ne, vy ho prostě napíšete, dáte zveřejnit a nic. Jako by se nic nestalo. Skvělý.
Takže znovu – ano žiju, ne, nemám chuť psát, ano, mám strašně moc práce a je podzim a depky a škola a práce a podnikání a Piráti a minulost, která se mě pokusila sežrat za živa a vůbec.
Předtím to bylo hezčí, fakt. A teď se to snad ale uloží:) Jo a abych jen nemručela a nestěžovala si a vy měli nějaké rozptýlení, mrkněte pod perex:)

Ano, jsem to já:) Potřebovala jsem zkrátit konečky, ale byly už hodně zničené a
tak to moje dvorní kadeřnice Lizzie vzala z gruntu:) A jsem na čas krátkovláska:)

24 komentáře “Ale jo, žiju, nejspíš…

 1. prosím Vás mně už 1,50 dne nejde psaní na blog když tam napíšu tak až po 3 hodinách mi to ukáže zda se to stalo i někomu z vás dneska

 2. Áno, blog.cz si dělá naprosto co chce… Mně se článek zveřejnil v příslušné rubrice, ale jaksi neměl potřebu objevit se na hlavní stránce, smazat už taky nešel. A s vlasy jsem to teď měla stejné – také jsem se potřebovala zbavit velepolámaných konečků a tak jsem přišla o značnou délku vlasů. A ještě k tomu mi strašně vypadávají…

 3. Líbily se mi i ty dlouhé vlasy, ale takhle ti to sluší též. 🙂
  A blog teď vůbec nějak blbne, měla jsem problémy s vydáváním článků i komentáři, ale snad už to bude ok.
  Ať se ti všechno daří! Podnikání, škola, práce, blog, Piráti, všechno. Moc ti to přeju. 🙂

 4. Já si chtěl také založit blog, tuším předevčírem, ale bohužel blog.cz se rozhodl, že lepším bude, když nic z mé tvorby zveřejňovat nebude:) Prostě se neuložila jediná rubrika nebo článek, tak jsem se na to vykašlal, a založil si blog jinde:)

 5. Nesouhlasím s tím, že krátké vlasy jsou lepší, ale sluší ti to i tak, to jo. Docela nezvyk, myslím, že za celou historii blogu jsi dosud měla pořád dlouhé?

 6. Teraz s týmito vlasmi vyzeráš nejak staro, ako niaka učitelka, normálne že rešpekt!

  Inak ako vidíš naskočil ti aj ten prvý článok a teraz ich tu máš dva, tak z toho sprav jeden aby si tu nemala dvakrát to isté.

 7. Bude to trvat, než ti vlasy znova vyrostou. Každopádně ti to sluší. Po dlouhý době jedna drobnost, to je špatný, ale aspoň něco. Přeju ti, ať jsi z tý nečinnosti konečně venku a těším se na novej článek, vím, že jednou přijít prostě musí; dostaneš se z toho. Věřím ti. Dokážeš to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.