Aktualitky od Lúmennky

OMLOUVÁÁÁÁÁÁM SE! Za co? No za to, že to zase flákám a od pátku nepřispívám. Aby bylo jasno – zítra odjíždím na 3 týdny do lázní a tak celý víkend sháním poslední drobnosti, balím se a loučím se. Mimoto dělám milion a jednu věc (třeba čtu naprosto skvělý historický román nebo po večerech hraju dračák a čtu si poezii s Finnem a Liz) takže na blog není moc času.
Ale abyste věděli, Lúmennka šáhla do kapsy a v lázních si připlatila za nadstandartní pokoj s připojením na internet, takže se mě ani ty tři týdny nezbavíte. Nějaké články už zase mám v hlavě a jak jsem byla pod hrozbou násilí nucena slíbit Liz, budu v lázních psát příběh, který se mi v hlavě urodil už před nějakou dobou a chtěla bych ho hodit na papír. O čem bude, jak dlouhý a jestli to vůbec bude stát za to se už brzo dozvíte v nějakém z příštích článků:)
Takže vydržte, prohrabávejte se zatím třeba archivem nebo mě bombardujte dotazy a až si budu hovět na Pasece a léčit svá bolavá záda, zase se dočkáte obvyklého přívalu článků. A vy, co čtete můj druhý blog si taky přijdete na své, v plánu mám hned několik nových článků a tři týdny v lázních mi myslím poskytnou klidu na psaní až až. Vaše unavená, ubalená a cestovní horečkou znavená Lum
A jen tak mimochodem – Criwo mě přihlásila do soutěže na tomto blogu , v níž jsme měli za úkol vytvořit blend a avatar na zadané téma. Dnes večer by se tam mělo objevit hlasování a protože mám zakázáno zveřejnit, jaké téma jsem dostala a jak vypadá mé dílo, prosím vás prostě a jednoduše o hlas pro toho nejlepšího:) Děkuji;)

2 komentáře “Aktualitky od Lúmennky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.